1

Kiedyś się zastanawiałem czy nie zostać patronem tej strony ale póki będzie tu taki syf z polityką i LGBD a admin nic z tym nie robi to nie ma mowy bym dorzucił do puli . :-(

2

Doku 2 bramki 3 asysty w całym sezonie rzeczywiście kocur :-)

12

Busi który jest zawodnikiem najmniej strzelającym ze wszystkich zawodników strzela pierwszego karnego to kryminał w wykonaniu trenera !

0

Busi nawet w meczu nie oddaje strzałów a oni mu dają karne , nie ma chyba na boisku gorzej uderzającego zawodnika !

1

Koeman niech jasno przedstawi sprawę Umtiti i Pjanić zostajecie nie będzie grać ani minuty nie liczę na was i koniec rozmowy.

0

Ładna obniżka zarobków :)

4

@PatrykBarca przeczytałeś artykuł czy tylko tytuł komentujesz :-)

0

@ShowyAnteater postawiłeś po kursie 4 i myślisz że ci wypłaca pi kursie 1,2 :-) co Ty od wczoraj grasz !

0

Nie zdejmuje się takiego wojownika jak Koke a zostawia małolata jak Pedri na boisku. Jak Enrigue myśli że na barkach 18 latka i Busiego wejdzie do finału to chyba nie oglądał Barcelony .

1

Czyli wróci po 6 miesiącach :)

2

Nie dziwi mnie to koleś jest mega przeciętny i tylko czasami ma przebłyski . Ani to obrońca ani pomocnik a że jest wychowankiem to będą go tu trzymać do emerytury bo może coś kiedyś zarobią zamiast dokończyć umowę i niech sobie sam radzi albo oddać za czapkę gruszek !

8

Szkoda ze nie ma w kontraktach aneksu o wynagrodzeniu w zależność do rozegranych minut. Tacy zawodnicy jak Pjanic, Umtiti, Coutinho, Firpo itp dawno już by sami szukali nowych klubów.

1

@EleanoR jeśli w Polsce to góry nasze może jest mało atrakcyjne, ale za granicą tylko może:-)

2

@Abominacja gorszego podgatunku człowieka od Ciebie to już nie ma , gatunek który mówi innym jak mają żyć !

3

Jak Laporta będzie robił takie wymiany jak oddanie jedynego LO na kolejnego ŚO to daleko nie zajedziemy z tą rewolucją. Oby to były tylko plotki.

3

@RosjaninBut ale masz zryty beret od tej homofobii:)

1

@Nazio87 to tak trzymaj i dalej się nie wypowiadaj w tym temacie !

0

Przeczytałem odchodzi w 26 urodziny, to był by prezent :-)

0

Tylko niech zacznie ten Pedri grać bardziej do przodu , bo póki co to zbyt zachowawczo:-)

1

Walić Polaków już dawno przestalem się jarać ich grą, dawaj transfer Depaya !

0

@Yoshi94 jeśli wypożyczyć to wszędzie byle nie do Juventusu !

0

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/orange-polska-uokik-wszczal-postepowanie-5120516
Powinni im do walić kare aż za boli, ten komunikat aktywuj gdzie jest dziecko co chwilę mi się wyświetlał, było to już mocno irytujące!

0

Oddać Pjanića do Juve tylko po to by zaoszczędzić na pensji to zbrodnia większa niż Coutinho do Bayernu ! Bo Niemcy chociaż coś płacili za wypożyczenie oby tu było podobnie!

0

Ten Werghorst czy jak mu tam kompletnie tu nie pasuje!

0

@amanter Jeśli Enrique widzi w sztandze zbawiciela kadry to daleko nie zajedzie w tych mistrzostwach :)

0

Mamy za dużo obrońców ? Niemożliwe przecież ciągle są nowe newsy jak to wymieniamy pomocników i napastników na kolejnych stoperów :)

4

Najpierw to niech się pozbędą chociaż jednego , więc skończcie te bzdury o obrońcach bo nie długo to będzie tu 7 stoperów !

0

@JohnnyBarca nie ma to jak solidny łomot przed startem rozgrywek :)

0

@Sulimo wiadomo nie pokrywa tak przestrzeni i pewnie stref wolne zostawia, nie to co Busi czy wielki Roberto :)

0

@Quavosk jakie to denerwujące kiedy przed każdym artykułem nastała jakaś moda aby życiorys czyjś streścić, jakby nie było wiadomo kto to !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?