dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kto to takie brednie wymyśla. Chyba jakiś siedzi tam Julian Tuwim
0
Niech negocjują może uda im się za 10 go wyciągnąć. W tym momencie zawodnicy się kręcą w okolicach 100-150 mln a ich nie stać na zapłacenie 35 mln. Albo dają a jak nie to ktoś inny się znajdzie albo wróci do nas
5
Messi 10 ale ten kto robił opis jego gry zapomniał napisać początek jego gry że wszystko to były straty. Szkoda że nie jest ziomuś/ziomka obiektywna
0
Czytaj że zrozumieniem dopiero potem się wypowiadaj. Lubię czytaj mądre artykuły i wypowiedzi a nie gadanie bez sensu
0
Teraz nic wcześniejszego jego wypowiedzi na temat Barcelony
0
Gruby już powinien się nie wypowiadać
2
Powinniśmy wszystkich wypożyczyć najlepiej. O Dembele mówi się że brakuje mu ogrania i naszego stylu a co tam wypożyczyć i niech w innym stylu się ogrywa
0
A może jednak będzie to 4 3 3
0
Chyba skład ustawiony pod następny sezon. Dobrze że nie 44 2
0
Seedorf bardzo mądrze mowi. Widać że koleś jest inteligentny. Zidane nie chce zrobić szpaleru bo duma mu nie pozwala. Zaczyna robić z realu to co Mourinho.
0
Ustawienie 4 3 3 . To jest Barca i ma być ofensywa
0
No no od razu alena i Artur do pierwszego składu
0
Wolę wygrać 2 puchary niż jedną ligę mistrzów. A druga sprawa real jeszcze nie wygrał LM. Ma jeszcze rewanż i finał prawdopodobnie z Liverpoolem. Jakie co roku może w następnym już ja wygramy
0
Widzisz gdybyś był trochę bardzie pojetny to liga jest ważniejsza bo to po niej widać w jakiej jesteś naprawdę formie .
1
Co nas interesuje wynik realu. Sami napedzacie tym że LM jest ważniejsza o zdobytych pucharów Barcelony.
0
I Roma u siebie wygra 3:0 i będzie w finale.
0
Najpierw gada na Barca że go nie szanują że już jego kariera się skończyła w Barcelonie a teraz żeby tam wrócił. Za chwilę Neymar będzie mówił że chętnie by wrócił ale nie wie czy go będą tam chcieli.
0
Koleś już dawno powinien polecieć
0
Już powinien Semedo wejść za Roberto
0
Myślałem że to będzie 4 4 2 ale na szczęście to jest inne ustawienie.
0
Mam nadzieję że to nie jest to wspaniałe 4 4 2
0
Jeśli chcemy to wygrać musimy wyjść na to spotkanie ofensywnie. To jest Barca to oni mają się bać nie Barca. Np walki w boksie.
1
Mam nadzieję że jutro ustawienie 4.3.3. Cillesen Semedo pique Umtiti Alba Sergio rakitic/Iniesta coutinho Messi Dembele Suarez. Wolałbym paco
3
Jeśli wszyscy zaczną gadać że LM mistrzów jest ważniejsza od dwóch pozostałych pucharów w każdej lidze to nie długo większość zespołów zacznie grać pod ligę mistrzów a resztę zostawi bo wygrywając LM to masz zapewniony awans do następnej edycji i jeszcze pierwszego koszyka.
0
Powinien zagrać w ostatnim meczu aby poczuć się jeszcze pewniej
2
Ronaldo tak strzelił bramkę jak paco
0
?????????????????????????
0
Mina miał problemy tylko dlatego że pomagał Semedo w kryciu. Gomes parę razy przerwał kontrę celty z prawej strony. Ewidentnie największy problem w graniu miał Semedo
0
Doskonale o tym wiem ale może nie cały skład. 3-4 co mecz i wszystkie pozycje
1
Ci co chcieli rotację to mają tylko czekam na komentarze w przerwie i po meczu na hejty tych którzy chcieli tych rotacji