dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skomentuje was wszystkich. Zespół gra tak jak drugi zespół na to pozwala.środek grał dobrze. Indywidualne błędy zawodników ale na to już trener nic nie może poradzić. On lepiej wie co dany zawodnik pokazuje na treningu i na co go stać. Wszyscy się czepiacie środka ale z betisem Leo nie było na boisku. Cała drużyna zagrała źle to wynik rotacji i terminarza. Chcecie by ktoś nowy wszedł z marszu w skład i grał jak wszyscy którzy grają min 3 lata. Gomes jakby grał co mecz min 60 minut to byłby jednym z najlepszych.
1
Tak o 12. Wiec pewne 3 punkty
3
Vidala pewnie szykuje na niedzielę. Jeśli w niedziele tego nie zrobi to Luis ma coś z głową.
1
5:5 to awans barcy. Jak podajesz przykład atletico z Bayernem to po sumowaniu było 2:2 i wtedy zaczynamy liczyć bramki razy dwa te na wyjeździe strzelone.
0
Ale strzelił. Messi też mógłby nie strzelic
12
Czytajcie ze zrozumieniem i trochę domysły. Chcą wstawić do muzeum które niebawem otworzy i pieniądze z tego przeznacza na odbudowę drużyny. W tym ma pomóc
7
Nie zlekcewazenie tylko neymar się podbuduje trochę.
12
...obejrzyjcie jeszcze raz sobie tą sytuację od początku. Leo trzyma w ręku piłkę pokazuje sędziemu że gramy na gwizdek gonzalez mówi że okej więc Leo oddaje piłkę, a ten bierze piłkę i kopie w niego dlatego Messi nie dostał kartki to tyle
2
Cillessen. Pique. Umtiti. Roberto. Alba. Busquets. Iniesta. Gomes. Neymar. Leo. Suarez.
0
... ludzie klub czeka z nową umowa bo sami czekaj na pieniądze od nowego sponsora i wtedy podpiszą z Leo umowę...
0
Wiedziałem gomes zagra... Tylko nie wiedziałem że neymar usiądzie... ważne że 3 punkty
0
... digne popełnił jeden błąd co skończyło się golem... musi być ten pressing i ciąg na bramkę jak ostatnie 35 minut i mecz wygrany
0
...ludzie o czym wy piszecie... barca gdyby grała cały mecz jak ostatnie 30 -35 minut od razu odbiór i ciąg na bramkę to mecz wygrany...
0
...widzę że tutaj co nie którzy moga na trenera startować do Barcelony. Gomes z meczu na mecz co raz lepiej gra... A rakitic grał super ale teraz gra nie co poniżej swojej najlepszej wersji. Przyzwyczaił wszystkich do wysokiego poziomu gry i teraz wszystkich rozczarowuje .... przypomnijmy sobie pierwsze pół roku LE i grę barcy. trenera zwolnić środka nie ma a i jeszcze powiesić zubizarete
1
Simone dałby radę na długie lata
0
...nie zawiść tylko male przypuszczenie. Dziwne to trochę dla mnie przez 90 minut na takiej intensywności....
0
... A może by tak przebadać zawodników realu sosiedad ...
0
Po tym onet podłapie i później milion wejść i mamy później ze onet najbardziej popularna strona w necie
2
Jeden rozsądny. Dobrze ze odpoczywają. Należy im się
0
Widać jeden rozsądny
1
Sprawdzałem i jest napisane Atletico - Barceloną
0
On nie jest pewnym obrońcą który idzie na piłkę i wiesz że to odbierze albo wybije. Pique więcej siedział jak grał masche bez formy. A najlepszy jest vermelen i bartra . Weź obejrzyj jeszcze raz mecze w jego wykonaniu albo za późno doskoczyl do przeciwnika i ten wrzucił albo go minął bez walki
0
Jakie wygrał z realem. Sam grał ? Cała drużyna grała a druga sprawa oglądałeś mecz ? I kto strzelił na 2:1 ?
2
... Wreszcie zauważyliście że rudy jest słaby. Zawalił mecz z Sevilla i nie tylko
0
... Nie zdziwię się jak Perez jakiegoś anonima puścił ...
1
Co ty koleś gadasz a pół roku temu jak 19 złamał nogę to też przypadek.
0
Ty zapewne wiesz wszystko jak Ci wszyscy ludzie i się wypowiadasz. Wiesz tylko tyle co te gazety piszą. Więc powodzenia w dalszym czytaniu tych gazet.
0
No bo go nie chciał od początku.
0
I po roku odszedł.
0
A co jesteś ? Pan dorosły.