2

Przecież my w ataku pozycyjnym to jesteśmy na poziomie okręgówki , to już nawet u nas w ekstraklasie więcej sytuacji potrafią tworzyć !

2

To obstawiamy pierwszy nasz strzał celny pewnie około 30 minuty ;_)

15

Ciekawe czy dalej będzie sie upierał z Torresem na lewej stronie czy da mu pograć trochę na prawej kosztem Raphinhi.

12

Niech da trochę pograć temu Ferranowi na PS to może coś z niego będzie a nie ciągle go rzuca w inne miejsca. Raphinia niech odpocznie po ostatnim fatalnym meczu !

0

Po minach szejków widać że to prawdziwi fani tenisa :-)

4

Kolejny co może grać wszędzie a będzie grał tam gdzie mu idzie najgorzej . Czy u nas nie można kupić zawodnika pod konkretną pozycję !

18

Najlepsze - odpadnięcie. Nie mieliśmy kadry do gry na 3 fronty patrząc w jakiej formie są rezerwowi. Teraz można się skupić na utrzymaniu przewagi w lidze .

0

Tragedia na LS , Torres a tym bardziej Roberto to tak jakby nie było tego skrzydła. Ale tak to jest jak się ma zawodników i mówi że są wszechstronni dlatego ich kupiliśmy a w rzeczywistości to wszyscy PS i tylko tu coś wnoszą do gry. Tylko to takie nie Barcelonskie kupić zawodnika pod konkretną pozycję!

5

Swoją drogą Guardiola zrobił się straszny beton jeśli chodzi o zmiany w trakcie meczu. Dziwić się ze drużyna gra jak gra kiedy nie idzie nie dostając żadnego impulsu od rezerwowych.

0

To jest ta różnica my przy 2:0 dla rywali panikujemy w meczu LM bo mamy tylko 3 bramki zaliczki z pierwszego meczu. Real mimo błędów w obronie próbuje coś strzelić a nie tylko czekać .

0

@MajkiYB nic mi nie pozamykał.

14

@Herbert lepiej już nie oglądaj piłki dla dobra wszystkich .

0

Swoją drogą Roberto pewnie głupio się poczuł kiedy wszyscy polecieli do Ferrana z gratulacjami a nie do niego .

4

Ech taki kapitan bez charyzmy i talentu tylko w Barcelonie możliwe.

2

@MajkiYB No Roberto to ma dopiero rytm meczowy , nie licząc ostatniego w LE to przed tym 5 meczy siedział na ławce . )

1

Menchester może już się oszczędzać na czwartek , my pewnie do 90 minuty będzie walczyć o 1:0 :-)

0

Werghorst ciągle w podstawie , co w nim Ten Hag widział że kupił to nie wiem chyba tylko że to Holender !

2

No jeśli Busi ma wejść na ratowanie wyniku , to Xavi ma niezły plan na mecz :-)

0

Salah, Gakpo , Nunez na ławce Firminho, Jota i kontuzjowany L.Diaz jeszcze jest a w pomocy tartak. Ake ten Liverpool jest źle budowany w ostatnich latach !

1

Brawo Nottingham , Guardiola dalej trzyma się jednej 11 jaką wystawi i ratuje się zmianami w 85 minucie :-)

2

Trochę racji ma mieli lepsze sytuacje , w rewanżu bez Pedrigeo i Gaviego z powolnym Busim który do takiej intensywności już nie dojeżdża na awans się nie nastawiam .

4

Według mnie to ciebie nie było na boisku !

0

Kounde 2 samobój , dobry ma moment "-)

0

Swoją drogą Xavi już chyba na dobre odstawił Garcia i Roberto ostatnio nawet na 5 minut nie wchodzą. Wcale nie tęsknię ale Alonso nie prezentuje jakiejś wielkiej formy.

0

Jutgla widzę miał tylko dobry start w Brugge a teraz częściej ławke grzeje.

0

@Anonymus0608 A co nas obchodzą problemy PSG i ich gra !

0

Jak ktoś się spodziewał ze Messi z Neymarem pociągną PSG do dominacji w tym meczu to chyba nie oglądał ich w lidze .

0

@rogal478 klikalność musi się zgadzać, więc tytuł powinien być nośny:-)

3

Przecież ten przeciętniak już od 5 meczy nawet w końcówkach nie jest wpuszczany przez Xaviego !

22

Najgorsze to brak szerszej kadry, trener nie ufa zmiennikom ale nie ma co się dziwić, długo możemy tak nie pojechać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?