dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Działa wam strona fc Barca na kompie? Na tel nie mam problemu a na kompie komunikat tymczasowo niedostępna lub przeniesiona i to na każdej przeglądarce. Jakieś wykluczenie mi się wtrąciło?
2
Ale pomimo tego mam nadzieję że i tak go sprzedadzą!!!
1
Pasjonującą historia tego newsa :-)
3
To ten przeciętniak nadal nie zszedł z pensji ! I jeszcze chce zostać!
2
@formentera2017 ten co biega jak kogut w kurniku bez żadnego pomysłu.
1
Może i popełnił błąd nie zdejmując Gaviego ale kogo miał wpuścić ? Nie było żadnego pomocnika na ławce wartościowego tylko juniorzy, jakby wprowadził kolejnego obrońcę to też by się cofnęli.
0
Ale naszym odcina prąd w głowie!!!
5
Traore?Adama umie tylko biegać myśli chyba jeszcze mniej niż Dembele !!!
1
Nie bardzo rozumiem ocenianie na minus obrońców którzy oddają strzał na bramkę bo nie celny i mógł lepiej. Dla mnie taka sytuacja jest na plus w końcu to nie oni są od zdobywania bramek .
0
@Jeremi wszystko jest napisane na stronie, wystarczy umieć czytać:-)
0
Piłkarze są żałośni. W dobie Varu przewracają się przy byle dotknięciu i plączą o karny , czy oni myślą że po sprawdzeniu ktoś im to przyzna !
3
Jeśli oddali byśmy Desta do Atletico to już by był szczyt kompromitacji , zwłaszcza że oni z nami nie chcę negocjować w sprawie swoich zawodników !
1
Jak by miał chociaż trochę rozumu to poszedł by na wypożyczenie do tego Fenerbache i udowodnił że jest w formie i wtedy by miał szansę na kontrakt w lepszym klubie , na ławce niczego nie udowodni. No chyba że sam wie że do poważnej gry już się nie nadaje i woli tego nie pokazywać nikomu przed podpisaniem umowy !
6
Niech idzie jak najdalej stąd, kolejny jak Moriba co ma siano w głowie. Myśli że jest gwiazda a przez 5 sezonów nic nie pokazał.
1
Martwią trochę jego skurcze , nie jest wstanie dograć meczu do końca jak wchodzi od początku ale zazwyczaj rozgrywa bardzo dobre zawody.
0
Kompletnie nie atakujemy w drugiej połowie, to się może źle skończyć!
9
Puig tym meczem pokazał że nie nadaje się na Barcelone nawet w takim składzie!!!
5
Ale co sobie fotek na pstryka w tym meczu to jego :)
0
I kolejny błysk Suareza żółta kartka za dyskusje z sędzią ;-)
0
@Peszko07 Super przepisałeś to co było niżej gratuluje :)
0
Suarez co za strzał :)
0
@MarioVeB! Niedorzecznym? Wiara wiarą ale trzeba być realistą.
1
Komentarz usunięty
3
A co za różnica czy Real wygra czy przegra i tak już ich nie dogonimy .
28
@Arczi57 Ale ty jesteś bystry aż szok ! Dembele ma covid nawet na ławce go nie ma !
8
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
3
3mln a my co dopłacimy 17 ? To niech siedzi na trybunach i niszczy sobie karierę bo to już był by szczyt głupoty jakby na to poszli !!!
1
Najpierw trzeba podpisać kontrakty z młodymi a dopiero potem negocjować z Roberto jeśli zostanie coś w limicie dla niego !
0
No przy Messim na pewno sobie pogra !