0

Tak czytam. Żałosny to Ty jesteś. Naprawdę. I już mamy odpowiedź ze tak naprawdę gówna wiesz o wszystkich komentarzach a się wypowiadasz. więc jak będziesz wiedział więcej to się odezwij. Bo jak narazie to ja nie mam z kim gadać.

0

Nie mówię że od razu ma go wygrać ale jest większe prawdopodobieństwo że przeszkodzi wysokie mu wygraniu jemu pojedynku. Masz przykład z wczoraj. Mascherano krył chelliniego i co z tego wyszło. To teraz daj takich obrońców roberto pique Mascherano i alba przeciwko juventusowi. Przypomnij sobie przed Enrique zanim przyszedł. Wszyscy gadali że barcelona ma problem ze stałymi problemami i musi kupić obrońcę. Tutaj też wszyscy to pisali to więc jaki skład wystawisz przeciwko juventusowi

0

Nic nie mylę. Wiem co mówię. Nie którzy się zachowują jak kibice z a-klasowej drużyny jak idzie jesteście super ale jak już dwie albo trzy przegrane to już są najgorsi

0

A ty jesteś potluczony. Czytaj wszystkie komentarze ze wszystkich meczów.

2

Zastanów się trochę. Wpuszcza albe i kto ma walczyć przy stałych fragmentach z drużyną która bardzo dobrze gra w tych elementach gry i wysokich zawodników.

1

Tutaj widać jakich kibiców ma barcelona. Prawdziwy kibic w ślepo broni drużyny i zawodników. Nie którzy są przewrazliwieni na punkcie gomesa i nie odpuszcza dopóki on nie zostanie zawodnikiem meczu

1

... gomes zagrał dobrze. Jakbyście oglądali uważnie to grał na pozycji Sergio. Stracił może 2 piłki ale dużo walczył. Nie chce go bronić ale zobaczcie sobie większość piłek jest rozgrywana tylko przez zawodników którzy są najdłużej w drużynie

0

Nigdzie nie wysyłajcie sms z meczyków itd bo jest napisane że 1.23 zł a później wychodzi ze jednak ponad 30 zł. To jedna wielka ściema.

0

Mówiłem na samym początku jak go zatrudniali że ten koleś nie da rady. Powtarzałem nawet przy jego wypowiedziach. Jedyny teraz który jest najbardziej prawdopodobnym do zostania jest sampaoli. Wolałbym simeone ale wydaje mi się to nie możliwe

0

Trzeba chłopakowi zaufać. To nie jest może to samo ale arda jak przyszedł to jego gra też nie wyglądała rewelacyjnie dopiero w następnym sezonie zaczął grać to samo co w atletico.

0

Za idiote to Ty możesz robić.

0

I znowu to samo jazda po Gomesie. Może tak trochę się zastanówcie dlaczego trener go wystawia? A może on mu każe w ten sposób grać nie podłączyć się w ofensywę tylko grać tak jak gra.

1

Było mało ale było. Niektórzy nie potrafią zrozumieć że jeden wejdzie do drużyny z marszu a drugiemu trochę to zejdzie. To tyczy się też gomesa. Warto sobie przypomnieć na ilu on pozycjach grał. Wczoraj przecież zaczął na pozycji prawego skrzydłowego

0

A gdzie są ci którzy mówili żeby go sprzedać

0

To może właśnie tego dezertera zgłosiły żeby przejął obowiązki po LE.

0

Pewnie odkupienia za 10 mln

0

To przypomnij sobie tamten sezon jak grał el clasico na Santiago i jego asysty. Np z Getafe. Nawet teraz ile wnosi do środka jak gramy 3 z tyłu.

0

Halilovic już jest sprzedany za 5 mln poszedł więc nic już do niego nie mamy

4

... ludzie po co kolejny środkowy pomocnik. Kupujemy prawego obrońcę i mamy w środku Roberto. Wydajny 70 mln na verattiego który częściej ma kontuzje jak rozegranych minut o tym już nikt nie wspomina

0

Sam odstaw jak jest Ci źle

0

Bardziej mi się wydaje że ten mecz był dogadany. W tamtym roku jak walczyliśmy to jak łatwo wygraliśmy a teraz Deportivo walczy o utrzymanie więc teraz nasza kolej

0

Może to słownik. Będę musiał zmienić

0

... jak długo jeszcze będzie to trwało. Każdy napastnik ma to w sobie ze jak czuje obecność dotknięcia na sobie przeciwnika to się przewraca. Jak suaraz zarzuca się aktorstwo to kibice realu niech zobaczą co wczoraj Ronaldo robił w meczu z betisem. Tam to się nazywa aktorstwo i jeszcze protestował. Kolega niżej dał filmik z meczu gdzie suaraz niby wymusza karnego popatrzcie na głowę obrońcę czy obserwował piłkę czy zawodnika. Druga sprawa to suaraz składał się już do strzału lub do przyjęcia piłki

4

Dobrze neymar był bardziej widoczny ale to dzięki messiemu bo był w środku i wszyscy byli skupieni na nim co za tym idzie wolne skrzydła. Przecież rafinha też miał dużo wolnej przestrzeni na prawym skrzydle. Brawo dla tego pana nazywa się trenerem a nie widzi takich rzeczy

0

Następny mądry się wypowiedział. Od rana po internecie krąży filmik jak suarez jest zachaczany przez obrońcę kładzie rękę na nim a ten gada ze symulowanie. Od dawna wiadomo że zawodnicy a przeważnie napastnicy jak czują lekkie dotknięcie to się przywracają.

0

Cały czas nie mogą grać 3 obrońcami.

0

...A jak widziałem że wchodzi krychowiak stawiałem że zrobi karnego na 6...

9

Teraz UEFA będzie stawiać Barca za największego faworyta do wygrania LM

0

Zakłady bukmacherskie zaliczyła największe straty

5

Tak jak pisałem po pierwszym meczu ze Psg nie zagrało dobrze tylko Barca nic nie grała. Dzisiaj pokazali co tak naprawdę gra Psg. Enrique powiedział że strzeli 6 bramek i strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?