0

Macie gdzieś link żeby obejrzeć bo miałem wykupione ale sobie zrobili pracę techniczne i nie mam gdzie oglądać

1

... co za typ. Koleś nie ma zielonego pojęcia. Messi stracił moc dryblingów a to z celta to co to było bo jak nie drybling no to ja nie wiem. Psg wyszedł jeden mecz i zadowoleni bo barca wtedy nic nie grała oby dziś naprawdę całe tridente osmieszylo psg cała Barca niech osmieszy to całe Psg

1

Widzę że media ładnie wszystkich nakręcają.

5

To właśnie obejrzyj jeszcze raz mecz uważnie i zobacz kto jakie błędy popełnił po których mogła bramka paść dla gości

1

Tylko Ronald Koeman

3

Neymar gra tak już od dłuższego czasu i dopiero teraz się obudzili że jednak coś dają te jego dryblingi dzięki temu zwraca na siebie przynajmniej 2-3 zawodników co daje korzyść reszcie. Powtarzałem to za każdym razem co lała się krytyka na niego i każdy to potwierdzał swoimi komentarzami

1

Widzę że nie który już sprzedawali rafinie a teraz chłopa wszyscy chcą żeby grał w pierwszym. A po drugie atletico musiało tak zagrać od początku bo grali w lm więc sił na całe 90 minut na pewno nie mieli. Wiec taktyka atletico była taka: strzelamy na początku później do tyłu i tylko kontra i 3 pkt są

2

... widzę tak jak z psg. Wszystkie statystyki przemawiają za Barca ale wiemy jak to się skończyło. Każdy mecz jest inny. Możemy z nimi grać 4 mecze z rzędu i tak każdy mecz będzie wyglądał inaczej

0

To jego zdjęcie ten uśmiech idealnie dobrali do tego artykułu

2

Gadasz dobrze. Część może tylko potrafi krytykować

0

Oto powód: grasz z bardzo słabym przeciwnikiem każdy czeka na reakcję drużyny po klęsce LM a tu nic. Reakcja była do 10 minuty meczu. Messi widzi ze drużyna nic nie gra a jeszcze pod koniec meczu strata bramki i mistrzostwo się oddala. Messi jest tak sfrustrowany ta sytuacje że ratuje drużynę ale to go nie cieszy bo w tej minucie on i jego drużyna miała bez większego problemu prowadzić min 3:0

1

Chyba jeden który widział mecz psg . I grę iniesty

2

Ludzie już nie można tego czytać. Gomes gra tak jakie ma wskazówki. Jak oglądacie mecz to nie patrzcie tylko na gomesa bo wtedy naprawdę źle będzie grał. Patrzcie na całą pomoc .

0

Dobrze napisałeś. Widać że nikt nie widział postawy iniesty w meczu psg

1

Gazeta wyborcza: Rumak bez klubu więc ma duże szanse na objęcie stanowiska trenera Barcelony.

1

Dobrze gadasz jestem tego samego zdania. Gomes już wchodzi powoli na obroty. Wszyscy z psg na gomesa narzekali ale przy bramkach 2 i 3 to iniesta się nie popisał

7

Tacy są najlepsi. Szkoda że vidala nie dał na prawą i masipa na bramkę

0

Ale ten koleś pier....... jakaś era. Jeden przypadek i już koniec. Poczekajmy do końca sezonu. Z tego co wiem to chyba tylko raz na koniec sezonu nic Barca nie zdobyła. Poczekajmy

0

A jak Enrique zatrudnianiali to coś wygrał oficjalnie ?

0

Iniesta to przy drugiej i trzeciej bramce tak zaatakował tego pomocnika że nic nie mógł zrobić. Po co wpuszczać kolesia który nie grał ponad miesiąc. Denis Gomes i Sergio i tak środek zupełnie by wystarczył

0

psg nie zagrało dobrze tylko barca nic nie zagrała. Gorzej jak zero. Jakbym widział walkę Tyson fury z kliczko. Wychodzisz i już wygrasz bez walki masz wygrana. Wszystkie Wasze statystyki. Bez walki nic nie wygrasz

1

psg nie zagrało dobrze tylko barca nic nie zagrała. Gorzej jak zero. Jakbym widział walkę Tyson fury z kliczko. Wychodzisz i już wygrasz bez walki masz wygrana. Wszystkie Wasze statystyki. Ludzie oglądałem mecze psg przed starciem z barca oni nic nie grają. Mówię barca zero. Bez walki nic nie wygrasz.

0

... psg nie zagrało dobrze tylko barca nic nie zagrała. Gorzej jak zero. Jakbym widział walkę Tyson fury z kliczko. Wychodzisz i już wygrasz bez walki masz wygrana. Wszystkie Wasze statystyki. I i media robią swoje

0

Rakitic nie zagra bo gomes będzie w środku grał

0

Za rakietę będzie gomes

0

Jeden z tych którzy porównują grę barcelony guardioli do Luisa Enrique. Zawsze będzie coś nie tak. Atletico się wyszalało na początku i później zero aż do momentu mądrej czerwonej kartki roberto.

2

... bardzo śmieszne że wszyscy jadą z neymara a wybierają go zawodnikiem meczu. Jak narazie ten gość jest od kilku meczów najlepszy na boisku. Ci co piszą że neymar jest słaby to niech zobaczą że dzięki swym dryblinga ściąga uwagę 2-3 zawodników co daje wolna przestrzeń innym.

0

A może oni mieli takie założenia taktyczne. Druga sprawa Messi zszedł od razu do środka pola na początku i reszta się cofnela. Sam Enrique mówił że Messi sam decyduje gdzie gra. Przecież gomes parę razy zerwał do przodu. Następnie mowisz że jak rafinia wszedł to kręcił tempo. To wejdź świeży na zmęczonych ludzi którzy grali intensywnie ponad godzinę. Rafinia nie grał ponad 2 tyg a oni grali co 3 dni. Masz Odpowiedź

6

Jak Ty środka nie widziałeś to oglądałeś inny mecz. Ty jak większość tutaj ludzi pamiętacie barcelone guardioli ale to już nie jest barca. Obejrzyj jeszcze raz ten mecz.

17

Ty chyba inny mecz oglądałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?