dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby się później nie okazało że część meczy Barca będzie kończyć w 10. Albo będzie siedział zawieszony za kartki.
0
Akurat przy transferach to wypowiadają się wszyscy. Może nie trenerzy od przygotowan ale cała reszta
2
To są jakiej jaja. Kto tam siedzi w ogóle w tym sztabie. Koleś od czerwonych kartek. Nikt go nie chce to Barca go weźmie
2
Jakoś wolę powoli wprowadzać do składu młodego busquetsa który bardzo podobnie porusza się i gra jak ten stary. A kante na pewno nie puszcza tanio jeśli w ogóle.
1
Mam nadzieję że pogba nie przyjdzie i żaden kante i inne typy. Jak już to negocjować o Thiago za 50 mln płacić gotówką i brać.
1
Nie zawsze tak było w tym roku pierwszy raz to weszło w życie.
0
Nawet jakby Barca było stać na niego no to on się nie nadaje a druga sprawa ma tego chorego agenta raiole. Oby to były wymysły mediów
0
Jeśli Barca wychodzi w takim składzie i spokojnie sobie daje rady więc w sezonie będzie się działo. Będą mielic każdego.
0
Tu bardziej mi chodziło o to że te jest po 30 kilka lat a ten ma 20 parę różnica i długość grania większą
0
Jak kiedyś mieli problem z obrońcami środkowym i to teraz mają iż ach za dużo. Zawsze coś nie tak
3
Żeby tylko nie żałował sprzedaży miny. Zostawiają 34 letniego Tomka a sprzedają 23 latka. Dobre posunięcie. Ą dla sprostowania paco nie gral ostatnio bo miał lekki uraz .
0
Atletico oddało go za prawie za darmo. Widzę czasami każdemu się zdarza robić mądre transfery
14
Kupić prawego obrońcę. Roberto do pomocy i żeby pełnił rolę paulinho i luka załatana. Roberto pokazał że potrafi sobie wszędzie poradzić więc problem rozwiązany
1
Nie skróci wakacji bo jak reszta zawodników którzy grali w finale mają dłuższe wakacje. To że nie grał w dużo to nie znaczy że nie trenował na intensywności.
0
Za nim coś napiszesz to dowiedz się najpierw dlaczego on jeszcze nie wrócił do klubu. To że nie grał to nie znaczy że nie trenował na dużej intensywności.
2
Żeby później się nie okazało że Barca się pochalpila na te 40 czy 50 mln i w przyszłości będą żałować że sprzedali tak dobrego obrońcę
1
Tylko żeby zwiększyć ilość odsłon stron internetowych. Zwiększyć kasę. Nie wierzę że jest zaniepokojony swoją sytuacja i ma gdzieś i zostaje dłużej na wakacjach.
0
Inni w komentarzach pisali że zostali zmienieni bo to sygnał do sprzedaży. Ą druga sprawa czy zarząd nie widzi że coś jest nie tak z ludźmi że sztabu? W sezonie problemy zawodników z mięśniem dwuglowym u kilku zawodników i teraz też a sezon się jeszcze nie zaczął.
1
Większość krytykowało jego że sobie nie da rady że średniak itd. Pozwólmy nowym grać a rozliczenia będą po sezonie
0
Pewnie tak naciska na ten transfer jak wcześniej verratti. Żeby później się nie okazało że rabiot przedłuża kontrakt i dostaje podwyżkę.
0
I znowu MD. EV już ma pomysł jak to zrobić. Wszystko pokaże sezon który nie długo się zacznie. Ja nie mogę się doczekać. Jeśli Artur się sprawdzi i będzie potrafił dyktować tempo gry i z gra się że wszystkimi to wywalczy podstawowa 11
1
Teraz media pewnie będą koczowac pod domem kuzyna abidala czego chciał uniknąć
4
Dlaczego nie dodali thomasa vermaelena ? Skoro mina jest to on też powinien być.
0
Ogólnie w polskim prawie jest tak że umowa ustną też jest umowa. Ona również jest obowiązująca jeśli została zawarta ale przy tym musi być min osobą trzecia neutralna która to potwierdzi. A nie wiem jakie prawo obowiązuje tam za granicą
0
No no
0
No i kolejny raz się mylisz . I nie wiem jak ci to wytłumaczyć. Chyba się nie da
0
No właśnie. Wszystko jasne. Wszystko wiem tyle mi wystarczy
0
Hehehe no bo
0
No to raczej się mylisz i jesteś w błędzie
0
Bardzo pyskaty jesteś. Adres ci się lekko pomylił