0

@Medium Leci to leci ale jak go słucham to o czym on pier... ? Bareja by lepiej tego nie wymyślił !!!

2

Ale ten Głapiński piepsz... bzdury i gada od czapy nie na temat , co za dzban !

4

Ładnie Laporta dyma Araujo i Gaviego nakupi dziadków , młodych przepycha bo nie musi rejestrować a w limitach się nie mieszczą , mam nadzieję że chociaż kasę dostają z nowych umów !

0

Zdejmij klapki z oczu !!!

3

Wolę jego niż Ferrana czy Fatiego w obecnej formie ale każdy trener ma swoich pupili i będzie w to brnąć nawet jak drużynie nie będzie szło .

0

@gumaz przecież mogli pracować a nie leżeć nikt im nie bronił.

2

Akurat Lewy w tym meczu to bardziej im pomagał niż nam więc o co im chodzi :)

0

@kamilop kogo ledwo go pamiętam:-)

0

@DoktorGrzesiowski kiedy myślisz że jesteś bezużyteczny i nie potrzebny na tym świecie , to pomyśl o osobie która napisała ten post wyżej :)

1

Dziwnie Pep zarządza City w meczu . W zeszłym roku narzekał że wszyscy robią po 5 zmian a w Anglii nie można , teraz może a często zmiany robi dopiero w końcówce gdy mu wynik ucieka , trzyma się kurczowo pierwszej koncepcji na mecz mając taką ławkę rezerwowych.

12

5 kanałów Eleven na 3 leci mecz Sociedad jeden to 4k ale co za paranoja !

0

To już lepiej by było by Lewy nie grał w tym spotkaniu i tak strata pkt a tak nie wiadomo jakie mecze opuści !

4

Lahon powinien być odsunięty od jakiego sędziowania po za okręgówką , co to jest za dzban to brak słów !

0

Ale ten Lahon to dzban , oby za rok był już na tej emeryturze !!!

0

Szybko lodu mu przynieść bo po tym ciocie to ślady zostaną a on już umiera :)

1

Wreszcie jakaś rozsądna decyzja , oby się opamiętali z ilością tych stoperów !

0

Dać mu od razu kontrakt tak długo jak Xavi będzie trenerem -:)

10

Ooo zaczyna się, kolejny co może grać na każdej pozycji w ataku ale tylko na jednej czuje się dobrze i ma liczby. Ale będzie rzucany po wszystkich byle grał po czym zgaśnie niczym świeczka na wietrze i pojawi się kolejny artykuł o zmarniwanym potencjale i nie trafionym transferem:-)

0

I tak w kółko a parę postów niżej nie był wymieniany jako nietykalny :)

2

I bardzo dobrze kolejny po mundialowy niewypał będzie , sugerować się formą na MŚ w kilku meczach i przepłacić !

1

Ale to nie Hiszpanie a Xavi innych nie chce chyba że zarząd mu wciśnie, no i wiadomo Fernandez nie ma tego magicznego DNA jest za szybki i zbyt waleczny więc jak mógł by zastąpić Busiego 1 vs 1 jak trener szuka jego kopi :)

6

Póki co to Xavi trafił tylko z jednym transferem w miarę to Kounde, Lewego nie liczę, reszta to bardziej uzupełnienie a wybór skrzydłowych Raphinia i Torres za takie pieniądze to porażka trenera ! Aube to akurat zarząd mu kupił po tym jak się nie udało ściągnąć jego faworyta Morate dzięki Bogu, więc niech lepiej trenuje a nie udziela się na rynku !!!

1

@VegetaPolska,, tyle że Camavinga to jeszcze dzieciak. Młodszy ode mnie. Jak zareagują jego rodzice? Jak by zareagowała moja rodzina, a zwłaszcza mój brat jakby ktoś mnie obrażał albo dręczył? Ta osoba zostałaby zniszczona. Tyle ci powiem " ale jesteś zryty , martwisz się o psychikę milionera który ma wywalone na to . Dorośnij i wyłącz neta to nie dla Ciebie !

1

De Paul od 20 minut już ma dość a ten go trzyma co za kretyn !

1

Dziwne te zmiany to środek pola nie istnieje i tam trzeba zmieniać , ale tym lepiej dal Argentyny że Deschamp nie ogarnia :)

1

Ale co komentator gada bzdury że Di Maria specjalnie uderzył w kozioł to nie powinien już komentować meczy !

0

Oby się nie pomylił bo lepiej wyglądali bez tego Di Maria .

3

@mariogbch to i tak więcej niż Busi bez którego Xavi świata nie widzi !

1

Rozumiem że przez grzeczność chciał go zatrzymać tylko , bo jeśli nie to chyba nie poznał się gdzie był hamulcowy tej drużyny !

0

Żadnych mundialowych wynalazków, większość ginie w klubie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?