0

Messi pewnie zawiesza karierę żeby sprawdzić czy sobie poradzą bez niego. Czy z nim czy bez niego i tak mu się obrywa. Chce pokazać że nie na nim wszystko spoczywa

0

Ter stegen powinien usiąść na ławce. Któryś raz z kolei zagrywa tak lekcewazaco i z tego robi się groźna kontra. Rzut karny zaczął się od niego . Obrona uratował sobie d.....

0

Jak narazie to mu jeszcze brakuje do xaviego

1

Gdyby karnego wykorzystali to dostałby wiatr w żagle. Po pierwszej bramce jakoś nie dostali. Maja szczęście że więcej nie weszło

1

Czyli już wiadomo że oni sojusznikiem Barcy nie są i nie będą. Wzięli obrońcę za pół darmo i jeszcze pomogli się pozbyć zawodnika którego Barca nie chciała.

0

Gol na miarę mistrza. Zrobił to pierwsza klasa.

1

To obejrzyj mecz jeszcze raz. Pod własną bramką dwie straty raz wprowadzał kontrę i strata. Nie wyróżniał się. Tu chodzi o pierwsza połowę

2

Te plotki to jakaś parodia. Wczoraj oglądałem pierwsza połowa MU i pogba tragedia. Strata koło straty. Nic ciekawego nie zrobił. Chyba że druga połowę miał mega. Dembele nie po to strajkował żeby przejść do nas a teraz aby iść dalej. Chcą zawodników Barcy to tak jak peraz odsyłać do klauzuli. I wtedy mogą rozmawiać z zawodnikiem

1

Jeśli udałoby im się sprowadzić Dembele to od razu z automatu leci Cavani i już się robi dla niego miejsce.

0

Ta klauzula odkupienia jest najlepsza.

0

Kto wymyśla te plotki transferowe. Naprawdę dobry bajkopisarz lepszy jak Tuwim. Jeden zawodnik za dwóch jeszcze jakich dwóch.

0

Jak narazie Xavi cały czas tylko ten ma dna tamten ma dna i ten też. Wszyscy ci którzy mieli przyjść albo są i jak narazie tego nie widać.

11

Mówiło się że EV będzie powoli wprowadzał wychowanków do zespołu a tutaj kolejny sezon i zakupy. Zamiast lewego obrońcę kupić to Może jeszcze że dwóch do środka bo tam nie ma kim grać.

0

Też mam taką nadzieję że już powoli wchodzi do pierwszego zespołu ale ja jeszcze obserwuje abela ruiza. Też dobry chłopaka

0

Więc Są same tylko nie wiadome o których nie wiem. Trzeba czekać co przyniesie najbliższy sezon i wtedy go zweryfikować. Mi pogba nie pasuje do Barcy tobie tak więc może się przekonamy kto miał rację.

0

Rafinha jest może zmennikiem tylko wszystko się może zmienić to pilka nożna. Narazie to pogba mam małe nieporozumienie z mou. Tam w klubie podobno jest większość zawodników którzy mają problem z mou więc większe prawdopodobieństwo że zwolnią trenera niż wywala tyłu piłkarzy.

9

Raiola i wszystko jasne 112 mln za pogbe plus 30 mln dla agent za przeprowadzenie transferu.

0

Zarzucasz mi że co jeśli to samo mogę ja napisać o tobie po zakładasz ich jako zmiennicy przed kontuzja Rafinha był brany pod uwagę do pierwszej 11. Nie zgodzę się z Tobą bo nie masz racji. Przechodząc do MU pogba do mou wszyscy wiedzieli że będzie zgrzyt czyli wszyscy wiedzieli tylko nie oni. Coutinho kupiliśmy za 120 mln + zmienne a pogbe kupimy mniej więcej za tyle samo nawet jak będzie miał bardzo dobry sezon. Jeśli rozegra dobry sezon to United nawet nie będzie chciało słuchać żadnych ofert. A jeśli nawet to tam piłkarze nie maja klauzul odejść więc United będzie mogło sobie wystawić taka cenę jaką będzie im się podobać.

0

Piszesz że można zostawić Rafinhe a później co jeśli go zostawia a on odpali i będzie dawał zmianę w której nie będzie widać różnicy między nim a zawodnikiem z podstawowej 11? A druga sprawa jeśli chcesz kupić pogbe za rok, jeśli wypali z forma to MU na pewno go nie sprzeda za 100 mln tylko pewnie będą chcieli z 200mln. No i jeśli jednak pogba będzie miał formę taka jak na początku zeszłego sezonu że nic mu nie szło siedział na ławce i wtedy Barca będzie ryzykować i wyłożyć 100 mln ?

0

No wiesz tylko tutaj większość użytkowników wypisuje raz na jakiś czas że Barca wydaje miliony na zawodników a nie daje szans wychowankom. Ty zapewne tak nie pisałeś?

1

No to sprzedawaj w FM albo PES albo jak wolisz FIFA. Chyba że jeszcze są jakieś gry

1

Co wy z tym pogba. Po co w ogóle on do Barcy. Chyba że nie maja co z pieniędzmi robić ale nie wydaje mi skoro jakiś tam kredyt chcieli brać.

2

Wydaje mi się że ziomek specjalnie tak pisze bo ktoś normalny by chyba czegoś takiego nie wymyślił.

7

Większość użytkowników już chciało go sprzedać. Ciekawe czy większość też skrocilaby wakacje wracając do pracy.

1

A ja wiem że będzie robił i jeszcze lepsza. Nie był gwiazdą bo grał na pozycji mniej widocznej a Vidal grał jako pomocnik więc większą uwagę jest zwrócona na zawodników ofensywnych. Tak w piłce niestety jest i dziennikarze to tak typują.

1

Ten koleś nie pasuje do Barcy i nawet tą koszulka mu nie pasuje.

1

Zamiast wydawać te 20 mln na ten transfer to dać Roberto do środka i będzie robił tą samą robotę co on i zostawić jakiegoś wychowanka.

0

Chyba jako jedyny pamiętałeś o tej jego kontuzji. Dla mnie ten transfer nie potrzebny.

0

Ale po to go ściągają żeby większości był zawieszony. Dwóch ostatnich inni użytkownicy chcą się pozbyć więc zostaje tylko 3

0

Tylko 5 czerwonych? A ile żółtych i pauzował ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?