0

Żeby się później nie okazało że część meczy Barca będzie kończyć w 10. Albo będzie siedział zawieszony za kartki.

0

Akurat przy transferach to wypowiadają się wszyscy. Może nie trenerzy od przygotowan ale cała reszta

2

To są jakiej jaja. Kto tam siedzi w ogóle w tym sztabie. Koleś od czerwonych kartek. Nikt go nie chce to Barca go weźmie

2

Jakoś wolę powoli wprowadzać do składu młodego busquetsa który bardzo podobnie porusza się i gra jak ten stary. A kante na pewno nie puszcza tanio jeśli w ogóle.

1

Mam nadzieję że pogba nie przyjdzie i żaden kante i inne typy. Jak już to negocjować o Thiago za 50 mln płacić gotówką i brać.

1

Nie zawsze tak było w tym roku pierwszy raz to weszło w życie.

0

Nawet jakby Barca było stać na niego no to on się nie nadaje a druga sprawa ma tego chorego agenta raiole. Oby to były wymysły mediów

0

Jeśli Barca wychodzi w takim składzie i spokojnie sobie daje rady więc w sezonie będzie się działo. Będą mielic każdego.

0

Tu bardziej mi chodziło o to że te jest po 30 kilka lat a ten ma 20 parę różnica i długość grania większą

0

Jak kiedyś mieli problem z obrońcami środkowym i to teraz mają iż ach za dużo. Zawsze coś nie tak

3

Żeby tylko nie żałował sprzedaży miny. Zostawiają 34 letniego Tomka a sprzedają 23 latka. Dobre posunięcie. Ą dla sprostowania paco nie gral ostatnio bo miał lekki uraz .

0

Atletico oddało go za prawie za darmo. Widzę czasami każdemu się zdarza robić mądre transfery

14

Kupić prawego obrońcę. Roberto do pomocy i żeby pełnił rolę paulinho i luka załatana. Roberto pokazał że potrafi sobie wszędzie poradzić więc problem rozwiązany

1

Nie skróci wakacji bo jak reszta zawodników którzy grali w finale mają dłuższe wakacje. To że nie grał w dużo to nie znaczy że nie trenował na intensywności.

0

Za nim coś napiszesz to dowiedz się najpierw dlaczego on jeszcze nie wrócił do klubu. To że nie grał to nie znaczy że nie trenował na dużej intensywności.

2

Żeby później się nie okazało że Barca się pochalpila na te 40 czy 50 mln i w przyszłości będą żałować że sprzedali tak dobrego obrońcę

1

Tylko żeby zwiększyć ilość odsłon stron internetowych. Zwiększyć kasę. Nie wierzę że jest zaniepokojony swoją sytuacja i ma gdzieś i zostaje dłużej na wakacjach.

0

Inni w komentarzach pisali że zostali zmienieni bo to sygnał do sprzedaży. Ą druga sprawa czy zarząd nie widzi że coś jest nie tak z ludźmi że sztabu? W sezonie problemy zawodników z mięśniem dwuglowym u kilku zawodników i teraz też a sezon się jeszcze nie zaczął.

1

Większość krytykowało jego że sobie nie da rady że średniak itd. Pozwólmy nowym grać a rozliczenia będą po sezonie

0

Pewnie tak naciska na ten transfer jak wcześniej verratti. Żeby później się nie okazało że rabiot przedłuża kontrakt i dostaje podwyżkę.

0

I znowu MD. EV już ma pomysł jak to zrobić. Wszystko pokaże sezon który nie długo się zacznie. Ja nie mogę się doczekać. Jeśli Artur się sprawdzi i będzie potrafił dyktować tempo gry i z gra się że wszystkimi to wywalczy podstawowa 11

1

Teraz media pewnie będą koczowac pod domem kuzyna abidala czego chciał uniknąć

4

Dlaczego nie dodali thomasa vermaelena ? Skoro mina jest to on też powinien być.

0

Ogólnie w polskim prawie jest tak że umowa ustną też jest umowa. Ona również jest obowiązująca jeśli została zawarta ale przy tym musi być min osobą trzecia neutralna która to potwierdzi. A nie wiem jakie prawo obowiązuje tam za granicą

0

No no

0

No i kolejny raz się mylisz . I nie wiem jak ci to wytłumaczyć. Chyba się nie da

0

No właśnie. Wszystko jasne. Wszystko wiem tyle mi wystarczy

0

Hehehe no bo

0

No to raczej się mylisz i jesteś w błędzie

0

Bardzo pyskaty jesteś. Adres ci się lekko pomylił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?