15

Mam tylko nadzieję że Xavi nie będzie kombinował znowu i nie wystawi Gaviego na skrzydle mając tyle opcji w ataku.

1

Zostawią starego Pique a pozbędą się młodego Araujo , biorąc pod uwagę że wszystkim nowym oferują po 5 mln i więcej to jego wymagania nie są zbyt wygórowane przecież za transfer też nie płacimy !

0

@trolownik ilością dziewczyn w akademiku :-)

3

Guardiola tak uparcie stawia na tego Gearlisha bo chyba się boi pokazać że wtopił 100 mln w błoto:-)

4

Mnie tam nie szkoda Messiego, gdyby tak nie zwlekał z popisaniem kontraktu oczekując projektu sportowego i wzmocnień to dalej by u nas grał i pobierał ogromną pensję. A tak poszedł grać w lidze która mało kto ogląda do drużyny która jest budowana przez amatora i w LM tak samo szybko odpadł .

0

@Lautaro próbuje zwrócić na siebie uwagę od kiedy jego śmieszne analizy przestały zwracać uwagę po usunięciu gorących :-) stracił motywację .

0

Neymar w tym meczu to tragedia a Leo przypomniał się pewnie Liverpool czy też Rzym. Jak Mbappe odejdzie to mogą mieć problem nawet z grupy wyjść za rok .

1

@Kgorecki2500 a ten nasz marionetkowy rząd czego się tak sra do konfliktu, gówniane uzbrojenie mamy a jeszcze pierwsi krzyczymy by zaognić konflikt. Choć pewnie wywęszyli okazję na zmianę starych Mig na nowsze f35

0

@Janiama No i te dwa przykłady powinny dać do myślenia że nie warto!

24

Wypad z tym Haalandem , za jego pensję można utrzymać z 6 innych bardzo dobrych graczy ! Jak się słyszy że Kessi ,Christansen po 6-7 dostają a młodem Araujo żałują choć jest już sprawdzony to szlak trafia !

0

Niby takie bogactwo a upycha tam pomocnika nie wiedzieć czemu .

0

@Gappeq suzuki gsxr 1000

0

@Survier Ja tam wolę swój 200 konny motocykl, spala swoje ale przynajmniej mam fan:-)

0

@korn234 nie dobił tylko zmienił kierunek ekspercie:-)

34

Najlepsze po tym meczu to chyba to że więcej nie zobaczymy Gaviego na skrzydle mając taki wybór z przodu, oby Xavi nie robił mu już krzywdy tam go wystawiając :-)

10

Ile tu halo dzieci wylewających swoje frustracje po wygranym meczu i nie mających pojęcia o tym co piszą ;-)

5

@Bielik12345 Bramka to Pedriego .

0

Myślałem że nie trafił tak uderzył mocno :)

0

Busi zamiast podawać do przodu to musi oczywiście kółeczko zrobić !

4

@AdiKingu96 13 pkt ale matematyka to trudna dziedzina:-)

0

Neymar pajac przegrać nie umie !

0

Niestety :-( ...

3

Otworzę piwo dopiero jak zobaczę ofjcjalkę:-)

12

Nie ma Messiego to teraz Haaland będzie drenował budżet, może jeszcze Dembele ze spora pensją! Zdecydowanie nie dla takich transferów! Nieć ktoś w końcu wprowadzi widełki płacowe i się tego trzyma!!!

3

@Shadow23FCB kolega teraz straci motywację do pisania bzdur :-)

38

Obyś był jedną z tych zmian i już grał gdzie indziej.

24

Taa a do tego 50 mln dla agenta i 30 dla ojca !!! Oby Laporta się opamiętał!

1

Tak naprawdę to wszystkie Europejskiej federację powinny wykluczyć z rozgrywek rosyjskie kluby na zawsze . Skoro tak ruskie boją się tej Europy że napadają na inny by utrzymać dystans to niech graja w Azji ! Ta Europa jest taka zła to wykreślić raz na zawsze a nie po wojnie przywracać spory by na tym stracili , juz nie wielu by tam chciało iść na emeryturę !

1

Za te pieniądze nie warto po jednym dobrym sezonie , Upemenaco też miał być taki super a póki co w Bayernie nie zachwyca. Zresztą to Francuz a do nich nie mamy szczęścia!

54

Najlepsze jest to że można dokonywać 5 zmian . Bez tego nie było by goli de Jonga i Depaya. Oby ten pomysł został na stałe a wtedy każdy dostaje minuty które mu się należą!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?