2

Widzę że bardzo ofensywny sklad. W razie kontry to leżymy

3

Nie potrzebny ten Griezmann

2

Nie wiem jak mozna pisac o przebudzeniu realu jak oni grali z ostatnią drużyną w tabeli i wiekszosc druzyn na dzien dzisiejszy moze sobie dopisac 3 punkty. Chyba ze jeszcze sciagna jakis dobrych grajkow albo zmienia trenera ktory ulozy to lepiej

4

A jeszcze nie dawno florek chcial go sciagnac do siebie. A ten mu odpowiedzial ze nie pojdzie dla pieniędzy. Florkowi to chyba skacze gul

0

Tak jest podatny ale chodziło mi że dembele umtiti teraz on. Paco chyba też trzymał się za dwójkę

0

To dobrze że pisałeś. Super. Ja nie czytam wszystkich komentarzy.

16

Coś jest nie tak z naszym sztabem skoro zawodnik łapie kontuzje i to jest dwójką.

0

Coś jest nie tak z naszym sztabem skoro zawodnik który łapie kontuzje to ma problem z dwójką

0

Tak chciałem tylko zapytać gdzie są użytkownicy którzy się domagali denisa, vidala.? Jak można się domagać gry zawodników w pierwszej 11 jak oni nie grają regularnie.

0

Jestem tego samego zdania co Ty. Wydaje mi się że większość co tu komentuje to sugeruje się komentarzami fachowców z eleven

1

Tak jak pisalem po meczu najsłabszym zawodnikiem byl paulinho następnie Sergio i rakitic pozniej gomes. Niestety na samym poczatku poszla fama ze jak gomes wychodzi to on musi grac slabo i cos musi zepsuć. A jeszcze ci komentatorzy z eleven totalne dno.

0

To zobacz czy Sergio jak próbował zagrać piłkę do jednego z kolegów miał kogoś na plecach. Przykład pierwsza kontra realu w drugiej połowie. A w pierwszej też miał podobne. To nie jest mój idol tylko podchodzę do wszystkiego obiektywnie. Kiepsko Ci wychodzi porównanie Andre do Iniesta bo akurat do niego nie możesz nikogo porównać. Nawet Roberto czy innego pomocnika z Barcelony

0

Analizuje teraz dzisiejszy mecz a nie wszystkie poprzednie bo racja że te wcześniejsze większości były słabe. Chodzi o mecz dzisiejszy kto był najsłabszy na boisku i chodzi mi o to że to nie był Andre

0

No wlasnie po waszych komentarzach wydaje mi sie że oglądacie całkowicie inne mecze. Przeanalizuj jeszcze raz i zobacz kto miał najwięcej strat i nie celnych podan. Pierwszy paulinho następnie rakitic później Sergio i Andre. Patrzcie obiektywnie a nie że drużyna gra słabo to wina jednego zawodnika. Skoro valverde ściąga szybciej innego zawodnika niż gomesa to chyba lepiej widzi kto gra najsłabiej

4

Ludzie którzy komentują tutaj i uważają że Andre był najsłabszy po pierwszej połowie to nie mają swojego zdania tylko słuchają tych świetnych komentatorów z eleven. Narzekalem na tych canal + ale teraz to wolę aby tam wróciła la liga .

0

Bo teraz musi więcej pracować w środku bo jak był Neymar to gra tylko się opierała na tridente. Piłka do przodu i oni tam coś wyczarują.

0

0

Dobrze napisałeś. Jestem tego samego zdania. Też chciałem to napisać

0

Właśnie LE go rzucał na wszystkie pozycje. Gdzie dawać ofensyenego pomocnika na prawa obronę. Gomes to nie Sergi Roberto. Teraz valverde ustawia go na nominalnej jego pozycji i zaczyna coś grać. A jeszcze LE już ostatnie 1.5 roku liczył głównie tylko na tridente. Sam wiesz że nasza prawie 90 % goli to tą trójką z przodu strzelala a teraz jest więcej zawodników na liście strzelców.

0

Chetnie tez zobacze ta mape

0

Cały jego talent i potencjał zabił LE. Valverde próbuje to odzyskać ale ciężko przy tak dużej konkurencji. Mam nadzieję że zostanie i coach do końca zrobi z niego takiego zawodnika jakim był w Valenci

0

Przecież podobno coutinho ma jeszcze zagrać z City.

0

Neymar stal się top 3 bo grał w Barcelonie. Coutinho jest w top 10 grając w Liverpoolu który od bardzo dawna nie zdobył żadnego pucharu. Poczekajmy na pierwsze mecze rozegrane przez cou. Zawodnika który chce przejść do drużyny ze swoich marzeń to będzie grał bardzo dobrze. Przykład Luis Suarez

0

Czyli pieniądze za Neymar wszystkie wydane. Moim zdaniem dobrze wydane . Okazuje się że dobrze się stało Neymar odszedł

0

Ja to wiedziałem. W pro evolution soccer 2018 już dawno sobie go sprowadziłem.

0

Wszystko było ok tylko wtedy Neymar wrócił i niestety musiał usiąść na ławce nawet jak był w formie

1

Ludzie. Wiem że każdy lubi czytać plotki i tego typu newsy ale pewnie tylko Messi i pan prezes wiedzą jakie są warunki kontraktu. A pisma tylko podsycaja żeby tylko sprzedaż i kasa się zgadzała. Tylko oficjalne newsy są interesują .

0

Oni grają całkowicie na innych pozycjach dlatego paulinho jest kluczowy. Brazylijczycy nie mają za wielu zawodników do środka pomocy o takiej jakości, z kolei coutinho dobrze się czuje przodem do bramki więc bardziej skrzydło gdzie tutaj Brazylijczycy mają więcej zawodników. A druga sprawa coutinho może być mniej kluczowy w czasie ms ale jest młodszy i to mu podnosi cenę rynkową

0

Barca dobrze kombinuje chcąc kupić coutinho teraz bo Liverpool wątpię aby chcial sprzedać go przed MŚ biorąc pod uwagę że Brazylijczyk może byc jednym z kluczowych postaci na turnieju i cena może wzrosnąć nawet do 200 albo lekko ponad.

4

Carlos jedyne co potrafił, potrafi to grac w piłkę bo te jego wypowiedzi świadczą tylko o tym że na komentatora sie nie nadaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?