dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobno Neymar juz oznajmił kolega z szatni że będzie grał dla Psg
0
Jeśli dzisiaj zagra tzn że zostaje
0
Ciekawe co wymyślą te wszystkie gazety jak się skończy ta telenowela z neymarem. Ja stawiam bale przechodzi do manu za 150 mln.
0
Barcy tak dobrze idzie sprzedaż zawodników ze Neymara możemy śmiało spędzać za 50 mln. Dobry zysk
0
Już teraz nagle się termin zmienił. W tamtym tyg pisali że najpóźniej w pon albo wtorek psg złoży ofertę 222 mln za neymara a teraz oferta ma być do końca tourne. Ale gazety mają zarobek w czasie okienka transferowego.
0
To jest wszystko pod publikę. Teraz się zastanówcie jak szybko i jaka ilość gazet się sprzedaje. A juz nie mówię ilość kliknięć w stronę
0
Niech Robert kupi Kucharczyka z legii będzie go mu łatwiej wyciągnąć bo jak narazie to nikogo poważnego nie może przekonać żeby przeszedł do Barcelony. Taki miał być super negocjator w sprawie transferów do klubu i z.
0
Chyba rakitic nie dawno umowę przedłużył.?
0
A jeszcze media w Hiszpanii. Gerard nie chce wracać do Barcelony. A dzisiaj sam zawodnik się wypowiada że jest bardzo szczęśliwy że wrócił. Jak pisałem wcześniej trzeba czekać aż się otworzy okienko transferowe i wtedy wszystko będziemy wiedzieć
0
... wiec to będzie tak że będą grały że sobą jakieś dwie słabe drużyny to puści to w otwartym kanale albo nawet i nie tylko polsat sport a resztę to otworzy nowe kanały i za dopłatą dostaniesz do pakietu. Nie ma co się łudzić. Jak zrobił teraz z tenisem. Nowe kanały " i już teraz możesz oglądać na zywo wszystkie mecze z kortów tenisowych tylko zapłać "
3
Masz rację. W ogóle po on tutaj
6
Teraz się zacznie że Messi wszędzie ukrywał swoje dochody. Jeśli to okaże się nie prawda to wytoczył bym im taka sprawę żeby już wiec nigdy nie napisali.
2
20 mln to jest max ile można za niego dać
21
Coś czuję po tej wypowiedzi że już zaczyna się tłumaczyć z tego że nie uda mu się ściągnąć tych zawodników to zakładał.
0
Jeśli go sprzedadzą to będzie kpina. Po prostu guardiola ma pomysł na tego zawodnika. Wie gdzie go ustawić tak żeby grał dużo i też żeby nie był za bardzo eksplatowany. Młodsi będą za niego zasuwać.
2
Ostatnio Robert Fernandez powiedział do końca czerwca nic nie będą robić na rynku transferowym że dopiero od lipca zaczną działać. Ale pismaki co dziennie podają coś nowego. Dzisiaj jest mathieu dogadany w sprawie transferu jutro nie ma żadnych ofert. Jakoś muszą skusić do kupowania i czytania ich wymyślnych tekstów
0
Podobno 100 mln zostało rzucone
0
Ja go widziałem w paru meczach i grał naprawdę dobrze. Np z Realem u nich wszedł i zagrał przyzwoicie
0
Jak dla mnie dać ta zp buffonowi i problem rozwiązany.
1
Ok ale tutaj dajesz statystyki z 3 miesięcy a z tego co wiem rok ma 12 miesięcy. Ma przed sobą 3 finały i nie wiesz czy je wygra. A to że był królem to okej Messi też był tam kiedyś w lidze i lidze mistrzów.
2
Teraz to media robią burzę tej złotej piłki. Będą mocno naciskać że to właśnie Cristiano powinien ją dostać. Z tego mi wiadomo to zp dostaje się za cały rok grania a nie za końcówkę więc jak dla mnie to zwycięzca powinien być inny
1
...12 tys euro kary dostał eto za to że krzyczał. Kara tak że pewnie bardzo się nią przejął. Karę to dostali zawodnicy Śląska za to jak oni wygrali mistrzostwo i śpiewali na rynku "(gdzie twoje berło gdzie twoje mistrzostwo gdzie twoja korona legio pie......)" i tam zawodnicy ci którzy śpiewali nie zagrali z tego co pamiętam chyba w 3 -ech pierwszych meczach nowego sezonu
1
Mało kto zauważył że valverde w Bilbao grał samymi baskami a czasami miał tylko samych wychowanków i jak dla mnie to bardzo wysoko zajmował z tą drużynę miejsca jakie są opisane
0
Ciekawe co teraz myśli sobie Perez? Realu valverde ofertę odrzucił a Barcy nie...
0
Widzę że składy podali. Wiec ja to zrobię. Cillesen mascherano umtiti pique alba. Sergio iniesta raktic neymar Messi paco
1
A Guardiola, Enrique jak zaczynali mieli jakieś większe sukcesy?
0
To nie real zdobył ligę tylko Barca ja oddała przegrała i nie wiem jak to jeszcze nazwać. Może to i do dobrze ze Enrique odszedł bo potrzeba kogoś nowego. Tak na poważnie tyle kasy wydane na transfery miały być 3 puchary a tu nic. Na ten nowy sezon wystarczy sprzedać mathieu może turana a kupić prawego obrońcę i jakiegoś młodego środkowego obrońcę.
0
Chętnie przeczytał bym chętnie poranny przegląd prasy. Pewnie będzie wieczorami
0
A co mógł zrobić więcej grając tam pierwszy raz a po drugie ofensywny pomocnik ustawiony na obronie. To nie jego wina tylko Enrique i naszego prezesa że zostaliśmy bez prawego obrońcy bo roberto nim nie jest.
6
Dla mnie Gomes gra ostatnie mecze bardzo dobrze. Powinien zostać. Wszyscy są najmadrzejsi za komputerem lub tel żeby tylko na niego jechać. Ciekawe jak każdy by sobie poradził będąc na niego miejscu. Dajmy mu szansę