2

Kto to takie brednie wymyśla. Chyba jakiś siedzi tam Julian Tuwim

0

Niech negocjują może uda im się za 10 go wyciągnąć. W tym momencie zawodnicy się kręcą w okolicach 100-150 mln a ich nie stać na zapłacenie 35 mln. Albo dają a jak nie to ktoś inny się znajdzie albo wróci do nas

5

Messi 10 ale ten kto robił opis jego gry zapomniał napisać początek jego gry że wszystko to były straty. Szkoda że nie jest ziomuś/ziomka obiektywna

0

Czytaj że zrozumieniem dopiero potem się wypowiadaj. Lubię czytaj mądre artykuły i wypowiedzi a nie gadanie bez sensu

0

Teraz nic wcześniejszego jego wypowiedzi na temat Barcelony

0

Gruby już powinien się nie wypowiadać

2

Powinniśmy wszystkich wypożyczyć najlepiej. O Dembele mówi się że brakuje mu ogrania i naszego stylu a co tam wypożyczyć i niech w innym stylu się ogrywa

0

A może jednak będzie to 4 3 3

0

Chyba skład ustawiony pod następny sezon. Dobrze że nie 44 2

0

Seedorf bardzo mądrze mowi. Widać że koleś jest inteligentny. Zidane nie chce zrobić szpaleru bo duma mu nie pozwala. Zaczyna robić z realu to co Mourinho.

0

Ustawienie 4 3 3 . To jest Barca i ma być ofensywa

0

No no od razu alena i Artur do pierwszego składu

0

Wolę wygrać 2 puchary niż jedną ligę mistrzów. A druga sprawa real jeszcze nie wygrał LM. Ma jeszcze rewanż i finał prawdopodobnie z Liverpoolem. Jakie co roku może w następnym już ja wygramy

0

Widzisz gdybyś był trochę bardzie pojetny to liga jest ważniejsza bo to po niej widać w jakiej jesteś naprawdę formie .

1

Co nas interesuje wynik realu. Sami napedzacie tym że LM jest ważniejsza o zdobytych pucharów Barcelony.

0

I Roma u siebie wygra 3:0 i będzie w finale.

0

Najpierw gada na Barca że go nie szanują że już jego kariera się skończyła w Barcelonie a teraz żeby tam wrócił. Za chwilę Neymar będzie mówił że chętnie by wrócił ale nie wie czy go będą tam chcieli.

0

Koleś już dawno powinien polecieć

0

Już powinien Semedo wejść za Roberto

0

Myślałem że to będzie 4 4 2 ale na szczęście to jest inne ustawienie.

0

Mam nadzieję że to nie jest to wspaniałe 4 4 2

0

Jeśli chcemy to wygrać musimy wyjść na to spotkanie ofensywnie. To jest Barca to oni mają się bać nie Barca. Np walki w boksie.

1

Mam nadzieję że jutro ustawienie 4.3.3. Cillesen Semedo pique Umtiti Alba Sergio rakitic/Iniesta coutinho Messi Dembele Suarez. Wolałbym paco

3

Jeśli wszyscy zaczną gadać że LM mistrzów jest ważniejsza od dwóch pozostałych pucharów w każdej lidze to nie długo większość zespołów zacznie grać pod ligę mistrzów a resztę zostawi bo wygrywając LM to masz zapewniony awans do następnej edycji i jeszcze pierwszego koszyka.

0

Powinien zagrać w ostatnim meczu aby poczuć się jeszcze pewniej

2

Ronaldo tak strzelił bramkę jak paco

0

?????????????????????????

0

Mina miał problemy tylko dlatego że pomagał Semedo w kryciu. Gomes parę razy przerwał kontrę celty z prawej strony. Ewidentnie największy problem w graniu miał Semedo

0

Doskonale o tym wiem ale może nie cały skład. 3-4 co mecz i wszystkie pozycje

1

Ci co chcieli rotację to mają tylko czekam na komentarze w przerwie i po meczu na hejty tych którzy chcieli tych rotacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?