1

I ty się dziwisz że jak przychodzi wystawić całkiem rezerwy to one nic nie grają! A jak mają mieć jakiś rytm kiedy nawet w wygranym meczu trener zmienia tych mniej podstawowych na tych z żelaznego składu.

3

I po jaka cholerę wpuszcza Messiego? Ten trener to taktyczny beton powinien wejść Malcom za Suareza i spokojne klepanie do końca meczu . Pewnie zaraz Alba wejdzie.

1

Ja już od dawna gran na Barcelonę poniżej 3,5 lub 4 goli to praktycznie pewniaczki jak EV namiesza. A kursy całkiem niezłe.

0

Nie po to robiła taką przewagę by tytuł zdobyć w ostatnich dwóch meczach !

2

Nie wiem co wymyśli EV ale jedno jest pewne jeśli mamy po co jechać do Liverpoolu to musimy mieć minimum 2 bramki zaliczki i to najlepiej bez straty . Jeśli mamy grać defensywie u siebie i liczyć na przebłysk Messiego to już po nas.

4

Wykorzystał swoją szansę. Mam nadzieję że De Jong dostanie również dużo szans na pokazanie swoich możliwości kosztem Busiego czy Rakiticia a nie tylko ogony dwa razy w miesiącu.

1

Można wrzucić jakiś artykuł ,,Lecz" zawsze się trafi ktoś co mu się coś nie spodoba:)

1

A ja ci mówię nie żyj przeszłością . Co mnie obchodzi jak grał Suarez 3 sezony temu jak przychodził ? Teraz obecnie prezentuje poziom Benzemy więc nabijanie się z niego nie jest na miejscu bo u nas nie lepiej i jeśli zostaniemy tylko z nim na przyszły sezon to będzie tylko gorzej. Bo zwłaszcza w LM Urugwajczyk nie błyszczy.

1

Już Ci odpowiadam obaj mają po 26 pkt w lidze więc słaby ten twój argument. Nie ma co się śmiać z Realu bo u nas nie lepiej. A powiedz mi jeszcze kiedy to nasza wspaniała 9 strzeliła goła w LM na wyjeździe. :)

0

I co w tym śmiesznego my zostaniemy z kpiącym się po czole Suarezem który podobnie jak francuz ma kilka przestojów w sezonie i tylko macha łapami i się kłóci. W dodatku Benzeme potrafi Zidane zdjąć z boiska jak ma kiepski dzień a u naszego Suarez będzie grał choćby wszystko psuł taki to nasz trener z jajami.

0

A czy ja tu znawco pisze o wynikach ? Nie tylko o stylu prowadzenia drużyny ! Myślisz że stała by się straszna tragedia jakby czasami też zszedł Suarez czy Rakitic czy zawsze muszą być w kółko te same zmiany.

10

I co temu EV szkodziło zdjąć tego Suareza skoro i tak już bronimy wyniku ale nie na przecież jeszcze Vidal został z po za żelaznego składu więc trzeba i jego zdjąć . Jaki ten trener jest betonowy jeśli chodzi o zmiany to już chyba nigdy takiego nie zobaczę w żadnym zespole !

2

Suarez jest tak irytujący swoją grą że na prawdę dziwię się że on te mecze dogrywa do końca.

4

Wybieram oba. Jeśli myślisz że Rakitić umie kiwać 1vs1 to nie oglądasz meczy. To nie jest zawodnik potrafiący zrobić wiatrak z przeciwnika więc drwal, co innego że to typowy zadaniowiec a tacy też się przydają ale obecnie mamy ich za dużo.

9

Póki był jeszcze Iniesta to do pomocy kupowano tylko drwali typu Rakitić, Vidal, Paulinho,Turan a nie zawodników potrafiących kiwać jeden na jeden.

3

Bardzo podoba mi się ten B.Silva dziwię się że jak grał w Monaco to nasi nawet nie zastanawiali się nad tym transferem tym bardziej że Man.City kupiło go zaledwie za 50 mln.

15

Guardiola ma pecha w Anglii że w losowaniach trafia na zespoły z Premier League rok temu jak i teraz uważałem że najszybciej ich wyeliminuje rywal z ich ligi bo za dobrze się znają. W dodatku rok temu odpadł przez brak VARu a w tym przez to że był .

0

Daj se spokuj do pustego dzbana nic nie nalejesz . Nie którzy to by samymi rezerwami grali już do końca.

0

Mecze gdy prowadziliśmy po 2,3 do zera w przerwie można policzyć na palcach jednej ręki. Po drugie chyba człowieku nie oglądałeś meczu z Huesca i nie wiesz co piszesz. Właśnie meczami u siebie trzeba szybko zapewnić sobie tytuł bo na wyjazdach zawsze się trudniej gra. Na szczęście EV raczej zdaje sobie z tego sprawe i nie na takich pseudo doradców jak Ty, choć za naszym trenerem nie przepadam ze wzgledu na styl to jednak wie jak zdobywac pkt.

0

Ligę rezerwami do końca ty chyba nie oglądałeś meczu z Huescą ? Albo nadal nie zdajesz sobie sprawy że potrzebujemy jeszcze 9 pkt.

1

Dokładnie trener beton nawet jak ma wynik i awans nie próbuje innych rozwiązań i zmian ciągle te same schematy ! Czemu nie zdjąć Suareza lub Rakiticia ?

1

Przecież za EV zawsze tak gramy pierwsze 20 minut jeśli nie musimy odrabiać , każdy mocniejszy pressing i się gubimy tylko ślepy tego nie widzi. Na początku meczu musimy wymienić 100 podań do boku i do tyłu zanim zaangażujemy większe siły w atak.

1

Oficjalnie : Nasi będą bronić wyniku aż do straty bramki .

0

Akurat zmiany były kompletnie nie trafione no chyba że na dowiezienie wyniki i wcale bym się nie zdziwił. Zeszli dwóch najbardziej aktywnych z przodu a 2 co weszło kompletni nic nie robili by to wygrać ostatnią zmianę już lepiej przemilczeć. Na plus Demebele widać u niego ten luz no ale po kontuzji raczej nie mógł dograć do końca.

2

Zmiany Ernest stoi i kiwa głową a nic nie robi by to wygrać no chyba że znowu czeka do 80 minuty.

6

Ten Todibo to dobry kocur obstawi dwie pozycje.

0

Pierwszy mecz gramy u siebie.

6

Przed ewentualną grą w 1/2 LM czekają nas 4 mecze w lidze co 3,4 dni Huesca , Alaves na wyjeździe i Sociedad , Levante dom i dobrze by było w tych meczach zdobyć co najmniej 7 pkt z tych 10 co nam brakuje . Praktycznie do końca sezony będziemy grać co 3,4 dni więc rotacje ale z głową.

1

Spokojnie Ernest nie jest aż głupi by rzucić same rezerwy na ten mecz, Messi sądzę że i tak pojedzie bo Suarez nie może , co do obrony nie spodziewajcie się że Umtiti zagra z juniorami na bokach obrony. Nie po to budowało się przewagę by zaraz seryjnie tracić taki mecz można niewielkim nakładem sił wygrać ale na pewno nie rezerwami mimo wszystko ze słabymi najłatwiej punktować.

2

Jeśli nasi tak pragną tej LM to niewiele pokazali by na nią zasłużyć nawet Messi głównie spaceruje .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?