dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt nie pamięta jego wygranych pojedynków glowkowych w swojej 11 że miał kilka zagrań tylko pamiętają to co zepsuł
0
Niestety nic to nie da. Ja już od dawna pisze aby wszystkich zawodników traktować tak samo ale to nie działa. Nie którzy już są przewrazliwieni na jego punkcie .
0
Dobrze kolego napisales. Niech włączą myślenie. A po za tym Messi zawodnikiem meczu. Mam co do tego wątpliwości. Moim zdaniem rakieta powinien być tym man on The match
18
On chyba na innym meczu byl. Griezmann i Costa nie widoczni. Środka też nie było. No to rzeczywiście mecz był wyrównany. Oddali jeden celny strzał i ten strzał to jeszcze tyłem głowy prawie z 16 metrów.
2
Tutaj mamy samych ekspertów i wykwalifikowanych trenerów. Wiedzą jak bardzo trenuje jak kto trenuje. Dla tych info co zdobywanie wiedzy jest ciężkie że Gomes wszedł po to aby grać bardziej w defensywie i uniemożliwić rozgrywanie piłki powalczyć fizycznie .
0
Właśnie jest wszystko ok po za tym że jest brak zrozumienia w czytaniu tekstu przez ciebie. Barca zawsze sobie poradziła z trudnym przeciwnikiem w tym sezonie i to zrobi.
0
A może tak trochę wyrozumiałości dla piłkarzy. Trochę meczy już rozegrali. A ty to jesteś taki kibic że jak Barca wygrywa to im kibicuje. Takich potrzebujemy. Grałeś kiedyś w piłkę choć trochę profesjonalnie
0
No właśnie dobrze napisałeś co Ty tam wiesz. Tak jak napisałeś umtiti po kontuzji. A z kim grał w parze w obronie skoro już chcesz się czepiać jego gry z ostatnich meczy. Całkowicie się gra z kimś z kim grasz kilka meczy a co innego jak grasz z kimś kilka meczy. Alba przestał czarować bo nie ma co mecz asysty do Messiego. Sergio co mecz prawie innych partnerów . Rakieta prezentuje dobry poziom. Paulinho już dawno nie jest naszym podstawowym pomocnikiem. Iniesta ma swoje lata i czasami potrzebuje więcej odpoczynku. Ja oglądam każdy mecz Barcy więc wiem co pisze.
0
Ty jesteś kibicem Barcy czy innego klubu. Zawsze jest podawane że Barca ma się kogoś tam bać a od nas to oni nie muszą się nikogo bać. To że strzelają tyle bramek to nie znaczy że grają bardzo dobrze bo widziałem ich mecze i wiem co grają. Jutro 3 punkty. A Ty kolego zastanów się zanim będziesz pisał takie rzeczy do mnie zanim sprawdzisz wszystko
1
Jedyne czego Barca może się obawiać to strzałów z dystansu. Griezmann na pewno będzie próbował i to nie raz
0
Kręcenie karuzeli przed meczem. Może valverde robi tak że wpuszcza tych słabszych żeby ich wartość podnieść. Wpuszcza ich że słabszym przeciwnikiem.
0
Trzeba w niedzielę wygrać i na nikogo nie patrzeć
0
W porannym przeglądzie że Atletico robi wszystko by zatrzymać Griezmanna i oblaka a tutaj że ten już jedną nogą. Wszystko się okaże pewnie po mistrzostwach
0
W pierwszej połowie sędzia zapomniał założyć soczewek a w drugiej już je miał i dlatego wypatrzył swoim sokolim wzrokiem karnego
0
Jak sędzia gwiżdże pod jakąś drużynę to zawsze trener powie że mu się podoba ten sędzia. Tutaj las Palmas zasuwali i już w następnym meczu dostaną 3 i tutaj ich trener coś wymyśli że albo sędzia był zły albo mieli za mało odpoczynku albo jeszcze coś innego
0
Więc przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedź zanim napiszesz o różnicy naszego wieku i o tym czy możemy dyskutować. To co ja napisałem to właśnie miał przebieg spotkania. Obejrzyj jeszcze raz mecz. Jak Ty nazywasz wysoki presing grając 10 zawodnikami na swojej połowie to inny mamy pogląd na mecze.
0
As jak zwykle musiał lekko odnieść się do Barcy że Atletico straszy Barca bo real nie ma czym . Więc As mocno kibicuje Atletico aby dogoniło Barca.
0
Dlatego ja bym bo nie ściągnął bo jest paco. On jest młody a jak już potrzebują napastnika to jest jeden w Barcy B a i też można ściągnąć młodego za mała kasę i go uczyć gry.
4
Po co komu ten Griezmann. Dla mnie osobiście to on nie pasuje do Barcy. Mam nadzieję że to tylko plotki .
0
Tebas parowa. Poczekajmy jak któryś z jego ulubieńców pokaże podobny gest i zobaczymy co wtedy powie .
0
No i znowu ten sam mięsień. Coś jest nie tak że sztabem skoro kolejny zawodnik doznaje takiej samej kontuzji
0
Dlatego piszę że trzeba się wstrzymać z komentarzami o jego grze. Ludzi piszą że nic nie pokazuje i czekają aż pokaże swoje umiejętności. Niestety nie mógł bo dopadły go ciężkie kontuzje. Tutaj nikomu nie chodzi co robił wcześniej tylko ma to pokazać grając w Barcelonie. A w necie to można znaleźć wszystko. Gomes w Valenci też grał bardzo dobrze a tutaj nie może tego pokazac.
0
Kolejna kontuzja z dwójką. Coś jest nie tak
0
Właśnie za rok bo niestety ma pecha od samego początku z tymi kontuzjami. Więc powinniśmy się wstrzymać z tymi uwagami w jego kierunku . Jeśli będzie miał kilka meczów z rzędu słabych więc wtedy będzie można wyrazić swoją opinię na temat tego zawodnika i jego transferu. Dajmy mu zagrać kilka meczów.
0
Coutinho bardzo dobrze że uderza w końcu jest Nowe zaskoczenie dla rywala. Tak miał robić Gomes przychodząc do Barcy.
12
A gdzie panowie co przed meczem mówili że Dembele to niewypał. Teraz albo siedzą cicho albo piszą że Dembele odpalił i udają że nic nie pisali
0
No jak atakują to są różne ustawienia bo Iniesta czasami jest przy bocznej lini albo w środku też w zależności gdzie jest Messi
0
Ludzie już od dawna wszystkie zespoły innym ustawieniem atakują a innym bronią. EV ustawia skład początkowo 422 ale w trakcie meczu tego ustawienia za bardzo nie widać może przy obronie ale przy ataku to ustawienie się całkowicie zmieni. Zapewne EV ustawi tradycyjne 433 jak wszystkich że sobą zgra.
8
Media zaczęły pisać że kibice mogą gwizdac na Iniesta paru to podłapie i będą gwizdać. I tak później może reszta ludzi. A na drugi dzień media że jednak ludzi z Londynu pamiętają Iniesta z 9 lat.
0
Nie porównuj Barcy z tamtego sezonu w LM bo już LE nie miał pomysłu na gra Barcy i dlatego przegraliśmy ligę mistrzów. I też mecz z Psg