3

Bayern już się skończył tylko dwie bramki strzelili :-)

1

@Gaz wszytkuectopiwe drużyny a wymieniłeś głównie City i Liverpool :-)

2

A tymczasem w meczu najgroźniejsze sytuacje były po drugiej stronie :-)

0

@PatrychoO A niby czemu miał być za nazwisko. Sezon miał słaby.

0

Skład Deportivo a obrona jak za starych koszmarów XD

7

Aubameyang ma dobry wpływ na Dembele więc też bym wolał by został.

0

Laporta próbuje jeździć Ferrari a stać go na Forda . Wszystko ok póki nowe i się coś nie popsuje bo wtedy na części zamienne już go nie będzie stać. Zobaczymy za rok lub dwa czy ten bolid ruszył jak trzeba czy jednak został w pit- stopie .

0

Lewy ,Raphinia , Dembele , Christiansen na jutro potrzebni. Kessi i Kounde mogą poczekać tydzień Roberto nawet rok :-)

1

Więcej więcej transferów XD

12

Oby nie dał się złamać.

3

Lepiej nic tu nie komentowac bo was eksperci zjedzą:-)

1

@Oskar00 Nie mów tego głośno bo Cię tu zjedzą XD

3

Za darmo kolejna uczciwa cena :-)

1

@Aragorn33 ale to jest 7 pomocników którzy chcą grać a nie siedzieć czy być uzupełnieniem składu i dlatego to jest za dużo .

0

@Jasialdinho ze sprzedażą wiąże się kasa , za rozwiązaniem kontraktu lub oddaniem za darmo wiążą się inne zyski w budżecie . Tak to wygląda w życiu a nie FM :-)

0

@Jasialdinho ale mi pojechał wielki kibic który nie wie na czym polega sprzedawanie.

0

@FCB_dimiC masz racje podniecaj się dalej .

0

@Jasialdinho my nie sprzedajemy tylko oddajemy nie pisz głupot:-)

1

Czy w tej Barcelonie ktoś umie liczyć, 30-40 mln za braknie po 4 dźwigni a oni dalej myślą o transferach ? Nie wszystkich zawodników trzeba załatwiać w rok bo trener sobie życzy . Niech pokaże że z tego co dostał potrafi coś ulepić !

0

Wszyscy dobrze widzieli że Xavi Busim nie rotuje, co innego w mediach że nie mogą starsi grać pi 2 mecze w tygodniu a co innego w praktyce .

1

No jeśli to prawda że odroczyli aby potem dostać to razy 2 albo i więcej to niezły kant i miłość do klubu !

1

@El dominatore Problem Xaviego jest taki że on by chciał tryplet już w pierwszym sezonie, Klopp Liverpoolu nie zbudował w rok i ktoś tu tego nie rozumie łącznie z Laportą!

7

Mam wrażenie że gdyby Xavi przyszedł wcześniej to Pedri ani Gavi, Araujo nigdy by nie awansowali do pierwszej drużyny!

2

Laporta tak gada bo musi się wybielić po zeszłorocznej akcji , większy klamczuch niż nasz Pinokio:-)

0

@kuz tylko Xavi tego nie widzi !

0

To że damy radę to jasne tylko jakim kosztem ? !

0

Zostaje De Jong kupić Bernardo i jeszcze frytki do tego :-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Chcą go kupić nawet jak Holender zostanie ? To już była by rozrzutność kiedy proszą się o każdego centa z piłkarzami którzy już tu są dość długo!!!

20

@Zbyszard Gavi typowy defensywny , dalej szkoda czytać:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?