0

@iksajotien chłopie gdzie tu widzisz ortografię. Wiedziałem że będziesz próbował się zrewanżować. Gościu prawdziwy kibic ale prawdziwy nigdy nie nazwie lub nie porówna drużyny której kibicuje że jest posmiewiskiem, ale najważniejsze aby czytać felietony kogoś kto krytykuje drużynę i jeszcze podpisuje się socios. Brawo

0

@iksajotien potrafisz czytać że zrozumieniem.? Poczytaj dwa pierwsze słowa.

0

Do redakcji. Czy jest możliwość aby te jego felietony nie ukazywały się na tej stronie. I najlepsze Piszę felietony na FCBarca.com od kwietnia 2009 roku. Największą wartością moich artykułów jest poziom dyskusji pod nimi. W piłce najbardziej interesują mnie jej wpływ na otoczenie i taktyka. Łatwo akceptuję zjazdy formy Pique, bo pamiętam grę Christanvala. Lubię klasyczne auta, Dvořáka, Pezeta, stroopwafle i dobre towarzystwo.

1

Zabrakło w drużynie LE Messiego, Neymara i Suareza. I wtedy może by wygrali. Drugi mecz z rzędu i zero pomysłu ma grę. Z taka gra długo LE nie zabawi.

0

Bardzo słaby mecz wykonaniu Hiszpanii. Gra wyglądała b.zle. gol strzelony po błędzie obrony. Dla mnie brakowało przyspieszenia i dynamiki

1

Najlepsze że był podany tekst typu. Przez loynu pytał trenera czy ten skład jest dobry on odpowiedział że tak. No to depay i ktoś tam jeszcze zostają. Coś takiego było. Teraz jak okienko zostało zamknięte to oni chcieli go sprzedać za 8 mln ale Barca go nie chciała.

2

Rozumiem jeśli Koeman chciał napastnika za 60-80 mln i wtedy by się nie udało ale on nie dostał zawodnika za 20 mln.

4

No wczoraj Barca miała problem w kryciu. Widać było brak fizyczne. Koeman naprawdę ma duży problem. Musi drużynę nie dość że przygotować fizycznie bo ma duże braki to jeszcze nadrobić wszystkie 3 lata które rozwalił EV. Oby to wszystko szło w dobre stronę

0

Mecz z tych zeszłego sezonu. Celność podań nie przekroczyła 80%. Tragedia. Już teraz można wystawić oceny. Wszyscy 2.5 max 3.

1

Wszystkie komentarze podobne do siebie. Jazda na Griezmanna. A drugie znowu ta sama 11. Ludzie nie czytacie konferencji z udziałem Koemana? Odpowiedział na pytanie w sprawie rotacji. Dopiero zaczął się sezon więc po co ma robić rotację. Chciałbym aby dzisiaj było 4:0 .

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Undertaker87 To teraz go sprzedawać jak poszły w niego duże pieniądze. Za dużo się w niego teraz zainwestowało. Może być tak że został na dobrze już wyleczony i sprzedamy gotowy produkt

2

Propozycja taka żeby dać mu ostatni raz szansę. Jeśli da coś Barcy zostawić jeśli złapie znowu kontuzje i będą wpadki z jego strony sprzedać i nie żałować

3

Nie dawajcie takich artykułów felietonów z takimi osobami. Tego nie da się czytać.

0

Pierwsze minuty meczu z villarealem nie były takie dobre. Tam trochę szczęścia było.

0

@varosso Ok. Poczkamy po kilku rozegranych meczach i spotkaniach z mocniejszym rywalem. Narazie jest gdybanie.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@varosso spokojnie. W Barcelonie Suarez też strzelał z ogórkami. Poczekajmy na mecz z drużynami z górnej części tabeli. Tam zobaczymy jego przydatność. Nie widzieliście że on już jest wolniejszy i go obrońcy wyprzedzają chociaż ma bliżej do piłki.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Od razu jak przyszedł to pokazał że jest zawodnikiem klasy światowej. Od pierwszego meczu wpasował się w skład, nie miał problemu z adaptacją. W formie był najlepsza 9. Niestety później już było tylko gorzej. Przykro się patrzyło jak na boisku nic mu nie wychodziło.

0

@Kismeth typa szukaj sobie u siebie w chałupie. Pusty ty jesteś. Po drugie statystyki wykręcil jak był w formie cepie. Od 1,5 roku jest bez formy. Oglądam każdy mecz i widzę co pokazuje na boisku. Właśnie tacy jak ty co mają klapki na oczach nie potrafią bezstronnie oceniać. Na siłę trzymać zawodnika który traci dużo piłek i zarabia ponad 10 rocznie. Zero pojęcia widzę.

2

@varosso nr 1 ? O czym ty mówisz. Nie widziałeś jak w biegach do piłki obrońcy go wyprzedzali. On już nie ma takiej szybkości.

0

@Alustic oświetl mnie i gdzie tu widzisz poczucie humoru

2

Bayern nie był nie wiadomo jak bez konkurencyjny. W meczach LM było widać że mają problemy w obronie. Gdyby Barca z nimi była przygotowana fizycznie tak samo to LM byłaby w Katalonii

0

Bramki to on miał bardzo duzo spektakularnych. Gość w formie był nie do zatrzymania

0

@El dominatore od Douglasa Vidala itd. Jeszcze wymieniać tych co mieli go godnie zastąpić

0

Już kilku alvesow się przewinęło przez barce. Musi najpierw przyjść zagrać kilka meczów i wtedy zobaczymy czy to drugi Alves

0

@Tomek54321 Mnie jego analizy nie przekonują i nie przekonają. Jak dla Was odnośnikiem jest użytkownik tej strony to nie ma nic więcej do dodania

0

@biniek i widzisz nie masz własnego zdania. Skąd wiesz że cały ten pax pisze prawdę? Nie wiesz bo pewnie nie masz zielonego pojęcia o tym. Np Podajac statystyki też to nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Np Dembele mógł zrobić w meczu 15 dryblingów z czego 15 udanych ale celnych podań w polu karnym miał tylko 3 bo wycofywal bo nie było komu wrzucić. I jaka ocenę byś mu wystawił?

1

@Tomek54321 wiedział co zrobić. Miał wrzucić tylko komu? Obrońcy na wybicie. Wina Semedo że nie miał komu zagrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?