0

Etoo nie potrafił się zestawiać? Obejrzyj mecze jeszcze raz z jego udziałem. Wiedziałem że akurat ten zawodnik będzie przypominany. Suarez nie strzela ale za to ma asysty. Miałby ich jeszcze więcej gdyby wszystkie podania jego wykorzystane. Dzięki jego pracy Messi strzela więcej.

0

Może i walczy ale niestety nie potrafi się tak zestawić jak Suarez. Widziałem go na żywo i naprawdę on pracuje na boisku nawet jak tego kamery nie pokazuja.

0

Wątpię w to. Oby był jeszcze lepszy ale nie poradziłby sobie w Barcy.

1

Wątpię by Barcelona się nim interesowała. Musiałby grać jak Suarez. Walczyć z tymi obrońcami, przepychac się z nimi a piątek niestety tego nie potrafi

0

Więc brać tych dwóch. Bardzo dobrze zagrał ligt

5

No to Barca ma teraz tylko 2 obrońców. Po co zostawiać młodego minę? Lepiej zostawić dziadka który łapie często kontuzje

0

A skąd to wiesz ? Powiedział ci to?

1

Tak strzelał. Ale ile mógł nastrzelac jak grał raz na 10 meczy tak jak mówisz. I jak go wpuszczali na boisko to na ostatnie 10 minut. W Borussia jak już wchodzi z ławki to ma ponad 30 minut i w takim czasie jest większe prawdopodobieństwo że coś strzeli.

1

Właśnie że nie smutno. Wczoraj właśnie Griezmann pokazał jak bardzo zasługuje na ZP.

3

Nic nam nie daje? O czym ty piszesz.

0

Ale miał pokazać większe umiejętności niż paco i miał grać więcej.

9

A Paco strzela wszędzie tylko nie w Barcelonie. Dostaje minuty strzela bramki. Gdzie są Ci którzy pisali że munir zjada paco na śniadanie.

2

Wystarczy że paco utrzyma formę do końca sezonu i Borusia wyłoży te 23 mln gdzie one się okażą promocja.

3

Nie wiem co ten EV ma w głowie czy ma jakiś plan ułożony na cały sezon, a może kompletnie nie ma zielonego pojęcia i zaczyna się gubić. Mam nadzieję że nie rozwali potencjału zawodników których posiada na ławce

0

Jeśli modric dostanie ZP to powinni zrobić to samo co zrobili z Pele, dać iniescie ZP. Pele dostał ZP za dokonania wcześniejsze i że w tamtych latach nie bylo takich nagród.

4

On chyba był w tak dużym szoku że nie pamięta meczu w ktorym grał. Barca nie grała rewelacyjnie ale to chyba Valencia postawiła autobus jak jakiś beniaminek

2

Co to ma zmienić jak i tak grają jedni i Ci sami.

5

Po tym wczorajszym meczu to już nie wiem co mam pisać. Ten mecz to tragedia. Tylko EV wie co tam się dzieje albo on już ten sam nie wie. Pierwsza zmiana w 82 min. To jest żart. Robi że zmiany żeby tylko zrobić aby nikt się nie czepiał. Ma 23 zawodników aby tylko mieć bo i tak gra tylko 11 jak u nawalki. Jeśli to się nie zmieni to niech leci zaraz z Julkiem z realu po gran derby.

18

Jakie fajne komentarze na jego temat. Tego jak on pracuje na boisku tego nikt nie widzi. Koleś zapierdziela

10

A paco gra i strzela bramki. W Barcy nie strzelał bo nie grał. Czyli wnioski same się nasuwają.

0

Innym się nie podoba styl jego grania. Jeszcze mu daleko, nie gra tego co Xavi tylko kilka kółek i nic więcej brak mu podań ala Xavi. Jeszcze musi się wiele nauczyć aby grać w 11. Takie coś można wyczytać w komentarzach

0

Jakieś wymówki typu zły stan murawy osłabienie drużyny bo nie ma kluczowych zawodników. Bo ten coś tam tamten jeszcze coś. Po pierwsze murawa dla obu drużyn była jednakową. Po drugie po co komu 25 zawodników skoro tylko 11 jest kluczowych. To już jest taki poziom że między 11 a reszta drużyny nie powinno być różnicy. Jeśli jest różnica to trener do tego doprowadza.

15

Nie wiem co tam się dzieje ale ci zawodnicy nie są dobrze przygotowani fizycznie. Arthur powinien w meczu z Valencia zagrać od początku i nie schodzić w ogóle. Tym swoim dryblingiem robi lukę w drużynie przeciwnej. Oby grał tak cały czas

2

Nie wiem co się dzieje ale przygotowanie fizyczne zawodników nie wygląda dobrze.

2

Dobry mecz arthura. Nie wiem co oni robili przy drugiej bramce? Dlaczego nikt do niego nie doskoczyl stali i się patrzyli.

0

Barcelona potrzebuje zawodnika kogoś takiego jak Suarez który potrafi walczyć, przestawić obrońców, a niestety trzeba poczekać aż pokaże walkę z obrońcami z najwyższej półki

0

Bardzo duże osłabienie. Niestety to nie zweryfikuje do końca w jakiej formie jest Barca.

0

Oby dostał lanie w środę. Za to co powiedział w tamtym roku o Barcelonie to należy mu się tegie lanie.

1

Ciężko jest mi zrozumieć decyzję EV w sprawie malcoma. Może chce lekko wypromować i sprzedać z zyskiem .

0

Jest różnica między stratą a strata. Są straty po których może wpaść bramką i te po których nie będzie duże zagrożenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?