0

Prawie robi dużą różnicę. Ale strat nie pamiętasz po których poszły kontry.

0

Ok. Dzięki. Pewnie odwiedzę

2

Wystarczyło dać chłopakowi dać grać a nie sądząc go na ławkę. Wpuszczali go na parę minut i ma zrobić różnicę w 10 albo mniej minut.

0

Gdzie można bardzo dobrze zjeść w Barcelonie? Szukam również aby zjeść hiszpańską tortille ale naprawdę mega dobra?

0

Tylko czasami są wyjątki jak trener zagra jeden sezon dobrze i zdobedzie puchary, a w następnym ich nie zdobędzie ale wszystko przez to że brakowało do tego szczęścia to się inaczej na to patrzy

0

Dla mnie LE od początku się nie nadawał i wszystko było grane na 3 z przodu bo oni coś wymyśla. Wcześniej pisałem pewnie pamiętasz co wszyscy lub większość pisała do meczu z sosiedad jak Barca przegrała 1:0 A później po 3 pucharach że to najlepszy trener i on musi zostać

0

O chociaż jeden. A jeszcze nie dawno było że najlepszy początek sezonu od x lat.

0

Raczej mówię tu o tobie i reszcie. Przypomnij sobie pierwszy jego sezon o ile pamiętasz.

0

Raczej mówię tu o tobie i reszcie. Przypomnij sobie pierwszy jego sezon o ile pamiętasz.

8

Masakra jak był tutaj LE to po 4 miesiącach wszyscy pisali żeby go jak najszybciej zwolnić. A później jak zdecydował się odejść to każdy płakał że odchodzi. Dajmy człowiekowi pracować i zobaczymy na koniec sezonu. Oby udało mu się wygrać LM wtedy wszyscy zamkną gębę

10

Jak można kogoś zmuszać do uczestnictwa w czymś. Nie dość że już pilka rządzą pieniądze to jeszcze robić niewolnika z zawodnika. Ale się zrymowalo

0

No no tak jak piszesz. Nie wiem w jakim meczu

0

Derby Madrytu narazie pod Barcelonę. Dobrze jakby się tak skończyło. Później oby bez żadnych wpadek bo już chyba zostały wyczerpane

0

Jedno podanie to nie znaczy że potrafi kreować. Vidal to Walczak do środka aby walczyć z innymi fizycznymi

3

Gdyby zamiast coutinho był ktoś szybszy na skrzydle w pierwszej połowie to Barca mogła strzelić bramkę ale niestety cou jest za wolny aby grać na skrzydle. Filipe do środka tam grasz najlepiej.

19

Po to ma opaskę kapitanska aby to on mógł rozmawiać z sędzia. Więc jeszcze trochę to zawodnicy nie będą mogli nic powiedzieć bo będą dostawać żółte kartki

0

Niestety nie bo każdy co innego w nosi do gry. Vidal nie potrafi kreować. Busquets nie ma długo celnych podań. Rakitic jest całkowicie innym typem zawodnika

0

Vidal był najlepszy. Chyba mecz inny oglądałeś.

0

Ja widziałem co innego i niestety nie zgodzę się z Tobą. Koleś dużo walczy w środku. Słabo zagrał Vidal i myślę że z niego nic nie będzie.

0

Ten koleś już przesadza tymi swoimi wypowiedziami. Barca zagra źle coś zrobi nie tak a on i tak ma zawsze wytłumaczenie że to nie wina Barcy

0

Masakra te wszystkie komentarze. Wszystko co tutaj jest napisane w ogóle nie ma pokrycia to co się działo na boisku.

0

Jedź na mecz i zobacz jak naprawdę rakitic zasuwa na boisku a nie wypisujesz jakieś głupoty

0

Aby odkupić winy to chyba muszą przynajmniej do końca roku wszystko wygrywać

1

Od kilku meczów Roberto nie daje rady sobie na tej prawej stronie ale dalej się go tam wystawia. Dać Semedo z tymi lepszymi zawodnikami i wtedy będzie wiadome czy daje sobie radę. Jeszcze pique zmienić na lengleta aby obok siebie grali, bo jak pique znowu będzie kiepsko grał to wtedy tą prawa strona lo autostrada będzie dla przeciwników

0

Tak też myślałem. Sam się kompromitowales od początku i teraz jest ci się ciężko do tego przyznać. Powiem ci że janusze futbolu tak mają którzy siedzą przed tv i myślał że znają się na wszystkim najlepiej Nara

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I ty mówisz że nie czytam że zrozumieniem. Popatrz na siebie później na kogoś innego. Więc skoro potwierdziłes że nie grałeś w piłkę to tak naprawdę nie wiesz nic o taktyce i rozumowaniu i jak jest naprawdę na boisku. Ty piszesz że każdy autobus jest taki sam a ja że inny jak się zmienia trener plus kilku zawodników. Przeczytaj od początku to zobaczysz kto nie czyta że zrozumieniem.

0

Słuchaj ty grasz albo grałeś trochę poważnie w piłkę. Bo po tym co piszesz wydaje się że nie i dlatego wypisujesz takie głupoty. Jeśli dobrze postawisz autobus będziesz dobrze przesuwal linie obrony co za tym też idzie będziesz potrafił dobrze przejść do kontry która stworzy groźna akcje lub skończy się golem

0

Tylko zauważ te drużyny które grają z Barca autobus i kontrę co sezon prawie zmieniają trenera w tym zawodników

3

Szkoda jest tego meczu i tych punktów ale czasami potrzeba takich meczów aby wiedzieć na przyszłość co może barce spotkać i znaleźć sposób na takim sposób grania takich właśnie drużyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?