0

Gdybym nie widział kto gra to bym pomyślał że to walka dwóch spadkowiczów o utrzymanie .

4

Ale my gramy brzydki futbol tu zero pomysłu , Xavi naprawdę dostał już dużo czasu a postępu nie widać , gra ofensywna to jedna wielka improwizacja !

0

Busi spowalniacz musi sobie trzy razy piłkę poprawić zanim poda :)

0

Jak zobaczę tego magika Roberto w pomocy ponownie to Xavi kompletnie już się pogubił !

0

Haaland w naszym systemie gry wyglądał by podobnie jak Lewandowski :-)

0

To On zostaje dlatego że coś wnosi do gry czy tylko po to by pokopać sobie ze swoim ziomkiem .

0

A po wakacjach klub do Araujo, Gaviego i Balde pewnie też sorry chłopaki poczekajcie jeszcze z rok bo na kupilismy szrotu i trzeba to zmieścić w budżecie:-)

2

@GrzegorzMadrid bądź tak honorowy i zrób wypad na swoją stronę :)

1

Busi niech patrzy i się uczy od Rodriego co znaczy nowoczesny defensywny pomocnik.

1

Przedłużenie ok. Pod warunkiem że nie będzie odpowiadał za transfery, bo Torres i mimo wszystko Raphinia to nue poziom tego klubu a to Xavi na nich naciskał . Mam dość zawodników szukających przestrzeni tylko potrzeba prawdziwych skrzydłowych co potrafią mijać rywali.

0

Cóż chęci są pewnie tylko brakuje niestety umiejętności w fazie ofensywnej . Mamy takich zawodników jakich mamy a to już wina sztabu !

0

Najlepsze to że jutro i pojutrze jest LM i szybko zapomnę ten wspaniały futbol w naszym wykonaniu :-)

8

Jak oni przezywają tego Lewego że może cis go boli ! Gra kiepsko bo tak wygląda po MŚ i nie szukać przyczyn

2

Piękne zagranie Roberto , widać było w tym to kreatywne zagranie :-)

0

@MarioVeB! a co ty masz z tym problem , to trzeba do lekarza iść . ;-)

1

A w przyszłym roku magiczne trio Roberto -Busi - Messi ale by to chodziło XD

14

Tak czytam te komentarze i widzę że głównym argumentem za przyjściem jest ,, że należy mu się godne pożegnanie " . Nie ważne że będzie spacerował, wszystkim się wydaje że odmieni nasza grę o 100% tak jak miał to zrobić z PSG a graja z nim gorzej niż bez ale liczby swoje ma więc argument wszyscy mają.

2

Ten Hag chyba w końcu zrozumiał że z Werghorstem na szpicy to ligi nie zwojuje:-)

5

Problemem Barcelony jest szukanie napastników co mogą grać na różnych pozycjach zamiast skupić się na konkretnej. Potem rzucają ich co chwila na inny bok I jest tylko gorzej z nimi bo tracą pewność.

0

@Kamiloza91 I skończymy na 1/8 .

1

@Linghunter88 miałem na myśli że są tu zbyt długo i widzieli wiele upokorzeń w których kompletnie nie potrafilii zareagować. Oni już nawet w wywiadach się z tym nie kryją jakie mają nastawienie gdy nie idzie !

0

Potrzebujemy jakości i dryblingu w ataku mówi zarząd a interesuje się Olmo bo ma nasze DNA i ma zbawić naszą ofensywę :-) Ale Xaviemu się podoba XD

8

Niestety dinozaurami takimi jak Busi czy Roberto co są tu od dawna a ich mental siada po 2 golu nic już ugramy .

2

Mit wielkiego Roberto w klasykach właśnie upadł, można już w końcu sprzedać!

0

Raphini brakuje szybkości nawet nie próbuje minąć bo wie że nie wygra , szkoda że nie ma Dembele .

1

@Tomek54321 ale wiesz ze założyciele mieli zagwarantowane że nigdy nie spadną i największy zarobek nie zależny od miejsca . To był wielki bubel jeśli chodzi o format rozgrywek !

1

Jest teraz tam gdzie jego miejsce to jego poziom .

2

Tyłu młodych powołał chyba po to by mieli lepszy widok z ławki do oglądania meczu .

8

A Depay czemu nie gra rozmawiałem z nim to drobny uraz nic poważnego gdyby chciał to by zagrał :)

3

Jakby im te pkt coś dały ! I tak zlecą na z ligi a przegrać trzeba umieć !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?