0

Co ten trener odwala wiecej małolatów !

2

Balde powinien już iść do końca jak wszedł przed niego .

0

@gmdfk Ole już rzucił ręcznik i się pogubił :)

1

W kółko te same artykuły wklejacie!

1

@Comentateiro Jestem za tym by osoby bez dzieci dostawały dwa razy wiecej niż te z dziećmi ! Mając swoje dorosłe dzieci to one mogą utrzymywać swoich rodziców w końcu je wychowali a te bez nie mają takiej pomocy więc muszą dostawać więcej by mieć na wydatki :)

12

I dlatego Koeman nie poradził sobie , koleś nie umie się wybić po za swoje schematy , wzmocnienia widział tylko w swoich rodakach nawet jakby mu zaoferowali lepszego !

0

Skupić to trzeba się teraz na Lidze a nie LM bo być po za 4 na koniec sezonu to większe straty niż awans to 1/8 i lanie od jakiegoś Liverpoolu !

0

Pirlo i styl śmiesznie to brzmi po roku jego pracy gdzie nie wiedzieli co mają grać!

0

Skoro nasza gra cie nie martwi to pora byś zwijał walizki do innego klubu !!!

0

Byle nie Roberto w pomocy jak już musi to niech gra na tej obronie a w pomocy Nico .

3

Ale Koeman też powinien być w tym artykule , w końcu to on ściągnąć polecał 2 tych grajków a gdyby nie PSG to był był trzeci balast !

0

To należy czytać , Barcelona nadal nie ma pieniędzy i nie zmieni trenera !

2

Najlepsze gol Aguero oby to był początek !

0

Tymczasem Liverpool wyjaśnia Solskjeara , Ronaldo za rok znowu będzie szukał klubu bo będzie nie szczęśliwy !

0

Dawać Aguero za Depaya ale trener nie zdejmie swojego pupila !

3

Tak jest jak się ustawia obrońcę w ataku , już z Dynamo pokazał że nie ma instynktu strzeleckiego !

1

Teraz to Fati przygwiazdorzyć musiał !

0

Jaki ten Messi przeciętny w tym PSG nigdy nie będzie miał takich liczb jak w Barcelonie nawet sue nie zbliży !

1

Porównania do sztangi nie mają sensu :-) Busi nie dość że nie nadąża za szybcy są wszyscy to jeszcze walczakiem nigdy nie był że swoją posturą:)

2

@Dankhog Coutinho na prawym skrzydle , oglądasz mecze czy tylko głupio komentujesz ? !

0

Gdyby Tebas nie był taki dzban i przymknął oko na finanse na rok to wszystko w przyszłym sezonie wróciło by do normy bo znowu budżet się zwiększy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Najlepsze że on nadal nie czai w czym jest problem, że jego gra jest zbyt zachowawcza, nie potrafi kiwać ani nie jest szybki i w sumie nie wiadomo gdzie powinien grać B wszędzie efekt ten sam.

10

I pomyśleć że gdyby nie kryzys to nadal by tu grali zawodnicy typu Vidal, Rakitic !

0

Ty nie masz szans na grę a będziesz dalej tu siedział !

0

@NismoFCB Raczej kapitan którego wyrzucili z tonącego statku :)

0

@Barca-Messi10 No grała z Atletico i Benficą nawet wynik podobny :)

0

PSG solidaryzuje się z Barceloną 40 minuta i bez strzału na bramkę :)

0

@sewciu50 bo w krótszych szybciej biega :)

1

Wijnaldum znowu na ławce , nie jest tak dobry jak myślał teraz pewnie żałuje że nie przyszedł do Barcelony bo Koeman stawiał by na niego co mecz bo to jego zawodnik. Dobrze że tu nie trafił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?