dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Mam tylko nadzieję że Xavi nie będzie kombinował znowu i nie wystawi Gaviego na skrzydle mając tyle opcji w ataku.
1
Zostawią starego Pique a pozbędą się młodego Araujo , biorąc pod uwagę że wszystkim nowym oferują po 5 mln i więcej to jego wymagania nie są zbyt wygórowane przecież za transfer też nie płacimy !
0
@trolownik ilością dziewczyn w akademiku :-)
3
Guardiola tak uparcie stawia na tego Gearlisha bo chyba się boi pokazać że wtopił 100 mln w błoto:-)
4
Mnie tam nie szkoda Messiego, gdyby tak nie zwlekał z popisaniem kontraktu oczekując projektu sportowego i wzmocnień to dalej by u nas grał i pobierał ogromną pensję. A tak poszedł grać w lidze która mało kto ogląda do drużyny która jest budowana przez amatora i w LM tak samo szybko odpadł .
0
@Lautaro próbuje zwrócić na siebie uwagę od kiedy jego śmieszne analizy przestały zwracać uwagę po usunięciu gorących :-) stracił motywację .
0
Neymar w tym meczu to tragedia a Leo przypomniał się pewnie Liverpool czy też Rzym. Jak Mbappe odejdzie to mogą mieć problem nawet z grupy wyjść za rok .
1
@Kgorecki2500 a ten nasz marionetkowy rząd czego się tak sra do konfliktu, gówniane uzbrojenie mamy a jeszcze pierwsi krzyczymy by zaognić konflikt. Choć pewnie wywęszyli okazję na zmianę starych Mig na nowsze f35
0
@Janiama No i te dwa przykłady powinny dać do myślenia że nie warto!
24
Wypad z tym Haalandem , za jego pensję można utrzymać z 6 innych bardzo dobrych graczy ! Jak się słyszy że Kessi ,Christansen po 6-7 dostają a młodem Araujo żałują choć jest już sprawdzony to szlak trafia !
0
Niby takie bogactwo a upycha tam pomocnika nie wiedzieć czemu .
0
@Gappeq suzuki gsxr 1000
0
@Survier Ja tam wolę swój 200 konny motocykl, spala swoje ale przynajmniej mam fan:-)
0
@korn234 nie dobił tylko zmienił kierunek ekspercie:-)
34
Najlepsze po tym meczu to chyba to że więcej nie zobaczymy Gaviego na skrzydle mając taki wybór z przodu, oby Xavi nie robił mu już krzywdy tam go wystawiając :-)
10
Ile tu halo dzieci wylewających swoje frustracje po wygranym meczu i nie mających pojęcia o tym co piszą ;-)
5
@Bielik12345 Bramka to Pedriego .
0
Myślałem że nie trafił tak uderzył mocno :)
0
Busi zamiast podawać do przodu to musi oczywiście kółeczko zrobić !
4
@AdiKingu96 13 pkt ale matematyka to trudna dziedzina:-)
0
Neymar pajac przegrać nie umie !
0
Niestety :-( ...
3
Otworzę piwo dopiero jak zobaczę ofjcjalkę:-)
12
Nie ma Messiego to teraz Haaland będzie drenował budżet, może jeszcze Dembele ze spora pensją! Zdecydowanie nie dla takich transferów! Nieć ktoś w końcu wprowadzi widełki płacowe i się tego trzyma!!!
3
@Shadow23FCB kolega teraz straci motywację do pisania bzdur :-)
38
Obyś był jedną z tych zmian i już grał gdzie indziej.
24
Taa a do tego 50 mln dla agenta i 30 dla ojca !!! Oby Laporta się opamiętał!
1
Tak naprawdę to wszystkie Europejskiej federację powinny wykluczyć z rozgrywek rosyjskie kluby na zawsze . Skoro tak ruskie boją się tej Europy że napadają na inny by utrzymać dystans to niech graja w Azji ! Ta Europa jest taka zła to wykreślić raz na zawsze a nie po wojnie przywracać spory by na tym stracili , juz nie wielu by tam chciało iść na emeryturę !
1
Za te pieniądze nie warto po jednym dobrym sezonie , Upemenaco też miał być taki super a póki co w Bayernie nie zachwyca. Zresztą to Francuz a do nich nie mamy szczęścia!
54
Najlepsze jest to że można dokonywać 5 zmian . Bez tego nie było by goli de Jonga i Depaya. Oby ten pomysł został na stałe a wtedy każdy dostaje minuty które mu się należą!