dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś długo Liverpool sie otwiera na negocjacje i sie otworzyć nie może. Musi być oficjalne ogłoszenie wtedy uwierzymy. W tamtym okienku już było, jedna z gazet podała że ogłoszenie transferu coutinho o 20. Minęła 20 i co? I nic.
0
No i teraz przez takiego newsa w gazetach umtiti może śmiało zawołać o lepszy kontrakt.
0
W meczu z Realem Murcia zagrał bardzo dobrze. Czasami jego zagrania i ruchy przypominały Sergio. Dobry grajek. Jak najszybciej przedłużyć z nim umowę. Wiadomo że zawodnicy z pierwszego to priorytet ale nie można wypuścić takiego zawodnika
3
Jeśli Barca chce pozbyć sie vidala to tylko transfer o wypożyczeniu niech wszyscy zapomną. Barca go wypozyczy tam mu nie pójdzie gra przez okres wypożyczenia wróci i już wtedy nikt nie będzie go chciał
27
Jak to przecież niedawno Cristiano mówił że jest najlepszy i najbardziej kompletnym piłkarzem na całym świecie. Tych 169 ekspertów się nie zna.
1
Co oni się tak uczepili tego griezmanna. Jak dla mnie to chłop nie pasuje do Barcy.
0
Grająca w pilke wielu trenerow mówiło ze ta wysokosc lecacej pilki jest idealna dla bramkarza. Aby obronić rzut karny
0
Ładnie sie to wszystko oglądało. Messi troche tak dziwnie podszedł do tego karnego tak lekceważą co. Jakby nie chciał tak strzelić bramki. Verma super. Mam nadzieję że za tydzień będzie mielona na santiago
0
Media tak pisały tak pisały o rywalach dla Barcy i mamy Chelsea ale największą niespodzianką dzisiejszego losowania to para Real - Psg. Będzie się fajnie to oglądało. Neymar to będzie potrójnie zmotywowany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zmiana formacji po wejściu paco dała lepszą grę i później czerwo zrobiło resztę roboty
0
Wystarczy w finale LM strzelić 2 bramki zdobyć około 30 bramek w sezonie i ZP należy się jak psu buda
0
Dalej nic nie jarzysz. Kibic który nie patrzy na całokształt meczu tylko wynik bo to najważniejsze. A tutaj szczególnie czy szcegolnie to najmniejszy problem tylko sewilli
0
Jest oto i on. Jak zwykle zostało pokazane czytanie ze zrozumieniem. Widać rękę tzn gra zespołu i jego pomysły na taktyczne. " szcegolnie w sewilli "
0
Dobry trener widać było jego rękę w każdym zespole jaki prowadził. Pewnie będzie tak że jak Perez wyrzuci zidana z ławki trenerskiej to będzie chciał marcelino zatrudnić.
0
Słabo zagrali ci którzy wrócili z reprezentacji i grali pełne 90 minut w swych . Zobaczymy formę drużyny w środę w LM
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Pisanie o poprawinaniu czyjegoś tekstu i wymadrzanie się o poprawności języka polskiego a tu ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ktoś nie potrafi oddzielić rzeczy ważnych i ważniejszych. A odpowiem na twoje pytanie w sprawie tego morderstwa. Mnie nikt nie chce zamordować wydaje mi się że prędzej ciebie, jak to napisałeś za "konfidenctwo".
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Dobra szkoda mi czasu na ciebie. Nara
0
I dlatego staż kibicowania ma w tym artykule duże znaczenie bo kibice którzy tu są to nie wchodzą w każdy artykuł i go czytają tylko komentują . A dzisiaj napisałem do ciebie żebyś sprawdził wcześniejsze te turnieje w jakich terminach były rozgrywane.
0
O człowieku weź najpierw lepiej złóż to zdanie lub pytanie które przed chwilą napisałeś do mnie. Mnie się czepiasz ze nie znam języka którego używam a ty po przecinku uzywas i . Chyba że jesteś wybitnym pisarzem np Mickiewicz
0
Widać u ciebie brak inteligencji. Ja posługuje się słownikiem komentując różne artykuły a ty pewnie nie wiesz pewnie co to jest. Ad person nowe słowo w twoim słowniku którego używasz pewnie cały czas we wszystkich komentarzach które wystawiasz . A argumentem jest to co napisałem wcześniej ale ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
A po ty w ogóle się udzielasz co ty jesteś wujek dobra rada. Jakbym chciał się coś dowiedzec to na końcu zdania umiescilbym znak zapytania
0
Chyba że tak . Możliwe że tak będzie
0
Z tego co pamiętam to chyba real będzie grał wtedy klubowe mistrzostwa więc chyba ten mecz będzie przełożony
1
Mecz od początku tragedia. Nie było tej intensywności. Coś musi się zmienić