dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po co takie tytuły jak wszystko może się zmienić w ciągu 3 spotkań. Poczekajmy do końca sezonu wtedy będzie można pisać o tym że skończyliśmy sezon z ośmioma punktami przewagi. Pamiętam ją za Guardioli Barca miała przewagę nad innymi drużynami przychodził miesiąc luty i 2-3 tyg zadyszki. Więc spokojnie
0
Większy sens ? Mi piszesz że mam się nauczyć a sam nie potrafisz napisać lepiej krótkiego zdania. Najpierw przeczytaj swoje zdanie.
1
Wszyscy teraz noszą na rękach ter stegena. Po pierwsze on tam po to jest. Większość strzałów było w krótki słupek co bramkarz klasowy nie może puścić. Ale ten sam na sam to klasa światowa wyczekal do końca.
0
Idealny komentarz. To samo chciałem mówić i pisać ale zdecydowałem się ostatecznie nie reagować. Komentatorzy z eleven komentują ligę hiszpańską drugi sezon i wszystko o niej wiedzą. Oglądając ten mecz juz nie mogłem ich słuchać to było wręcz żenujące. Najlepsze jest to że większość tu ludzi słuchając tych ekstra komentatorów w czasie meczu później powtarza ich zdania nie mając swojego uważając się za genialnych znawców co pewnie nigdy nie mieli pojęcia o grze w piłkę
1
Dobrze że ten mecz się już skończył bo nie mogłem słuchać komentatorów z eleven.
0
Tylko że Gomes co mecz gra na innej pozycji. Paulinho na jednej
4
Czytam i nie znalazłem negatywnego komentarza na temat Gomesa. Chyba dobrze gra.
0
Widzę że wam nie leżę Gomes, skoro trener go wystawia w pierwszej 11 to musi go czym przekonywać. Pewnie wywiązuje się założeń taktycznych jakie na niego nakłada oraz widzi jego grę na treningach której my nie widzimy
0
Tylko ten rakitic mi trochę nie pasuje
0
O to mi koleś chodzi że to źródło nie jest wiarygodne w ogóle. Przeczytaj sobie moją odp do wcześniejszego użytkownika tej strony i tam będziesz miał przykład wiarygodności tej gazety
0
To jest jasne że w letnim okienku transferowym Mundo Deportivo podało taki tytuł jednego z transferów "ogłoszenie transferu coutinho dziś o 20 i się tak skończyło jak się skończyło czyli skąd wiesz co valverde powiedział jak od paru dni pisali że valvere chce zmniejszenia kadry
0
Mundo Deportivo i wszystko jasne ...
1
Ale wszyscy powinni być obektywni i jak spada fala krytyki to na wszystkich jednakowo.
0
Wczoraj alba miał więcej nie dokładnych podań niż Gomes a i tak większość jedzie po nim
13
Argentyna zdobędzie mistrzostwo świata
1
Teraz Neymar będzie się mieszal we wszystkie transfery brazylijczykow do barcelony. Zachowuje sie trochę jak dzieciak który nie zna słowa nie. Jeśli coutinho będzie chciał grać dla Barcy to nawet 200 mln go nie przekona a po drugie jak psg tyle da to na pewno uefa się tym zajmie.
1
Dobrze broni ale szkoda że wcześniej tak nie bronił. Powinni bronić do pierwszego błędu. i tak przez cały sezon
7
Tego pana powinni zwolnić lub wyrzucić jak kto woli. Na takim stanowisku powinna być osoba neutralna.
8
Fajnie by było gdyby psg wykluczyli
1
Pan Orłowski czy jak mu tam to trochę go fantazją ponosi z tymi jego komentarzami. Typu Pique powinien dawno juz opuścić boisko . Kiepski komentarz w jego wykonaniu
0
I się zaczyna Barca to Barca tamto a później jakiś wypadek przy pracy i rozczarowanie. Po co takie statystyki?. Będziemy się wypowiadać po meczu
0
Ludzie a to wiarygodne źródło.? Jak sam początek pokazuje der Spiegel to może juz siać propagandę
0
Jak tak dalej pójdzie to peraz z oferty 3 letniego kontraktu dla zidana zmieni na zwolnienie
11
Zachować spokój to dopiero poczatek. Szkoda że dembele ma kontuzje bo nie mamy kim postraszyc z jednego skrzydła
0
Albo real się teraz podniesie albo juz zaliczy serię słabszych wyników ale będzie miał bardzo ciężko na weekend wyjazd do alaves a później wyjazd do Dortmundu. A Borussia na pewno lekko nie odda tego meczu bo pierwszy przegrali
0
Na tej stronie są ludzie że zawsze będzie im coś nie odpowiadalo. Jak teraz zejdzie z tapety paulinho to wchodzi ktoś inny. Jeden ziomus jest tutaj zalogowany a nawet nie wie chyba kto gra a tym bardziej kto siedzi na ławie. Np " nie chce żeby Gomes wszedł " trochę źle się to czyta
0
Głównie tu chodzi o rzuty rożne i stałe fragmenty gry bo z akcji ciężko będzie aby wszyscy wysocy zawodnicy z eibar byli pod naszą bramką. A po drugie to nie my mamy się bać tylko oni
0
A zastanowiles się ze zamiast Samuela jest paulinho wysoki. Jest semedo i trochę wyższy digne
0
Niektórzy to nigdy nie odpuszczą Gomesowi. Zamiast go wspierać to jadą po nim. Taki to jest prawdziwy kibic
0
Tak jak w drugie połowie zagrali mieli dzisiaj grać cały mecz