0

Zobacz sobie zagraniczne gazety barcy

0

Na stronach zagranicznych barcy jest taki komunikat

0

Valverde podpisał kontrakt z Barca na 2 lata

2

Valverde trenerem Barcelony przez 2 lata.

2

Brawa dla PREZESA BARTOMEU za jego wspaniały transfer Daniego Alvesa do Juventusu. 100% trafiony.

6

I teraz cały ten Bartmoeu powinien sobie mocno walnąć baranka z przytupem w ścianę. Dani Alves gra tak jak z najlepszych lat w Barcelonie.

0

... realowi brakuje 7 pkt do mistrzostwa... najlepsze zdanie. Jak wszyscy wiemy że prawdopodobnie mistrzostwo się rozstrzygnie w ostatniej kolejce

0

Roberto zawsze stara się coś szarpać nawet jak jest 93 czy 95 minuta on zawsze daje to coś. Szkoda chłopa na tej prawej stronie

0

A może i masz rację. Mówi się że zwycięskiego składu się nie zmienia. A tutaj na sile wstawianie iniesty do składu. Od razu po kontuzji

0

Środka jak narazie w pierwszej połowie nie ma.

1

Teraz na Digna jadą bo Gomes zaczął grać więc do niego nie można się już przyczepić.

0

I teraz po takiej akcji wiarygodność Fifa jest coraz mniejsza. Po co w ogóle ja dawali żeby później ja anulować.

0

Chcą unzue bo wiedzą że będą mieli pewny skład wyjściowy. Bo jak przyjdzie nowy trener pewnie będzie z nim nowy zawodnik.

0

Nie wiem dlaczego pique dostał taka niska ocenę. Ten jeden błąd na początku. A tak reszta meczu to przerywal wszystkie piłki które miały dochodzić do napastników

7

Widzę jakby Gomes nie zagrał to i tak nie przekona do siebie wrogo nastawionych ludzi. Ja wierzyłem od początku w niego i dalej będę. Jest lepszy od suareza rafinhi tylko żeby jeszcze się decydował na strzały z dystansu. Tego nam brakowało przez cały sezon. Z Juventusem brakowało i dlatego nie strzelilismy żadnego gola.

0

Chodzi mi ze sadzał na ławkę bo niby nie był w formie. Ta reguła nie dotyczy trójki z przodu.

0

Nie wiem czy zauważyliście że jak ktoś z podstawowego składu siedzę na ławkę i posiedzi z 2-3 mecze to później chodzi jak zegarek.

1

Pique i gomes bardzo dobre zawody. Niektórzy już gomesa już sprzedali. Powtarzałem to za każdym razem dać chłopakowi czas

0

Znam. Mam ci wymienić. Chodzi mi o to ze powinien łapać dużo piłek. Oglądasz każdy mecz? Bo ja tak i widzę co nie raz wpada do naszej bramki. Piłki które powinien wyciągnąć wchodzą.

0

... Zidane zagrożony real może poszukać nowego trenera a jeszcze chyba nie dawno pisali ze Zidane zostaje na następny sezon. To było wiadomo że Perez da mi umowę dopiero jak coś wygra. Nie chce zapeszyc ale mogą być dwa warianty jak skończy się sezon. Real nic nie zdobędzie a barca dwa pucharu lub lub tak jak w sezonie z tata gdzie wygraliśmy u nich 3:4 a i tak nie zdobyliśmy mistrzostwa. Oby tak nie było

0

... skoro chce być nazywany bramkarzem klasy światowej to musi tak bronić co mecz. ...

15

Roberto załatwił Marcelo jego własną bronią. Zrobił to co Marcelo robi najczęściej. Niektórzy pisali tutaj na tej stronie ze roberto trzeba sprzedać bo nic nie wnosi do drużyny. Właśnie pokazał.

1

Nie wykupujcie żadnych linków na meczykach. Unikajcie tej strony HAD.GRANDHD. czegoś takiego nie wysyłajcie.

0

Każdy ma swoje zdanie. Ty uważasz inaczej ja inaczej. Bo czasami w piłce takie karne gwizdali że ten to też karny

0

Suarez pokazywał na swoją szyję ale co zauważył sędzia i co go skierowało do podyktowania karnego tego nie wiemy. Dla mnie był. Suarez był przed obrońcą a ten położył na nim rękę z jaką siła tego nikt nie wie i się nie dowiemy. A druga sprawa sam zawodnik psg mówił że nie przegrali przez sędziów tylko sami.

0

Gadają że w meczu z PSG sędzia nam pomógł. Dla mnie tam były dwa oczywiste karne. Przy pierwszym koleś specjalnie się rzuca pod nogi a przy drugim zwróćcie uwagę z dwóch kamer z lewej i prawej strony. Z jednej kamery Obrońca uderza suareza w jego łytke a z drugiej widać że w ogóle nie patrzy na piłkę i kładzie na nim rękę i trochę dokłada suarez i karny jest. A wczoraj to był prawdziwy skandal faul vidala przy linii i sędziego techniczny nie pomaga. Pierwsza że spalonego myślę że 1 m to spokojnie a drugi spójrzcie gdzie był sędzia jak Marcelo podawał piłkę więc nie dziwię się że nie zobaczył spalonego .

1

Nie wiem kto to pisze ale gomes nie był winnym przy żadnej straconej bramce. Przy pierwszej to roberto nie zablokował odpowiednio

1

Jak dla mnie to tylko koeman

1

Ja bym zaczął od cillesena a później reszta bo marc ostatnio to nie za bardzo pokazuje wszystkie umiejętności na wysokim poziomie

0

Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz. Czytam komentarze wszystkich prawie artykułów jakie tu wychodzą. Naucz się pisać i czytać to wtedy pogadamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?