0

Działa wam strona fc Barca na kompie? Na tel nie mam problemu a na kompie komunikat tymczasowo niedostępna lub przeniesiona i to na każdej przeglądarce. Jakieś wykluczenie mi się wtrąciło?

2

Ale pomimo tego mam nadzieję że i tak go sprzedadzą!!!

1

Pasjonującą historia tego newsa :-)

3

To ten przeciętniak nadal nie zszedł z pensji ! I jeszcze chce zostać!

2

@formentera2017 ten co biega jak kogut w kurniku bez żadnego pomysłu.

1

Może i popełnił błąd nie zdejmując Gaviego ale kogo miał wpuścić ? Nie było żadnego pomocnika na ławce wartościowego tylko juniorzy, jakby wprowadził kolejnego obrońcę to też by się cofnęli.

0

Ale naszym odcina prąd w głowie!!!

5

Traore?Adama umie tylko biegać myśli chyba jeszcze mniej niż Dembele !!!

1

Nie bardzo rozumiem ocenianie na minus obrońców którzy oddają strzał na bramkę bo nie celny i mógł lepiej. Dla mnie taka sytuacja jest na plus w końcu to nie oni są od zdobywania bramek .

0

@Jeremi wszystko jest napisane na stronie, wystarczy umieć czytać:-)

0

Piłkarze są żałośni. W dobie Varu przewracają się przy byle dotknięciu i plączą o karny , czy oni myślą że po sprawdzeniu ktoś im to przyzna !

3

Jeśli oddali byśmy Desta do Atletico to już by był szczyt kompromitacji , zwłaszcza że oni z nami nie chcę negocjować w sprawie swoich zawodników !

1

Jak by miał chociaż trochę rozumu to poszedł by na wypożyczenie do tego Fenerbache i udowodnił że jest w formie i wtedy by miał szansę na kontrakt w lepszym klubie , na ławce niczego nie udowodni. No chyba że sam wie że do poważnej gry już się nie nadaje i woli tego nie pokazywać nikomu przed podpisaniem umowy !

6

Niech idzie jak najdalej stąd, kolejny jak Moriba co ma siano w głowie. Myśli że jest gwiazda a przez 5 sezonów nic nie pokazał.

1

Martwią trochę jego skurcze , nie jest wstanie dograć meczu do końca jak wchodzi od początku ale zazwyczaj rozgrywa bardzo dobre zawody.

0

Kompletnie nie atakujemy w drugiej połowie, to się może źle skończyć!

9

Puig tym meczem pokazał że nie nadaje się na Barcelone nawet w takim składzie!!!

5

Ale co sobie fotek na pstryka w tym meczu to jego :)

0

I kolejny błysk Suareza żółta kartka za dyskusje z sędzią ;-)

0

@Peszko07 Super przepisałeś to co było niżej gratuluje :)

0

Suarez co za strzał :)

0

@MarioVeB! Niedorzecznym? Wiara wiarą ale trzeba być realistą.

1

Komentarz usunięty

3

A co za różnica czy Real wygra czy przegra i tak już ich nie dogonimy .

28

@Arczi57 Ale ty jesteś bystry aż szok ! Dembele ma covid nawet na ławce go nie ma !

8

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

3

3mln a my co dopłacimy 17 ? To niech siedzi na trybunach i niszczy sobie karierę bo to już był by szczyt głupoty jakby na to poszli !!!

1

Najpierw trzeba podpisać kontrakty z młodymi a dopiero potem negocjować z Roberto jeśli zostanie coś w limicie dla niego !

0

No przy Messim na pewno sobie pogra !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?