dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygranej :).....
1
W nagłówku jest październik :)
0
Człowieku nie żyj przeszłością MSN już nie ma a i S jest cieniem tamtego sezonu i zostało tylko M .
3
A mnie to wali że jak grać to z najlepszymi bo inaczej się nie liczy. Im łatwiejszy rywal tym lżejsze mecze a chłopaki już mają swoje w nogach. Ważne by doszli do finału a najgroźniejsi rywale niech się wytłuka nawzajem .
0
Alena dostaje szanse ? W meczach z Realem , Sevilla, Rayo czy Lyon zagrał raptem 10 minut.
3
To czy Malcom jest tak beznadziejny czy nie że nie mógł zagrać wczoraj dowiemy się dopiero po przyjściu innego trenera miałem nadzieję że to nastąpi już w następnym sezonie ale trudno. Ten obecny słup taktyczny nie widzi innej taktyki niż obecna i w kółko te same zmiany. Przypadek Malcoma przypomina Isco i Solariego on nie chciał na niego stawiać i już a na pewno nie był gorszy od Ceballosa czy Valverde na których stawiał. Coutinho gra i będzie grał bo kosztował 140 mln a każdy zawodnik w jego formie grzałby ławkę, nikt nie powie że Coutinho jest dobry w obronie bo nawet po stracie to spuszcza głowę i sobie drepcze a Malcom jeśli gra to stara się i w obronie pomagać może też nie jest w tym najlepszy ale na pewno nie gorszy do pseudo skrzydłowego Coutinho. Alena też nie gra źle jak wejdzie ale i tak zawsze wchodzi Vidal.
4
To jedynie wina trenera gra ciągle tymi samymi zawodnikami nie umie rotować składem i ogrywać innych , tak naprawdę po wejściu na boisko nie zrobił żadnej różnicy po za bramką na 5:1 co i tak było już po meczu, nie potrzebne ryzyko. Przecież nie wpuści Malcoma który po meczu z Realem od miesiąca siedzi na ławce . I dlatego to nie jest trener na taki klub jego wizja gry przewiduje 14 zawodników coś co się sprawdza w Bilbao nie sprawdzi się u nas gdy gramy co 3 dni.
0
A ja myślę że City wyeliminuje tylko jakiś angielski klub , Liverpool albo Totttenham tam się znają jak łyse konie .
3
I to jest efekt tego uporu EV co do zmian , już przed meczem wiadomo kto wejdzie a kto zejdzie, wiedział że nie jest w pełni zdrowy ale nie posłał Malcoma bo on ufa tylko 14 zawodnikom i reszty nie ogrywa.
1
Zszedł by Rakitic gówno gra ale nie tradycyjnie Arthur.
1
Ja tam liczę że jak nie strzeli to chociaż nie będzie przeszkadzał na boisku swoim nie chluistwem w rozegraniu.
0
Jakbym czytał o EV , mam takie same odczucia co do naszego trenera zamiast dobić Lyon w pierwszym meczu to już się tylko bronił zmiany czysto defensywne jak i w wielu innych meczach , gdy nie musi gonić wyniku.
http://www.sport.pl/pilka/7,65041,24542706,liga-mistrzow-trener-juventusu-zadzialal-wbrew-swojej-naturze.html#MT_1Zdjecie
10
Bo inni na to nie pozwalają i nie grają w tempie spacerowym pierwszej połowy. Ten artykuł to żaden powód do dumy że nie potrafimy kontrolować meczu od początku.
3
Możemy się wymienić na Neymara.
0
Jak rotację to tylko z głową maks 3,4 zawodników. Suarez może odpocząć ale Messi powinien zagrać dałbym Dembele i Malcom na skrzydła. Należy pamiętać że pierwszy mecz z nimi ledwo wygraliśmy oni dużo biegają i nie przegrywają na wyjeździe zbyt wysoko.
0
Jak nie będziecie grać na stojąco pierwszej połowy z Lyon to jestem spokojny, gorzej jak będzie to tylko klepanie polki po obwodzie .
0
Pewniak awans lub wygrana powiadasz:)
0
Zamiast Jovicia to ja bym widział u nas Tadicia , umie podać i uderzyć.
0
tym bardzie teraz obstawić awans Realu. Jak widać nie tylko słowo a całe zdanie. :)
0
Chyba zapomniałeś że w pierwszym meczu ledwo wygraliśmy , a po drugie popatr jak oni grają na wyjazdach przeważnie przegrywają 1 bramką.
0
Tu u was ile 1.2 chłopie postaw 1000 wygrasz 30 zł tez mi biznes.
0
A ile masz za ten awans kurs 1.1 no to się dorobisz :)
3
I przewaga wywalczona z trudem pójdzie w pizd.... i
14
Jak porównujesz go do Ronaldo to chyba powinieneś się przerzucić na hokej.
27
Oferta powyżej 60 mln nie będzie zła on ma już 31 lat trzeba też zarabiać by wydawać większość osób tutaj chyba sobie z tego nie zdaje sprawy. Odszedł Deco,Xavi,Iniesta, Giuly, Rivaldo i wiele innych a jakoś gramy i sobie radzimy. Jest Alena , Arthur będzie de Jong nie można ciągle grac Busim i Rakiticiem ! A przy EV to on nie zejdzie z boiska a ile daję regularna gra mamy przykład Lengleta , jak dobrze się rozwija w Barcelonie ale skorzystał na kontuzji Umtiitiego gdyby nie to jestem pewny że grałby 1 na 5 meczy bo trener by się bał na niego stawiać.
0
Strasznie długo nad tym myślałeś . Widać u ciebie jeszcze gorzej.
8
Nasza gra wygląda strasznie nawet na 15-20 minut nie potrafiliśmy zdominować rywala, tylko jakieś kontry i indywidualne przebłyski . Plan EV skończył się w momencie strzelenia gola i już tylko myślał by to dowieść. Cieszy wynik ale gra słaba choć trochę lepsza niż w środę.
0
EV go cofnął jaki trener taki styl.
0
Pigue odcięło prąd :)
2
Ernest a jak u ciebie ze zmianami ? A spoko bez zmian. !