dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Nic nie stracą , kontrakty już podpisane i nie ma w nich napisane że Real i Barcelona ma zawsze w tych rozgrywkach grać ! Dla przykładu mogą co by się to już nie powtórzyło choć nie sądzę. Te same brednie pisaliście że nie wywala ich z rozgrywek krajowych a ligi od razu ogłosiły że tam dla nich miejsca nie będzie!!!
2
@kuz Nie wiem czy kobiety ale jeden użytkownik tego forum na pewno :)
6
Laporta nie wiem na co czeka , tłumaczenie się socios jest śmieszne widać po kibicach w każdym kraju że nikomu się ten pomysł nie spodobał nawet trenerom ! Tylko kasa , kasa, kasa a to w tym chodziło !!!
0
Coś nie wspomnieli o golach w LM w tym artykule :)
2
W finale bym postawił na Chelsea, Guardiola pewnie znowu przekombinuje .
0
Ciekawe czy Tuchel zrobi jakąś zmianę nim stracą bramkę lub przed 80 minutą ? Jest dość uparty w kwestii wyboru na mecz !
0
Ramosowi Di Maria się załączył ;)
5
Będąc obiektywnym to powinny już być ze 2 żółte dla Chelsea !
1
Jeśli Real awansuje to jakoś jestem spokojny że City to wygra. Manchester w ostatnich sezonach zatrzymywaly głównie angielskie drużyny, wcześniej Liverpool później Tottenham gdzie City szło jak burza i tu też bym się bardziej na ich miejscu obawiał Chelsea co pokazuje ich ostatni mecz . Tam się dobrze znają z rozgrywek krajowych i nie ma czym zaskoczyć rywala .
2
@Kurkmen ale wy jesteście nudni z tymi urodzinami u siostry ! Ani w tym ani w zeszłym nie był ale trzeba powtarzać utarty slogan!
1
@koksik2700 Coraz niżej spada ,ciekawe czy byli na tyle głupi i zawarli odprawę w razie wcześniejszego zerwania umowy !
1
Dostanie najwyżej parę tyś kary , stać go :)
7
@Grubson06 i takich potrzeba a nie najemników typu Haaland co pójdzie tam gdzie więcej dadzą!
1
@Cwaniak4 powiedz to Pirlo i Lampardowi.
0
Ta Świątek to serwować nie umie, powinna to dobrze poćwiczyć, zbyt często nie trafia pierwszym podaniem.
1
@taris wejdź sobie w statystyki i zobacz zajmie Ci to 2 minuty ! :)
6
Mógł by zdjąć De Jonga zagrożony kartką a potrzebny na Atletico !
1
Tylko kto to weźmie, przez całą karierę nie słychać byli zainteresowania nim innych klubów. A i za przedłużenie umowy pewnie by chciał parę baniek więcej, sprzedać jakby był chętny!
17
Pal licho że Roberto zagrał w podstawie w końcu potrzebne rotacje ale dlaczego dograł do końca to nie mam pojęcia i to już skandal !
0
Dawaj Araujo za Roberto na te rzuty rożne może coś wsadzi !
0
Zdjąć tego Roberto dać Dembele , na co ten Koeman czeka !
1
1000 podań a zero konkretów !
2
Malcolm chyba jednak dobrze że go sprzedaliśmy i odzyskaliśmy pieniądze!
0
PSG same sobie winne wymienili lepszego trenera na gorszego , oni nie mają stylu żadnego tylko indywidualności ich ratują!
1
Brawo City , PSG ustawiło autokar I tylko na kontry liczy, udało sue z Bayernem bo nie było Lewego ale widać że nie mają innego pomysłu na grę !
0
@messi564 PSG Głowno gra w tym meczu tylko wybija na napastników piłki i nie potrafi się utrzymać dłużej przy piłce.
1
Ale Neymar ma mieszadło z całym szacunkiem ale Fati tego poziomu nigdy nie osiągnie ! :)
0
No to Werner już pewnie w rewanżu nie zagra jeśli to przegrają .
2
A kogo obchodzą te wasze narzekania liczą się 3 pkt ! Mogło być lepiej ale na pewno nie będę robił wylewu po zwycięstwie z trudnym rywalem !
1
Moriba tylko wszedł i od razu szansa na gola , statysta Pedri od paru meczy nawet nie pojawia się w polu karnym !