dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bayern już się skończył tylko dwie bramki strzelili :-)
1
@Gaz wszytkuectopiwe drużyny a wymieniłeś głównie City i Liverpool :-)
2
A tymczasem w meczu najgroźniejsze sytuacje były po drugiej stronie :-)
0
@PatrychoO A niby czemu miał być za nazwisko. Sezon miał słaby.
0
Skład Deportivo a obrona jak za starych koszmarów XD
7
Aubameyang ma dobry wpływ na Dembele więc też bym wolał by został.
0
Laporta próbuje jeździć Ferrari a stać go na Forda . Wszystko ok póki nowe i się coś nie popsuje bo wtedy na części zamienne już go nie będzie stać. Zobaczymy za rok lub dwa czy ten bolid ruszył jak trzeba czy jednak został w pit- stopie .
0
Lewy ,Raphinia , Dembele , Christiansen na jutro potrzebni. Kessi i Kounde mogą poczekać tydzień Roberto nawet rok :-)
1
Więcej więcej transferów XD
12
Oby nie dał się złamać.
3
Lepiej nic tu nie komentowac bo was eksperci zjedzą:-)
1
@Oskar00 Nie mów tego głośno bo Cię tu zjedzą XD
3
Za darmo kolejna uczciwa cena :-)
1
@Aragorn33 ale to jest 7 pomocników którzy chcą grać a nie siedzieć czy być uzupełnieniem składu i dlatego to jest za dużo .
0
@Jasialdinho ze sprzedażą wiąże się kasa , za rozwiązaniem kontraktu lub oddaniem za darmo wiążą się inne zyski w budżecie . Tak to wygląda w życiu a nie FM :-)
0
@Jasialdinho ale mi pojechał wielki kibic który nie wie na czym polega sprzedawanie.
0
@FCB_dimiC masz racje podniecaj się dalej .
0
@Jasialdinho my nie sprzedajemy tylko oddajemy nie pisz głupot:-)
1
Czy w tej Barcelonie ktoś umie liczyć, 30-40 mln za braknie po 4 dźwigni a oni dalej myślą o transferach ? Nie wszystkich zawodników trzeba załatwiać w rok bo trener sobie życzy . Niech pokaże że z tego co dostał potrafi coś ulepić !
0
Wszyscy dobrze widzieli że Xavi Busim nie rotuje, co innego w mediach że nie mogą starsi grać pi 2 mecze w tygodniu a co innego w praktyce .
1
No jeśli to prawda że odroczyli aby potem dostać to razy 2 albo i więcej to niezły kant i miłość do klubu !
1
@El dominatore Problem Xaviego jest taki że on by chciał tryplet już w pierwszym sezonie, Klopp Liverpoolu nie zbudował w rok i ktoś tu tego nie rozumie łącznie z Laportą!
7
Mam wrażenie że gdyby Xavi przyszedł wcześniej to Pedri ani Gavi, Araujo nigdy by nie awansowali do pierwszej drużyny!
2
Laporta tak gada bo musi się wybielić po zeszłorocznej akcji , większy klamczuch niż nasz Pinokio:-)
0
@kuz tylko Xavi tego nie widzi !
0
To że damy radę to jasne tylko jakim kosztem ? !
0
Zostaje De Jong kupić Bernardo i jeszcze frytki do tego :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Chcą go kupić nawet jak Holender zostanie ? To już była by rozrzutność kiedy proszą się o każdego centa z piłkarzami którzy już tu są dość długo!!!
20
@Zbyszard Gavi typowy defensywny , dalej szkoda czytać:-)