dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie dziwię się dlaczego miał 99% celnych podań jak grał do najbliższego. Coś podobnego jak kroos z realu
0
Jeśli aż ma takie warunki to niech idzie do United. Tam będzie zdobywał puchary. Jeśli ten nie chce odpowiadać to Barca powinna oficjalnie zacząć szukać stopera to może rura mu zmięknie.
0
Może jeszcze do końca sezonu odpali i ma MŚ coś pokaże
0
A za ile chcesz to sprzedać.? Za 20 mln pewnie. Liverpool tyle robił problemów przy coutinho to Barca też moze.
0
Owszem jak chcą kupić Andre to myślę że około 80 mln muszą dać.
1
Potrafisz czytać że zrozumieniem.? On powiedział że jest najlepszy we wszystkim. Jak mówi że we wszystkim to we wszystkim. Ma 35 goli bo LM jednej drużynie strzelił chyba 8 goli
0
Na pewno EV ma takie wątpliwości. Już od dawna wiedział że Suarez w jakimś meczu będzie pauzował i że zagra paco. Jedyne to wypadł mu Sergio ale to rakieta na defensywę i coutinho do przodu i po wątpliwościach
0
Główne problemy. Chyba nie po to mamy zamienników aby z nich korzystać. Podobno mamy taka ławkę że jak będą zmiany w postaci 2 czy 3 zawodników to nie powinno być widać dużej różnicy
0
Losowanie można powiedzieć dobre. Jedna mała zmiana City- Bayern
0
Jeśli na pewno zrobili to pseudo kibice z marsyli to niestety ale automatycznie klub odpada z dalszej gry w LE
0
To zobacz sobie np statystyki z tego sezonu. Np asysty. Każdy ogląda mecze i widzi. Messi rozgrywa. Gdzie się porusza Messi a gdzie Ronaldo
0
Ale chyba nie jest na tyle głupi myśląc że strzał w słupek to prawie bramka bo strzał w słupek i poprzeczkę to strzał nie celny.
0
Ten koleś ma coś z głową. Najpierw gada że do przerwy mogło być 2:2 a później że karny i czerwo.
3
Nie powiedział że jest najlepszy razem z Messi tylko powiedział że to on jest najlepszym zawodnikiem . Nie powiedział że jest jednym z najlepszych tylko że jest najlepszy
4
Cristiano i tak wie że on jest najlepszy. Ile by Messi by nie wygrał strzelił i ile razy by nie był na okładkach i tak Cristiano powie że jest najlepszym piłkarzem i zgarnie ZP
0
To już do nich dlaczego nie zareagowała drużyna. To nawet komentator mówił. O to mi chodzi że po bramce już William nie miał takich sytuacji. Więc nie wiadomo czy gdyby pierwszy wpadł strzał czy byłyby kolejne. A sytuację były nie tylko tą bramkową. Np. Paulinho główka.
0
Gdyby wszedł pierwszy strzał wiliana to wątpię by miał możliwość oddania kolejnych. Przypomnij sobie wiliana oddał kolejne strzały po trafieniu bramki ? Bo z tego co pamiętam już nie miał okazji albo jak miał to był to strzał niecelny
2
Znowu jakiś chory artykuł że ciężko im idzie na wyjazdach itd. W LM raczej takie coś bardzo rzadko się zdarza. To już jest walka o ćwierćfinał.
5
Te zmiany EV to tragedia
0
Szkoda tej girony. Tak grają dobrze. Jak awansują do tych pucharów pewnie kluby z większym budżetem się zgłoszą po ich najlepszych zawodników i będzie po drużynie.
0
Pięknie MD sobie nakręca sprzedaż
0
Same bzdury. On zostanie tylko jego koledzy z Brazylii niestety polecą. Nie wszyscy ale część poleci.
0
Na meczykach jest podane że transfer sfinilizowany
0
Może być tak że denis zagrał by lepiej ale tego się nie dowiemy.
0
Vidal to chyba dzisiaj nie myśli na boisku. Dzisiaj gra taka padake
0
Tak tylko gomes grał na pozycji denisa w Valencia ale dzisiaj wyszedł na pozycji Sergio
0
Grał na tej pozycji co denis ale dzisiaj gomes gra na pozycji Sergio
1
Znowu te komentarze . Ile tu jest znawców. Albo dzieci albo ktoś kto nigdy nie grali w piłkę
0
Właśnie wydaje ci sie. Jeśli oglądasz mecz i jest choć trochę spostrzegawczy to zobacz gdzie grał denis a gdzie gomes
0
Czytam te wszystkie komentarze i wynika z nich że albo tutaj są dziecię które jeszcze mają po 12 lat albo nigdy nie grali w pilke. Każdy jest mądry jak siedzi i patrzy na wszystko z boku ale sam pewnie nie dałby rady. Ludzie Gomes to nie jest piłkarz skrzydłowy tylko ofensywny środkowy pomocnik. Tam grał w Valencia. Aaa wrócicie do mecz LM ze sportingiem i zobaczcie gdzie grał i jak. I jego ocenę jaką mu daliście