dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jak wygramy nawet 2:0 to i tak będzie bardzo dobrze.
0
Kolejne brednie. Podobno w tym tyg mają być wszyscy zaprezentowani. M.in. coutinho dembele i paulinho
0
To ostatni transfer Bartek mówił że nie wydadzą wszystkich pieniędzy za neymara. Przyszedł Gerard semedo no i paulinho. Co roku min 3 zawodników jest ściągniętych
0
Teraz zaczynają się teksty Wengera ze ten zawodnik mógł grać u nas ale.... Szukanie winy.
0
Super. Brak słów. Teraz mamy dużo siana więc można rozdawać. Nam są nie potrzebne
2
Według xaviego połowa Europy ma dna Barcy. Trzeba dać szanse alenii
0
Walczyć do końca. Przekonać zawodnika aby ten wpłynął na swoje odejście. A po drugie zarząd ma to do tego że wszystko zaczęło się od sprzedaży neymara. Gdyby miał klauzulę przynajmniej 400 mln to wątpię by wtedy psg zaczęło coś robić aby ściągnąć neymara. Barca tylko wspomniała o isco i nagle przedłużenie kontraktu i 700 mln klauzula
0
Same alternatywy alternatyw. Musi być coutinho i dembele. Jeśli nie to zarząd out.
0
Jak nie kupią coutinho to najlepiej by było jakby cały zarząd czyli Bartek Robert i cały ten braida powinni się podać do dymisji i dać to komuś bardziej rozgarnietemu
0
Zaraz się okaże że nikogo nie kupia kogo chcieli i zrobia transfery dla spokoju żeby valverde się juz nie czepiał
0
Założę się ze przy losowaniu w lidze mistrzów nie wiem czy do grup bo nie wiem czy to możliwe to na pewno w fazie pucharowej wylosują parę Barca vs Psg
0
U nich godziny w ten sposób mijają. Maja inny przelicznik godzinowy
0
Coutinho w Barcelonie. Podobno oficial w piątek.
2
Za co ma niby dostać ? Że synek jego nie wypełnił kontraktu. Za sam podpis 26 baniek. Gdyby wypełnił owszem należy się ale tak to nawet jednego euro
0
Czy jest gdzieś transmisja na nc+
0
Jak podawali klauzulę wszystkich zawodników to Roberto ma 40 mln. On powinien mieć min 80 mln ni euro mniej.
0
Zależy który ostatni mecz? Ten z zremisowany ? To był trening. Jak dla mnie delofelu zagrał lepiej jak turan który grał we wszystkich sparingach a Gerard z marszu po kontuzji i przerwie wakacyjnej.
0
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Kupimy 2 zawodników a oddamy 6 albo 7. I co nam zostanie. Z małą ławką na 3 - ech frontach to za mało. Zajada się ci którzy są najwazniejsi.
0
W ogóle weźmiemy dybale za 100 MLN + Gomes rafinha i denis. Będzie git. Później coutinho dajmy 120 mln + arda samper roberto. I zostaniemy z gołą 11. Takie jest myślenie większości tu komentujących na tej stronie znawców.
0
Tak samo uważam. Chłop ma 23 lata i potrzebuje czasu. Każdy chce żeby od razu decydował o losach meczu. Wczoraj zagrał dobry mecz jak na tak długa przerwę.
3
Gomesa zostawić. Rafinha może dołączyć do negocjacji za dybale tyle w temacie
0
Chociaż jeden który chce żeby Gomes narazie został
0
Za dybale Max 100 mln.
0
Tak Gomes i Rafinha + 100 MLN . *Oczywiście. To może od razu dajmy Gomesa Rafinhe i dodatkowo 222 mln.
0
Czytam te komentarze i aż nie wierzę co tutaj się wypisuję. Albo nie którzy nie mają pojęcia o grze w piłkę nożną albo po prostu piszą bo coś trzeba napisać. Wszystko będziemy wiedziec po pierwszych meczach z realem. To tyle
0
To w końcu w który poniedziałek on podpisuje ten kontrakt. Pewnie do końca sierpnia będzie ze w poniedziałek podpisuje ale przechodzi.
0
Jak już Katarze wiedza co będzie Neymar robił gdzie lądował itd to widać jak media nakrecaja to wszystko. Najlepsze będzie jak to wszystko się okaże nie prawda i Neymar zostanie to te wszystkie gazety stracą wiarygodność ale co zarobiły to tego im juz nikt nie zabierze
0
Teraz zaczyn się telenowela z coutinho
0
O taką ze poszedł dla pieniędzy i siedzi cicho zamiast powiedzieć wprost. Karma ze nic tam nie wygra.
0
Jeśli to prawda co piszą to niech odchodzi. Tylko niech pamięta że jest coś takiego jak karma która wraca. Żeby później nie płakał