0

Akurat gdybyś grał w piłkę to byś wiedział że piłkarzy pamięta się bardzie te gorsze rzeczy niż te lepsze. Np przegrane przez niego mecze lub stracone bramki. Od jakiegoś czasu potrzebuje odpoczynku bo popełnia błędy. Barcelona to nie jest Polska ekstraklasa. Tutaj jest 23 zawodników i każdy musi grać bezbłędnie. Takie są realia.

0

Oby mu się udało wskoczyć do pierwszej 11. Malcolm jeśli dostałby szansę w pierwszej 11 to gryzl by trawę aby w niej zostać, więc warto na niego postawić

0

Tak jak mówisz. Może i nawet jeśli Puyol usiadł na ławkę i krzyknął to może inaczej grała tą obrona. Brakuje kogoś na ławce z autorytetem

0

Tak tylko przy 3:0 było widać rozluźnienie, nagle rakitic traci piłkę i mamy 3:1. I to było nie potrzebne. Też stegen starał się jak mógł aby skończyć mecz z 0 z tylu ale koledze niestety nie potrafili tego zrobić

0

Super Ale znowu stracone bramki. Czy kiedykolwiek się to skończy

2

Mam nadzieję że już tam zostanie. Chyba że EV znowu wszystkich zaskoczy i SR wróci na prawa obronę

0

O znawca piłki się znalazł. Widzę kolejny mądry który przed tv siedzi i wszystko wie najlepiej. A do twojej wiadomości im się dość często pomyłki zdarzają

6

Gdyby nie ter stegen to by był remis. To po co Barca kupiła b. Dobrego bramkarz? Po to jest bramkarz z takiej półki aby takie sytuacje bronić. Dla mnie stegen na bramkę Niemiec.

0

O czym Ty mówisz jak Leo zszedł to gra wyglądała gorzej? Gra się pogorszyła jak ściągnął arthura. Gol na 3:1 strata rakiticia , gol drugi źle przyjęcie Dembele.

0

Pierwsza bramka padła jak Semedo ruszył do przodu podając do Suarez. Więc nie wiem kto tu wypracował?

0

Kto robi to co potrzeba

4

Julek przeleciał w h z reprezentacją i to się teraz odwraca przeciwko niemu. Jeśli go zwolnią z realu to ciężko będzie mu znaleźć dobry klub do trenowania.

0

Rakitic coś chyba nie niego ma że ten cały czas gra i nawet go nie ściąga z boiska.

1

Wszystko zaczęło się walić po zejściu arthura. Zmiana Roberto za rakietę. Arthur który nie grał na początku zostaje zmieniony.

2

Ściąga arthura który wcześniej nie grał a zostawia rakietę. Zostawic arthura zmienić rakietę. Bramką na 3:1 strata rakiety

3

Zrobił robotę i zszedł. Odpoczywa przed ważnymi meczami.

1

Messi popsuł EV statystyki co do zmian. Zawsze pierwsza 85 min a tutaj musiał tak szybko dokonać zmiany. Pewnie żeby wyrównać statystykę w następnym meczu nie dokona żadnej zmiany.

0

Bronilem EV ale to już jest masakra co on wyprawia. Pewnie gdyby Malcolm wiedział to poszedłbym do romy i szkoda. Po takim zarządzaniu klubu Ernest nie znajdzie klubu później

7

Nie ma słów dla tego człowieka. Może chce pokazać stanowczo że chciał Williama a dostał malcoma. Ale bez jaj. Marnuje chłopakowi karierę

0

W krótce zagraj zawodnicy z Barcy B. Nie możliwe. Przecież chyba każdy o tym wie po dzisiejszym losowaniu. Strzelam że zagraj wszyscy rezerwowi plus gracze z B .

0

Bartek ma do tego że to on ich zatrudnia. Kto na końcu będzie rozliczany? Kto podpisał kontrakt EV i innymi działaczami klubu?

1

Jeśli go sprzeda to Cały ten Bartek i EV do wywalenia. W co oni się bawią? Chcą kupować taniej sprzedawać drożej.

0

Czyli 220 mln plus strata za Dembele bo wątpię by ktoś dał tyle samo albo więcej

0

Jeśli nawet wróci to co z resztą zawodników? Co z Dembele, malcolmem. ? Jeszcze trochę i zrobi się zespół brazylijsko francuski

2

Według mediów to Barca ma kupić chyba z 10 zawodników. Już nawet nie wiem co mam pisać w tych komentarzach. Tutaj jeden post lepszy od drugiego

0

Griezmann pogrążył Niemców. Tylko dzięki nie udanym kontra gebelsow Francja nie przegrywał więcej w pierwszej połowie. Po drugie karny której nie powinien być odgwizdany

0

Tylko żeby później się nie okazało że robią te wszystkie zabiegi a na koniec trzeba będzie jednak wykonać operację.

5

Dziś lewa obrona Hiszpanii to tragedia prawa też ale nawiązuje do lewej że może LE zastanowi się następnym razem żeby jednak powołać albe

0

No na pewno sie nie zastawiał jak Suarez. Ja też oglądam wszystkie mecze Barcy nawet mi się zdarzyło na żywo. No właśnie masz racji napastnik jest odpowiedzialny prawie za wszystko ma też robić innym zawodnikom miejsce do strzelenia bramek itd. Jeśli grałeś lub grasz w piłkę to wiesz o co mi chodzi. A co do czasów Guardioli to inna sprawa o tego nie porównuj bo Barca już tak nie będzie grała chyba że pep wróci.

2

Szansę dałbym teraz abelowi. Powoli chłopak może wchodzić na 15 minut że słabymi drużynami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?