dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Leci to leci ale jak go słucham to o czym on pier... ? Bareja by lepiej tego nie wymyślił !!!
2
Ale ten Głapiński piepsz... bzdury i gada od czapy nie na temat , co za dzban !
4
Ładnie Laporta dyma Araujo i Gaviego nakupi dziadków , młodych przepycha bo nie musi rejestrować a w limitach się nie mieszczą , mam nadzieję że chociaż kasę dostają z nowych umów !
0
Zdejmij klapki z oczu !!!
3
Wolę jego niż Ferrana czy Fatiego w obecnej formie ale każdy trener ma swoich pupili i będzie w to brnąć nawet jak drużynie nie będzie szło .
0
@gumaz przecież mogli pracować a nie leżeć nikt im nie bronił.
2
Akurat Lewy w tym meczu to bardziej im pomagał niż nam więc o co im chodzi :)
0
@kamilop kogo ledwo go pamiętam:-)
0
@DoktorGrzesiowski kiedy myślisz że jesteś bezużyteczny i nie potrzebny na tym świecie , to pomyśl o osobie która napisała ten post wyżej :)
1
Dziwnie Pep zarządza City w meczu . W zeszłym roku narzekał że wszyscy robią po 5 zmian a w Anglii nie można , teraz może a często zmiany robi dopiero w końcówce gdy mu wynik ucieka , trzyma się kurczowo pierwszej koncepcji na mecz mając taką ławkę rezerwowych.
12
5 kanałów Eleven na 3 leci mecz Sociedad jeden to 4k ale co za paranoja !
0
To już lepiej by było by Lewy nie grał w tym spotkaniu i tak strata pkt a tak nie wiadomo jakie mecze opuści !
4
Lahon powinien być odsunięty od jakiego sędziowania po za okręgówką , co to jest za dzban to brak słów !
0
Ale ten Lahon to dzban , oby za rok był już na tej emeryturze !!!
0
Szybko lodu mu przynieść bo po tym ciocie to ślady zostaną a on już umiera :)
1
Wreszcie jakaś rozsądna decyzja , oby się opamiętali z ilością tych stoperów !
0
Dać mu od razu kontrakt tak długo jak Xavi będzie trenerem -:)
10
Ooo zaczyna się, kolejny co może grać na każdej pozycji w ataku ale tylko na jednej czuje się dobrze i ma liczby. Ale będzie rzucany po wszystkich byle grał po czym zgaśnie niczym świeczka na wietrze i pojawi się kolejny artykuł o zmarniwanym potencjale i nie trafionym transferem:-)
0
I tak w kółko a parę postów niżej nie był wymieniany jako nietykalny :)
2
I bardzo dobrze kolejny po mundialowy niewypał będzie , sugerować się formą na MŚ w kilku meczach i przepłacić !
1
Ale to nie Hiszpanie a Xavi innych nie chce chyba że zarząd mu wciśnie, no i wiadomo Fernandez nie ma tego magicznego DNA jest za szybki i zbyt waleczny więc jak mógł by zastąpić Busiego 1 vs 1 jak trener szuka jego kopi :)
6
Póki co to Xavi trafił tylko z jednym transferem w miarę to Kounde, Lewego nie liczę, reszta to bardziej uzupełnienie a wybór skrzydłowych Raphinia i Torres za takie pieniądze to porażka trenera ! Aube to akurat zarząd mu kupił po tym jak się nie udało ściągnąć jego faworyta Morate dzięki Bogu, więc niech lepiej trenuje a nie udziela się na rynku !!!
1
@VegetaPolska,, tyle że Camavinga to jeszcze dzieciak. Młodszy ode mnie. Jak zareagują jego rodzice? Jak by zareagowała moja rodzina, a zwłaszcza mój brat jakby ktoś mnie obrażał albo dręczył? Ta osoba zostałaby zniszczona. Tyle ci powiem " ale jesteś zryty , martwisz się o psychikę milionera który ma wywalone na to . Dorośnij i wyłącz neta to nie dla Ciebie !
1
De Paul od 20 minut już ma dość a ten go trzyma co za kretyn !
1
Dziwne te zmiany to środek pola nie istnieje i tam trzeba zmieniać , ale tym lepiej dal Argentyny że Deschamp nie ogarnia :)
1
Ale co komentator gada bzdury że Di Maria specjalnie uderzył w kozioł to nie powinien już komentować meczy !
0
Oby się nie pomylił bo lepiej wyglądali bez tego Di Maria .
3
@mariogbch to i tak więcej niż Busi bez którego Xavi świata nie widzi !
1
Rozumiem że przez grzeczność chciał go zatrzymać tylko , bo jeśli nie to chyba nie poznał się gdzie był hamulcowy tej drużyny !
0
Żadnych mundialowych wynalazków, większość ginie w klubie !