dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież my w ataku pozycyjnym to jesteśmy na poziomie okręgówki , to już nawet u nas w ekstraklasie więcej sytuacji potrafią tworzyć !
2
To obstawiamy pierwszy nasz strzał celny pewnie około 30 minuty ;_)
15
Ciekawe czy dalej będzie sie upierał z Torresem na lewej stronie czy da mu pograć trochę na prawej kosztem Raphinhi.
12
Niech da trochę pograć temu Ferranowi na PS to może coś z niego będzie a nie ciągle go rzuca w inne miejsca. Raphinia niech odpocznie po ostatnim fatalnym meczu !
0
Po minach szejków widać że to prawdziwi fani tenisa :-)
4
Kolejny co może grać wszędzie a będzie grał tam gdzie mu idzie najgorzej . Czy u nas nie można kupić zawodnika pod konkretną pozycję !
18
Najlepsze - odpadnięcie. Nie mieliśmy kadry do gry na 3 fronty patrząc w jakiej formie są rezerwowi. Teraz można się skupić na utrzymaniu przewagi w lidze .
0
Tragedia na LS , Torres a tym bardziej Roberto to tak jakby nie było tego skrzydła. Ale tak to jest jak się ma zawodników i mówi że są wszechstronni dlatego ich kupiliśmy a w rzeczywistości to wszyscy PS i tylko tu coś wnoszą do gry. Tylko to takie nie Barcelonskie kupić zawodnika pod konkretną pozycję!
5
Swoją drogą Guardiola zrobił się straszny beton jeśli chodzi o zmiany w trakcie meczu. Dziwić się ze drużyna gra jak gra kiedy nie idzie nie dostając żadnego impulsu od rezerwowych.
0
To jest ta różnica my przy 2:0 dla rywali panikujemy w meczu LM bo mamy tylko 3 bramki zaliczki z pierwszego meczu. Real mimo błędów w obronie próbuje coś strzelić a nie tylko czekać .
0
@MajkiYB nic mi nie pozamykał.
14
@Herbert lepiej już nie oglądaj piłki dla dobra wszystkich .
0
Swoją drogą Roberto pewnie głupio się poczuł kiedy wszyscy polecieli do Ferrana z gratulacjami a nie do niego .
4
Ech taki kapitan bez charyzmy i talentu tylko w Barcelonie możliwe.
2
@MajkiYB No Roberto to ma dopiero rytm meczowy , nie licząc ostatniego w LE to przed tym 5 meczy siedział na ławce . )
1
Menchester może już się oszczędzać na czwartek , my pewnie do 90 minuty będzie walczyć o 1:0 :-)
0
Werghorst ciągle w podstawie , co w nim Ten Hag widział że kupił to nie wiem chyba tylko że to Holender !
2
No jeśli Busi ma wejść na ratowanie wyniku , to Xavi ma niezły plan na mecz :-)
0
Salah, Gakpo , Nunez na ławce Firminho, Jota i kontuzjowany L.Diaz jeszcze jest a w pomocy tartak. Ake ten Liverpool jest źle budowany w ostatnich latach !
1
Brawo Nottingham , Guardiola dalej trzyma się jednej 11 jaką wystawi i ratuje się zmianami w 85 minucie :-)
2
Trochę racji ma mieli lepsze sytuacje , w rewanżu bez Pedrigeo i Gaviego z powolnym Busim który do takiej intensywności już nie dojeżdża na awans się nie nastawiam .
4
Według mnie to ciebie nie było na boisku !
0
Kounde 2 samobój , dobry ma moment "-)
0
Swoją drogą Xavi już chyba na dobre odstawił Garcia i Roberto ostatnio nawet na 5 minut nie wchodzą. Wcale nie tęsknię ale Alonso nie prezentuje jakiejś wielkiej formy.
0
Jutgla widzę miał tylko dobry start w Brugge a teraz częściej ławke grzeje.
0
@Anonymus0608 A co nas obchodzą problemy PSG i ich gra !
0
Jak ktoś się spodziewał ze Messi z Neymarem pociągną PSG do dominacji w tym meczu to chyba nie oglądał ich w lidze .
0
@rogal478 klikalność musi się zgadzać, więc tytuł powinien być nośny:-)
3
Przecież ten przeciętniak już od 5 meczy nawet w końcówkach nie jest wpuszczany przez Xaviego !
22
Najgorsze to brak szerszej kadry, trener nie ufa zmiennikom ale nie ma co się dziwić, długo możemy tak nie pojechać.