2

Coutinho za Suareza i zagęścić środek ale znając EV to wejdzie za Dembele ale jego bym zostawił ma niesamowitą szybkość.

0

Doczytałem że Coutinho może grać dobrze na obu skrzydłach i skończyłem, widać żę koleś nie wie gdzie go ustawić.

1

Oby EV tego nie czytał bo jeszcze uwierzy że PK to priorytet .

0

PK to powinny być mocno rezerwowy skład , tym razem LM to priorytet a nie zarzynanie się w tym pucharze króla.

1

Jakiś tu ostatnio wysyp artykułów jaki to nasz trener wspaniały , szkoda że część teorii mocno naciągane.

0

Wiesz co to podanie otwierające ? Klepanie piłki żeby się przeciwnik zanudził nowa taktyka Barcelony , to teraz powiedz kiedy to ostatnio poszła dynamiczna kontr akcja w naszym wykonaniu? Bo wnioskując po twoim wpisie to robimy je co najmniej kilka na mecz.:)

0

Ja do ciebie a ty do mnie i co z tego jak podają zwykle bezpiecznie.

0

A to Rakitić nie jest tym talizmanem ?! EV tego nie polubi.

0

Pewnie zrobił to nie świadomie :)

1

No właśnie Chorwata nie ruszy więc poświęcił Coutinho , Arthur powinien grać na zmianę z Rakiticiem a Vidal z Coutinho .

0

Ale dziś Chorwat grał na pozycji Iniesty a to pozycja Coutinho , a Arthur który wszedł do pomocy za Dembele praktyczne nie gra do przodu . Iniesta grał Rakiticiem w pomocy i wtedy zawsze jeden był bardziej ofensywny teraz gdy częściej gra tam Arthur brakuje trochę tych piłek do napastników bo obydwaj tylko utrzymują piłkę.

0

Bo on rozumie futbol na opak.

9

Coutinho jako boczny rozważam taka opcję- WTF przecież on tam grał w zeszłym sezonie i grał kapitalnie. A teraz się zastanawiam jak cofnełeś go w rozwoju . !!! No coments.

5

Zobacz że Coutinho od dawna nie gra już w pomocy jeśli Valdek go wpuszcza to tylko na skrzydło gdzie nie ma szybkości ani okazji do strzału z daleka jego gra był zupełnie inna w zeszłym sezonie i wszyscy piali z zachwytu że wciąga nosem Dembele. No ale trener woli mieć kontrole niż trochę magi w środku pola taki typ i już nic tego chyba nie zmieni. Nie wiem czy zobaczymy jeszcze Coutinho w pomocy gdy jeszcze są Arthur i Vidal a nietykalny Rakitić nigdy nie zejdzie.

1

Coutinho za Rakiete , Arthur za Suareza zostawić z przodu Dembele i Messiego ,w pomocy zostali by Coutinho - Busi - Vidal- Arthur i było by do kogo grać bo Suarez z piłką do kontry to pewna strata a szybkości to on nie ma.

28

Najgorsze schematyczne zmiany trenera jak można być tak upartym na jeden schemat gry i nie mieć innej taktyki.

1

W zeszłym sezonie gdy wchodził za Inieste grał kapitalnie ile bramek strzelił , teraz Valdek se wymyślił że zrobi z niego skrzydłowego bo na boisku musi upchnąć kolejnego pupila Arthura ! Czy on naprawdę nie widzi że Coutinho gra gorzej na skrzydle niż w pomocy co za uparty trener.

4

Plus jeszcze taki że jego też bał by się zdjąć więc nie przeszli byśmy na tryb bronimy panowie wyniku.

0

Kontra plus Suarez i pewna strata on po prostu kopie piłkę bez pomysłu bo nie ma już siły dalej biec.

3

Czekam na trenera który rozbije ten beton w postaci Pique,Rakitić,Busi, Suarez i nie będzie się bał ich zmieniać w meczu. Dla mnie nietykalni to jedynie Messi i Alba bo nie ma zmiennika.

3

Kto by się spodziewał że akurat jego zmieni , zaraz zejdzie Dembele chociaż Suarez już dawno powinien być pod prysznicem.

7

ten sędzie to amator dwa faule na Albie i teraz na Rakitić to co najmniej na żółtko a on nawet faulu nie dostrzegł.

2

Chyba przegapiłeś moment gdy wypracował 5 bramkę. No ale co ja tam wiem z gimbusem się nie będę kłócił.

3

Kolejny noob który chce wywołać dyskusje . Chyba nie oglafales meczu bo w te 15 minut zaprezentował się całkiem nieźle .

1

Ja nie pisze o wyniku tylko o tej zmianie gdzie tu sens ? Chyba Rakitic jest bardziej eksploatowany i w dodatku ma kartkę.

5

No dobra zszedł obrońca z czystym kontem a w jego miejsce przesunął zawodnika z żółtym kartonikiem zamiast to zdjąć i nie ryzykować. Logika EV jest nie do pojęcia.

3

A do zmiany pierwsi będą Dembele i Vidal i nie ważne jaki będzie wynik .

1

Ten trener do końca roku tego nie ogarnie.

6

Dokładnie Coutinho stracił miejsce bo musi teraz grać Artur który tylko nabija podania a mało wnosi do ofensywy , no ale EV musi mieć kontrolę więc poświęcił ofensywę na rzecz mało kreatywnej pomocy. Arthur powinien grać za Rakiticia raz jeden raz drugi aje to nie za tego trenera.

10

Ten co nigdy się nie spóźnił do pracy lub nie brał urlopu na telefon niech pierwszy żuci kamieniem . Najważniejsze że zdaje sobie sprawę że źle zrobił .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?