dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeluś ma swojego gola w sumie znając jego ego po to pojechał by strzelić na 5 mundialu, mistrzostwo mniej ważne:-)
2
Panie Infantino trzeba anulować bo przegramy !!!
2
Rozczarowaniem Hiszpania może się zaklepać na śmierć tymi swoimi podaniami plus brak prawdziwego napastnika. Na plus może być Serbia dość ciekawy skład.
3
I będziemy walczyć mówi to największy mięczak w kadrze :)
0
@wawrzyn1 bet builder coś ci mówi
0
@LeoKing10 teraz można nawet do 10 zdarzeń z jednego meczu łączyć ale tylko przez apke
3
Gdyby nie był Hiszpanem Xavi by na niego nie spojrzał:-)
0
@MESSIah16 Ac o ty mi tu wyjeżdżasz meczem z zeszłego sezonu , czasami się każdemu uda :)
0
Ale Pep nie potrafi kompletnie dać impulsu z ławki , często nie robi zmian gdy drużynie nie idzie , jakby nie potrafił zmienić nic po za to co wymyślił przed meczem to jego główna wada .
0
Szkoda że ty nie masz tego mentalu by być liderem w klubie czy reprezentacji .
9
I na diabła go trzyma Xavi w tej drużynie skoro kompletnie nie daje szans. Teraz niech trenuje jako jedyny podczas przerwy bo w kwietniu czeka go 15 minut gry w pierwszej drużynie .
1
@fan__Barcelony ale bzdura mamy 4 doświadczonych plus 5 Alonso więc jeden z rezerw nie zaszkodzi do rotacji.
6
A maruderzy będą dalej gadać swoje :-)
3
Mamy 4 stoperów plus 5 Alonso ale Xaviemu mało , litości wiadomo mogą być kontuzje ale w normalnym klubie daje się szanse szkółce w takich wypadkach , po to ona jest !
0
Chyba Busi znowu niestety wrócił na stale do składu :-(
0
@KlonaZepan ta sama Sevilla co ma nadal skład na top 4 a jest na dole i gra toporna futbol. A Emery pokazał w meczu z nami jaki taktyk. Idź geniuszu tam skąd przyszleś nim tu Lewego nie było sezonowcu.
0
@KlonaZepan w Sevilli pokazuje klasę, Emery nadaje się tylko do zespołu dla którego awans na koniec do pucharów to już osiągnięcie i nie musi to być LM . Gratuluję znajomości:-)
5
Taki płacz był że nie gramy w LM , no to macie starcie niczym w LM tylko za mniejsza kasę, maruderów powinno zadowolić:-)
0
Widzę mamy wysyp frustratów co było do przewidzenia :-)
19
Kolesiowi inflacja za mocno uderzyła w głowę , te 6 co ma to już za dużo na poziom jaki prezentuje obecnie :)
8
@jabber21 wymieniłeś samych wychowanków i złote pokolenie , dodaj do tego coś magicznego jak Messi , Ronaldinho , Henry i masz sukces. Teraz Hiszpania nie ma już zawodników o których warto się starać. Ale Xavi żyje przeszłością i ściąga Alonsów i innych Bellerinów.
13
Jeśli światopogląd na temat piłkarzy Xaviego sięga tylko Hiszpanów to nie wróżę temu projektowi sukcesu . Po za tym świadomie przedłużył kontrakt zapomnieć i tyle nie wart tych pieniędzy !
0
@DamianBarcaCule o już lamentuje przed meczem o nic brawo :)
0
Atletico ostatnie i dobrze im mniej ich w Europie i telewizji tym lepiej dla widza i widowiska :)
0
Już chyba z 5 artykuł o tym wyluzujcie trochę:-)
1
@sokot dobra becz dalej o tej LM !
2
Ktoś musiał w ten weekend kupony uwalić , dobrze że padło na Real :)
6
A fachowcy pisali że po 50 meczach jest drugim najgorszym trenerem z liczbą pkt !
2
W tym meczu Frankie czasami przesadzał z holowaniem piłki ale przynajmniej jest bardziej mobilny niż nasz słup Busi który jest tylko pośrednikiem między podaniami.
1
Ani jeden ani drugi , obaj to tylko pół środki .