dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aaa a ile meczy gomes zagrał na swojej pozycji. LE go rzucał po całym boisku można powiedzieć EV na początku też zaczął tak robić a wystawia Gomesa na jego pozycji i koleś gra to co ma grać.
0
A widziałeś pierwszy mecz coutinho w barwach Barcy pierwsze piłki to miał straty. Przypomnij sobie mecz z zeszłego sezonu z realem na wyjeździe też pisali że Gomes zagrał dobre spotkanje. Teraz w tym sezonie a Atletico na CN też zagrał dobrze. A po drugie wszystko małymi krokami.
1
Wszyscy piszą że zagrał dobry mecz ale i tak się znajdzie ktoś kto oglądał inny mecz albo dalej się trzyma tym hejtem na jego punkcie i nie wie że to już minęło
1
Od samego początku powtarzam że Gomes musi grać w środku tam gdzie wczoraj. W LM zagrał też w środku że sportingiem i zagrał bardzo dobrze a nie robienie z niego Roberto.
0
Skład super. Mam nadzieję że Gomes gra w środku czyli tam gdzie lubi grać i tam gdzie grał w Walencji. Jeśli nic nie pokaże to denis za niego.
0
Trzymają tego typa na stanowisku trenera a on prawie wszystkie mecze w tyl czy to u siebie czy na wyjeździe. A w tej B jest kilku zawodników że mogliby spokojnie być na 3 miejscu
12
Widzę że łysy nie ma pojęcia w robieniu szpaleru. Szpaler się robi wtedy gdy obie drużyny uczestniczą w tych samych rozgrywkach .
0
Jego będzie można dopiero rozliczać po następnym sezonie. Teraz po MS będzie miał okres przygotowawczy . I złapie ten rytm. Teraz w tym sezonie to więcej nie grał jak grał
0
Aaa. Nie zwracam na to uwagi. Dla mnie ten fb robi się jak nk albo i gorzej. Tam juz prywatnosci nie ma zadnej.
0
???? Co??? O czym Ty teraz piszesz
0
Jedyne co chcieli to co wypożyczyć. A Barca tego nie chciała tylko sprzedać
5
Nikt nam nie dawał 35 mln za niego. Coś mu się pomyliło
0
No no wszyscy są oddani . Jak zobaczy że zaczynają odchodzić to wątpię żeby on został. Opłaca klauzulę i zaoferuje mu ktoś o wiele lepszy kontrakt i odejdzie
1
Wszyscy się zachwycają tym Griezmannem ale ja wolałbym ściągnąć saula. Koleś naprawdę robi robotę w Atletico.
9
Zawsze sędziowie pomagają Barcelonie. Ktoś coś palnie a później reszta chodzi i powtarza jakieś brednie.
0
Jak narazie to Semedo najlepszy na boisku 54 min
0
Nie wygląda gra najlepiej. Jak na moje oko to Barca tak ciężko się rusza po boisku. Mam nadzieję że to tylko tak pierwsza połowa będzie wyglądać
1
Dziwi się że gwiżdża na hymn. Gdyby nie ta akcja co miała miejsce w dniu głosowania na la rambli. Trochę go boli że najwięcej zwycięstw w Copa ma Barca nie real.
0
A miałem właśnie dzisiaj pisać że skończyło się hejtowanie na Andre ale musiał się wyłonić jeden
0
Z tym akurat się nie zgrywam
0
Podobno Barca dostała znowu zakaz transferowy. To dzięki Atletico bo złożyli donos na Barca bo się kontaktował z Griezmannem. Jeśli to prawda to Barca wiedziała już wcześniej że mogą dostać i dlatego kupili teraz coutinho.
0
Sevilla się rzuciła na Barca aby wygrać. Tylko że pod koniec meczu zauważyłem że chłopaki nie mieli siły i wątpię w to aby dali radę przez 90 minut walczyć z Bayernem w LM .
0
Ogólnie paulinho miał odpocząć sobie z dwa mecze to może wróciłby na swój poziom. Coutinho nie może grać na lewym skrzydle on musi rozgrywać wziąć ciężar na siebie tak jak wczoraj to robił w ostatnich chyba 30 minutach
0
W ostatnim meczu zagrał bardzo dobrze rakieta ale to też inny przeciwnik byl.
10
Coutinho najlepszy. Rakitic bardzo słabo. Wczoraj gra bardzo wolna prawdopodobnie spowodowane to meczami reprezentacji . Wszystko wyjdzie w tym miesiącu .
3
Chcą reprezentować Katalonie. Aby zawodnicy i kibice mogli wspierać Katalonie. Flagi koszulki w tych kolorach a federacją się nie zgadza
0
Nie ważne. Już wszystko ok
0
No i tak myślałem kolejny kibic bez pojęcia o piłce. Kibic z przed tv.
0
Jak oglądasz kroosa to tylko skróty czy całe mecze? Bo ja czasami oglądam mecze realu i widzę że 90 % podań to są do najbliższego i nie liczę tu długich podań i asyst.
20
Genialne warianty. Zawsze wariant że gra albo coutinho albo Dembele. Wydać 150 mln i posadzić go na ławce