1

Aaa a ile meczy gomes zagrał na swojej pozycji. LE go rzucał po całym boisku można powiedzieć EV na początku też zaczął tak robić a wystawia Gomesa na jego pozycji i koleś gra to co ma grać.

0

A widziałeś pierwszy mecz coutinho w barwach Barcy pierwsze piłki to miał straty. Przypomnij sobie mecz z zeszłego sezonu z realem na wyjeździe też pisali że Gomes zagrał dobre spotkanje. Teraz w tym sezonie a Atletico na CN też zagrał dobrze. A po drugie wszystko małymi krokami.

1

Wszyscy piszą że zagrał dobry mecz ale i tak się znajdzie ktoś kto oglądał inny mecz albo dalej się trzyma tym hejtem na jego punkcie i nie wie że to już minęło

1

Od samego początku powtarzam że Gomes musi grać w środku tam gdzie wczoraj. W LM zagrał też w środku że sportingiem i zagrał bardzo dobrze a nie robienie z niego Roberto.

0

Skład super. Mam nadzieję że Gomes gra w środku czyli tam gdzie lubi grać i tam gdzie grał w Walencji. Jeśli nic nie pokaże to denis za niego.

0

Trzymają tego typa na stanowisku trenera a on prawie wszystkie mecze w tyl czy to u siebie czy na wyjeździe. A w tej B jest kilku zawodników że mogliby spokojnie być na 3 miejscu

12

Widzę że łysy nie ma pojęcia w robieniu szpaleru. Szpaler się robi wtedy gdy obie drużyny uczestniczą w tych samych rozgrywkach .

0

Jego będzie można dopiero rozliczać po następnym sezonie. Teraz po MS będzie miał okres przygotowawczy . I złapie ten rytm. Teraz w tym sezonie to więcej nie grał jak grał

0

Aaa. Nie zwracam na to uwagi. Dla mnie ten fb robi się jak nk albo i gorzej. Tam juz prywatnosci nie ma zadnej.

0

???? Co??? O czym Ty teraz piszesz

0

Jedyne co chcieli to co wypożyczyć. A Barca tego nie chciała tylko sprzedać

5

Nikt nam nie dawał 35 mln za niego. Coś mu się pomyliło

0

No no wszyscy są oddani . Jak zobaczy że zaczynają odchodzić to wątpię żeby on został. Opłaca klauzulę i zaoferuje mu ktoś o wiele lepszy kontrakt i odejdzie

1

Wszyscy się zachwycają tym Griezmannem ale ja wolałbym ściągnąć saula. Koleś naprawdę robi robotę w Atletico.

9

Zawsze sędziowie pomagają Barcelonie. Ktoś coś palnie a później reszta chodzi i powtarza jakieś brednie.

0

Jak narazie to Semedo najlepszy na boisku 54 min

0

Nie wygląda gra najlepiej. Jak na moje oko to Barca tak ciężko się rusza po boisku. Mam nadzieję że to tylko tak pierwsza połowa będzie wyglądać

1

Dziwi się że gwiżdża na hymn. Gdyby nie ta akcja co miała miejsce w dniu głosowania na la rambli. Trochę go boli że najwięcej zwycięstw w Copa ma Barca nie real.

0

A miałem właśnie dzisiaj pisać że skończyło się hejtowanie na Andre ale musiał się wyłonić jeden

0

Z tym akurat się nie zgrywam

0

Podobno Barca dostała znowu zakaz transferowy. To dzięki Atletico bo złożyli donos na Barca bo się kontaktował z Griezmannem. Jeśli to prawda to Barca wiedziała już wcześniej że mogą dostać i dlatego kupili teraz coutinho.

0

Sevilla się rzuciła na Barca aby wygrać. Tylko że pod koniec meczu zauważyłem że chłopaki nie mieli siły i wątpię w to aby dali radę przez 90 minut walczyć z Bayernem w LM .

0

Ogólnie paulinho miał odpocząć sobie z dwa mecze to może wróciłby na swój poziom. Coutinho nie może grać na lewym skrzydle on musi rozgrywać wziąć ciężar na siebie tak jak wczoraj to robił w ostatnich chyba 30 minutach

0

W ostatnim meczu zagrał bardzo dobrze rakieta ale to też inny przeciwnik byl.

10

Coutinho najlepszy. Rakitic bardzo słabo. Wczoraj gra bardzo wolna prawdopodobnie spowodowane to meczami reprezentacji . Wszystko wyjdzie w tym miesiącu .

3

Chcą reprezentować Katalonie. Aby zawodnicy i kibice mogli wspierać Katalonie. Flagi koszulki w tych kolorach a federacją się nie zgadza

0

Nie ważne. Już wszystko ok

0

No i tak myślałem kolejny kibic bez pojęcia o piłce. Kibic z przed tv.

0

Jak oglądasz kroosa to tylko skróty czy całe mecze? Bo ja czasami oglądam mecze realu i widzę że 90 % podań to są do najbliższego i nie liczę tu długich podań i asyst.

20

Genialne warianty. Zawsze wariant że gra albo coutinho albo Dembele. Wydać 150 mln i posadzić go na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?