dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep chcial ville od samego początku. Przypomnij sobie
0
właśnie dlatego pep odszedł, bo nie miał nic do gadania, ściągali mu kogoś kto mu się nie podobał (ibra) albo w ogóle nikogo mu nie sprowadzili bo mówili, że szkółkę mają najsilniejszą
0
Widziałem. Jak ty to ja w fife nie gram. Nie jestem dzieckiem.
0
jakby był dobry to by się wyróżniał znam znacznie więcej lepszy zawodników
0
Weź sobie zobacz grę isco. Thiago to są pomocnicy. Nie jest wysoki ma szybkość poukładane w głowie i strzał. Jakos o pogbie nie słychać dużo aby wyróżniał się.
2
Klimach. Ty tylko narzekasz jak zagrasz tyle meczy co oni to pogadamy. Kiedy ostatni raz alba dostał czerwo? Lepszego obrońcy nie ma. Busi grał dobrze. Widać było ze nie grają na 100 % bo mają w tyg następny mecz. Tyle. Zastanów się nstepnym razem jak coś napiszesz bez głowy.
0
... co wy z tym pogba, obejrzyjcie sobie włoską lige gdzie ona jest teraz słaba a taki pogba grając z juventusem w derbach w ogóle się nie wyróżniał
0
... ludzie typu mata czy pogba do barcy to przesada, oni są za słabi na barce, jedyny, który się nadaje na dzień dzisiejszy to jest Marco Reus...
0
tupac888.... masz racje, po co ibrahimowic to barcy! maxwell ok! ale nie ibra! dla mnie dwa transfery to tylko D.Silva i Sergio Kuno Aguero! tylko te dwa! jest dobrze bez gwiazd! a po co sprzedawac Etro najlepszego strzelca w druzynie!
0
.,.,jedna korona jest jeszcze 2! a www.primeradivision.pl jest wszystko! barca od kad gra to tylko piekny futbol!