0

Po co ? Wystarczy już tych eksperymentów. Typu William.

0

Wydane 120 mln na 3 zawodników więc wydane bardzo mądrze.

0

Ja może będę na ostatnich meczach we wrześniu. Mam nadzieję że wszystko się uda.

0

Brać chłopa. Lepszy jest niż ten William młodszy tańszy. Oglądałem o nim filmik i myślę że będzie pasował a jeśli nawet nie wypali mogą go sprzedać za tyle samo albo i więcej.

0

Wiem. Tylko że wcześniej te bardzo wiarygodne media podawały że gomes nie pojedzie bo będzie to tego czasu sprzedany

0

Tylko podam ci przykład jednego piłkarza Andre gomes nie jedzie z drużyna do USA bo dojdzie do transferu.

0

Media wcześnie podawały że ponad połowa zawodników miała nie jechać do USA bo mieli zostać sprzedani . Widać wiarygodność mediów.

0

Dobry grajek tylko żeby z nim nie było jak z Andre

2

Ta koncepcję podaję gazeta która bazuje z ustawienia zeszłego roku a nie sam EV . Po drugie tą samą gazeta wcześniej porównuje Artura do inesty i xaviego a tutaj daje go na lewe skrzydło. Ą tutaj użytkownicy wypisują EV zmień ustawienie zmień klub i inne fajne komentarze

1

Mam nadzieję że się są tak nie mądrzy aby wydać tyle pieniędzy za 30 latka. Jeśli nie wypali to później ciężko będzie go sprzedać. Aby odzyskać pieniądze.

11

Skąd Ci dziennikarze biorą takie informacje. Dembele za hazarda ta wymiana to tylko na korzysc chelsea. 20 lat za 27. Ci którzy chcą takiej wymiany to nie wiem czym się kierują bo na pewno nie głową.

0

Ale de jonga chcą ustawić jako stopera ale jeśli miałby zająć miejsce młodemu to raczej nie

0

De jonga jak najbardziej tak. Rabiot nie bo skoro chce podwyżkę to w Barcy ile chcą mu dac aby był szczęśliwy.? Pewnie to jest jego zagrywka żeby wyciągnąć podwyżkę. Dla mnie młody busquets jest lepszym rozwiązaniem. Mina niech zostanie. I arnaiz do sprzedania.

1

Ż tego co wiem co ta nagroda przyznawali piłkarzy za cały rok gry. A z tych wymienionych piłkarzy żaden nie zasłużył na ZP. Ciężko będzie wybrać.

0

Narazie dwóch przyszło i dwóch poszło plus Ci co wrócili z wypożyczenia

0

Jak narazie to Barca tego lata chce z 15 zawodników ściągnąć. Próbować wychowanków jeśli jakiś wychowanek nie da rady to Roberto od czasu do czasu może Semedo wspomóc

0

Komentarz usunięty

0

Co roku ktoś przychodzi z zewnątrz a może tak wychowanka wpuszczać? Przedłużył przecież kontrakt z młodym busquetsem. Mecz przeciwko banaminkowi na CN młody busquets i mocny środek do pomocy.

5

To pokazuje że w piłce zaczynają się liczyć już tylko pieniądze. Nie ważne widowisko tylko żeby zarobić jak najwięcej pieniędzy.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Co powiedział rakitic po mecz z Anglią. Że angielscy zawodnicy byli już pewni finału i dlatego przegrali. Umtiti mówi to samo i dlatego napisałem ten komentarz. Widzę że muszę jasno napisać bo nie jarzysz.

0

Aha. W ten sposób a wiesz o tym że duże organizacje mają swoich rzeczników prasowych i podają do prasy takie i tyle informacji ile chcą podać aby się całkowicie nie pogrążyć.

0

Czasami jeśli nagłówki są właśnie tego typu. Skąd wiesz że jest to wyjęte z kontekstu.

0

Komentarz usunięty

0

Jeśli przegrają z Chorwacją to będzie oznaczać że się jednak pomylili i nie wiedzieli co zrobić aby z nimi wygrać? Takie dziwne gadanie. Wiem że są pewni siebie i inaczej nie wypada gadać ale trochę szacunku i pokory trzeba mieć.

2

Mam nadzieję że to tylko wymysł mediów.

1

Rozumiem jeśli był w klubie cały jeden sezon dostawał dużo szans i ich kompletnie nie wykorzystał a tutaj chłopak nie dostał dużo czasu na grę i nikt z zarządu nie wie czy się sprawdzi i już chcą go sprzedać. Jeśli to zrobią to chętnie zobaczę jak strzeli Barcy bramkę i będzie wszystko czyścil z tylu

0

Wreszcie. Transfer który był kwestią godzin nareszcie doszedł do skutku. Oby EV naprawdę wystawiał skład po wcześniejszej rywalizacji a nie bo ktoś grał wcześniej i mu się to należy

0

Wcześniej media podawały że do dyspozycji jest też alena teraz jest kontuzjowany i ma rehabilitację. Od tamtego sezonu większość wie że dopiero ma dołączyć wrzesień październik

16

Dobrze że ten Griezmann nie przyszedł. Fajnie by było zobaczyć hazarda w Barcy ale to pewnie będzie ciężkie do zrealizowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?