dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi pewnie zawiesza karierę żeby sprawdzić czy sobie poradzą bez niego. Czy z nim czy bez niego i tak mu się obrywa. Chce pokazać że nie na nim wszystko spoczywa
0
Ter stegen powinien usiąść na ławce. Któryś raz z kolei zagrywa tak lekcewazaco i z tego robi się groźna kontra. Rzut karny zaczął się od niego . Obrona uratował sobie d.....
0
Jak narazie to mu jeszcze brakuje do xaviego
1
Gdyby karnego wykorzystali to dostałby wiatr w żagle. Po pierwszej bramce jakoś nie dostali. Maja szczęście że więcej nie weszło
1
Czyli już wiadomo że oni sojusznikiem Barcy nie są i nie będą. Wzięli obrońcę za pół darmo i jeszcze pomogli się pozbyć zawodnika którego Barca nie chciała.
0
Gol na miarę mistrza. Zrobił to pierwsza klasa.
1
To obejrzyj mecz jeszcze raz. Pod własną bramką dwie straty raz wprowadzał kontrę i strata. Nie wyróżniał się. Tu chodzi o pierwsza połowę
2
Te plotki to jakaś parodia. Wczoraj oglądałem pierwsza połowa MU i pogba tragedia. Strata koło straty. Nic ciekawego nie zrobił. Chyba że druga połowę miał mega. Dembele nie po to strajkował żeby przejść do nas a teraz aby iść dalej. Chcą zawodników Barcy to tak jak peraz odsyłać do klauzuli. I wtedy mogą rozmawiać z zawodnikiem
1
Jeśli udałoby im się sprowadzić Dembele to od razu z automatu leci Cavani i już się robi dla niego miejsce.
0
Ta klauzula odkupienia jest najlepsza.
0
Kto wymyśla te plotki transferowe. Naprawdę dobry bajkopisarz lepszy jak Tuwim. Jeden zawodnik za dwóch jeszcze jakich dwóch.
0
Jak narazie Xavi cały czas tylko ten ma dna tamten ma dna i ten też. Wszyscy ci którzy mieli przyjść albo są i jak narazie tego nie widać.
11
Mówiło się że EV będzie powoli wprowadzał wychowanków do zespołu a tutaj kolejny sezon i zakupy. Zamiast lewego obrońcę kupić to Może jeszcze że dwóch do środka bo tam nie ma kim grać.
0
Też mam taką nadzieję że już powoli wchodzi do pierwszego zespołu ale ja jeszcze obserwuje abela ruiza. Też dobry chłopaka
0
Więc Są same tylko nie wiadome o których nie wiem. Trzeba czekać co przyniesie najbliższy sezon i wtedy go zweryfikować. Mi pogba nie pasuje do Barcy tobie tak więc może się przekonamy kto miał rację.
0
Rafinha jest może zmennikiem tylko wszystko się może zmienić to pilka nożna. Narazie to pogba mam małe nieporozumienie z mou. Tam w klubie podobno jest większość zawodników którzy mają problem z mou więc większe prawdopodobieństwo że zwolnią trenera niż wywala tyłu piłkarzy.
9
Raiola i wszystko jasne 112 mln za pogbe plus 30 mln dla agent za przeprowadzenie transferu.
0
Zarzucasz mi że co jeśli to samo mogę ja napisać o tobie po zakładasz ich jako zmiennicy przed kontuzja Rafinha był brany pod uwagę do pierwszej 11. Nie zgodzę się z Tobą bo nie masz racji. Przechodząc do MU pogba do mou wszyscy wiedzieli że będzie zgrzyt czyli wszyscy wiedzieli tylko nie oni. Coutinho kupiliśmy za 120 mln + zmienne a pogbe kupimy mniej więcej za tyle samo nawet jak będzie miał bardzo dobry sezon. Jeśli rozegra dobry sezon to United nawet nie będzie chciało słuchać żadnych ofert. A jeśli nawet to tam piłkarze nie maja klauzul odejść więc United będzie mogło sobie wystawić taka cenę jaką będzie im się podobać.
0
Piszesz że można zostawić Rafinhe a później co jeśli go zostawia a on odpali i będzie dawał zmianę w której nie będzie widać różnicy między nim a zawodnikiem z podstawowej 11? A druga sprawa jeśli chcesz kupić pogbe za rok, jeśli wypali z forma to MU na pewno go nie sprzeda za 100 mln tylko pewnie będą chcieli z 200mln. No i jeśli jednak pogba będzie miał formę taka jak na początku zeszłego sezonu że nic mu nie szło siedział na ławce i wtedy Barca będzie ryzykować i wyłożyć 100 mln ?
0
No wiesz tylko tutaj większość użytkowników wypisuje raz na jakiś czas że Barca wydaje miliony na zawodników a nie daje szans wychowankom. Ty zapewne tak nie pisałeś?
1
No to sprzedawaj w FM albo PES albo jak wolisz FIFA. Chyba że jeszcze są jakieś gry
1
Co wy z tym pogba. Po co w ogóle on do Barcy. Chyba że nie maja co z pieniędzmi robić ale nie wydaje mi skoro jakiś tam kredyt chcieli brać.
2
Wydaje mi się że ziomek specjalnie tak pisze bo ktoś normalny by chyba czegoś takiego nie wymyślił.
7
Większość użytkowników już chciało go sprzedać. Ciekawe czy większość też skrocilaby wakacje wracając do pracy.
1
A ja wiem że będzie robił i jeszcze lepsza. Nie był gwiazdą bo grał na pozycji mniej widocznej a Vidal grał jako pomocnik więc większą uwagę jest zwrócona na zawodników ofensywnych. Tak w piłce niestety jest i dziennikarze to tak typują.
1
Ten koleś nie pasuje do Barcy i nawet tą koszulka mu nie pasuje.
1
Zamiast wydawać te 20 mln na ten transfer to dać Roberto do środka i będzie robił tą samą robotę co on i zostawić jakiegoś wychowanka.
0
Chyba jako jedyny pamiętałeś o tej jego kontuzji. Dla mnie ten transfer nie potrzebny.
0
Ale po to go ściągają żeby większości był zawieszony. Dwóch ostatnich inni użytkownicy chcą się pozbyć więc zostaje tylko 3
0
Tylko 5 czerwonych? A ile żółtych i pauzował ?