dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rakitic się nie nadaję. Wygląda to tak jakby im wszystkim się nie chciało grać.
0
Macie super barce. Na stojąco nie da rady wygrać
0
Gra beznadziejna. Nie da się tego oglądać. Tak to wygląda jakby czekali aż getafe im bramkę strzeli. 32 minuta barcelona oddaje pierwszy strzał
2
Spokojnie bez podniety. Poczekajmy bo zaraz będą pisać ze Barca może pobić rekord bez straconej bramki. Ja mam nadzieję że przez większość sezonu tak to będzie wyglądało.
0
To są chyba żarty.
0
Wengerowi juz zaczyna powoli wszystko nie pasowac. Dostaje banki i tłumaczy się z wszystkiego .
2
Wychodzi na to że piłkarze też chcą aby Bartek odszedł i może to i dobrze
2
Po co to czytać w ogóle. Przed samą konferancja było wiadome ze Beda się tłumaczyć ze swoich ruchów na rynku transferowym. Coutinho powinien u nas być zanim Neymar podjął decyzję o odejściu. Tyle z mojej strony
2
Bartek juz może pakować walizki . Temu panu juz dziękujemy
0
Pewnie juz sa dogadani. Po co płacić klauzulę 300 mln jak można go wziąć za darmo
2
Czyli zarząd na pewno poleci. Teraz jeszcze pytanie czy Messi podpisze kontrakt
0
A coutinho gdzie ? Widać że jest.
0
Tak oferował się Barcelonie a wcześnie gadał że madryt to jego marzenie aby tam grać
1
Pewnie wszyscy o 20 będą wchodzić na stronę żeby zobaczyć czy rzeczywiście coutinho w FCB.
0
Tak oczywiście. Za coutunho chcą 160 czy 180 to dybale pewnie nam sprzedadzą taniej.
0
Ludzie co wy z tym do maria przecież emery powiedział że to zawodnik pierwszego składu i go nie sprzedaje. A psg raczej go nam nie sprzeda a po drugie my nie powinniśmy go kupować on ma prawie 30 lat. Po to w tamtym roku kupili tylu młodych zawodników żeby teraz kupować starych. Zapomniałem juz jednego starego kupili paulinho
0
W Barcelonie większość osób bierze kasę za wywiady.
0
Tyle pieniędzy w dzisiejszych czasach to jest kosmos. Piszą tu nie którzy ze po co on za dużo ale jak wypali i okaże się bardzo a to bardzo dobrym zawodnikiem to pewnie będę czytał że jest wart tych pieniędzy
8
Czytam te komentarze i nie wierzę. Wcześnie wywalić zarząd jeśli nie uda im się sciagna dembele. A teraz po co on za drogi. Pięknie jest
0
Bardziej LSD. Hehehe
0
Oglądam mecz Nicea vs Napoli i ten cały seri to zero. Wszyscy inni się wyróżniają pokazują do grania a ten nic Aaa jeszcze żółta w 6 minucie
0
Przecież Robert mówił że juz nie długo sprowadzi kluczowych graczy a teraz gada że ciężko sprowadzić. Out zarząd
0
Żeby nie było tak że nie przyjdzie dembele i coutinho i ostatecznie Messi nie podpisze umowy bo dojdzie do wniosku że z tym składem będzie bardzo ciężko o puchar
0
No właśnie strzela bramkę i to jeszcze jaką. Jak prawdziwy napastnik cóż barca potrafi.
3
Oglądam Wolfsburg z Borussia i co gra bartra. Wszyatkie długie piłki celne włącza się do akcji. Jak można było tak zmniejszyć klauzulę do 8 mln i oddać go. To jak za darmo
1
Jakby mi taką ofertę przedstawili to od razu bym ją odrzucił i nie wiem czy chciałbym jescze jakiekolwiek słuchać. Składając taką ofertę to nie traktują ich poważnie. Czym dłużej Barca będzie zwlekać to nie puszcza coutinho bo oni też będą chcieli się wzmocnić. Podobno robert jak przychodził do Barcy mówili że to jeden z najlepszych negocjatorow w sprawie transferów. Jemu się chyba pomyliły kluby i myśli że to sredniak PD. Myśli może ze to Valencia i że Liverpool potrzebuje kasy.
0
Brak słów. Od transferu neymara do Barcelony to klub nie ściągnął nikogo kogo chcieli.
1
Zarząd robi wszystko żeby w tym roku nie zdobyć żadnego pucharu
0
Chociaż jedną dobrą wiadomość dzisiaj na tej stronie
0
To jest to że brak neymara tylko potrzeba teraz zawodnika który będzie sciagal min dwóch zawodników aby go pokryli. Szybki dembele myślę że mógłby wystarczyć