0

Żeluś ma swojego gola w sumie znając jego ego po to pojechał by strzelić na 5 mundialu, mistrzostwo mniej ważne:-)

2

Panie Infantino trzeba anulować bo przegramy !!!

2

Rozczarowaniem Hiszpania może się zaklepać na śmierć tymi swoimi podaniami plus brak prawdziwego napastnika. Na plus może być Serbia dość ciekawy skład.

3

I będziemy walczyć mówi to największy mięczak w kadrze :)

0

@wawrzyn1 bet builder coś ci mówi

0

@LeoKing10 teraz można nawet do 10 zdarzeń z jednego meczu łączyć ale tylko przez apke

3

Gdyby nie był Hiszpanem Xavi by na niego nie spojrzał:-)

0

@MESSIah16 Ac o ty mi tu wyjeżdżasz meczem z zeszłego sezonu , czasami się każdemu uda :)

0

Ale Pep nie potrafi kompletnie dać impulsu z ławki , często nie robi zmian gdy drużynie nie idzie , jakby nie potrafił zmienić nic po za to co wymyślił przed meczem to jego główna wada .

0

Szkoda że ty nie masz tego mentalu by być liderem w klubie czy reprezentacji .

9

I na diabła go trzyma Xavi w tej drużynie skoro kompletnie nie daje szans. Teraz niech trenuje jako jedyny podczas przerwy bo w kwietniu czeka go 15 minut gry w pierwszej drużynie .

1

@fan__Barcelony ale bzdura mamy 4 doświadczonych plus 5 Alonso więc jeden z rezerw nie zaszkodzi do rotacji.

6

A maruderzy będą dalej gadać swoje :-)

3

Mamy 4 stoperów plus 5 Alonso ale Xaviemu mało , litości wiadomo mogą być kontuzje ale w normalnym klubie daje się szanse szkółce w takich wypadkach , po to ona jest !

0

Chyba Busi znowu niestety wrócił na stale do składu :-(

0

@KlonaZepan ta sama Sevilla co ma nadal skład na top 4 a jest na dole i gra toporna futbol. A Emery pokazał w meczu z nami jaki taktyk. Idź geniuszu tam skąd przyszleś nim tu Lewego nie było sezonowcu.

0

@KlonaZepan w Sevilli pokazuje klasę, Emery nadaje się tylko do zespołu dla którego awans na koniec do pucharów to już osiągnięcie i nie musi to być LM . Gratuluję znajomości:-)

5

Taki płacz był że nie gramy w LM , no to macie starcie niczym w LM tylko za mniejsza kasę, maruderów powinno zadowolić:-)

0

Widzę mamy wysyp frustratów co było do przewidzenia :-)

19

Kolesiowi inflacja za mocno uderzyła w głowę , te 6 co ma to już za dużo na poziom jaki prezentuje obecnie :)

8

@jabber21 wymieniłeś samych wychowanków i złote pokolenie , dodaj do tego coś magicznego jak Messi , Ronaldinho , Henry i masz sukces. Teraz Hiszpania nie ma już zawodników o których warto się starać. Ale Xavi żyje przeszłością i ściąga Alonsów i innych Bellerinów.

13

Jeśli światopogląd na temat piłkarzy Xaviego sięga tylko Hiszpanów to nie wróżę temu projektowi sukcesu . Po za tym świadomie przedłużył kontrakt zapomnieć i tyle nie wart tych pieniędzy !

0

@DamianBarcaCule o już lamentuje przed meczem o nic brawo :)

0

Atletico ostatnie i dobrze im mniej ich w Europie i telewizji tym lepiej dla widza i widowiska :)

0

Już chyba z 5 artykuł o tym wyluzujcie trochę:-)

1

@sokot dobra becz dalej o tej LM !

2

Ktoś musiał w ten weekend kupony uwalić , dobrze że padło na Real :)

6

A fachowcy pisali że po 50 meczach jest drugim najgorszym trenerem z liczbą pkt !

2

W tym meczu Frankie czasami przesadzał z holowaniem piłki ale przynajmniej jest bardziej mobilny niż nasz słup Busi który jest tylko pośrednikiem między podaniami.

1

Ani jeden ani drugi , obaj to tylko pół środki .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?