dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak tylko napisałem. Może to prawda może nie. Przypuszczenia
0
Ty przedszkola taktyka. Takiej taktyki używa się większości profesjonalnych klubach ale wiesz lepiej. Wymyśl coś lepszego mając dwóch dwóch bramkarzy tego samego poziomu i żeby zatrzymać ich w klubie i też utrzymać ich w formie.
6
Dla mnie to on powinien stanąć między słupkami. Ter stegen to od kilku meczu wyprawia to tragedia. Powinni bronić do błędu.
5
Powód jest jeden. Na początku pisali że rakitic ma umowę z EV. Rakitic miał niby odchodzić do PSG ale powiedział że zostanie pod jednym warunkiem że będzie cały czas grał, więc EV cały czas go wystawia. Rakitic nie wiedział że cały czas tzn w każdym możliwym meczu.
1
Jutro wszyscy będą wiedzieć co EV powiedział bo zapewne na jutrzejszej konferencji dziennikarze zapytają o to.
8
Ludzie poczekajcie na jakieś oficjalne wiadomości że strony klubu a nie jakiś mediów. Może chłop miał pozwolenie na to żeby nie stawić się na 11 ale trening musiał odbyć
1
Dzisiaj była walka wszystkich. Nikt nie odpuścił. Tak w każdym meczu. Semedo b.dobrze oby na stałe na PO.
1
Nie możliwe schodzi rakitic. Nie będzie miał pełnych 90 minut. Statystyka się popsuje
5
Semedo dzisiaj pierwsza klasa. Mam nadzieję że już na stałe tam zostanie
0
Jak narazie w pierwszej połowie wszyscy grają b.dobrze oby tak dalej. Fajnie narazie się oglądało mecz.
0
O masakra aż tak dużo ludzi nie lubi rakiticia. Są tutaj użytkownicy co by was zabili że tak jedziecie bo nim.
22
Chłop jest przerażony bo cały czas powtarzają że Messi może niedługo pobić jego rekord. Tutaj go boli. Pele nie bierze tego pod uwagę że Messi też kreuje akcje w meczu i też asystuje czego on tak często nie robi
4
Munir najsłabszy. Dobra zmiana młody puig. Wszedł i w środku zaczęło się więcej dziać. Denis nie może grać na skrzydle on musi grać w środku bardziej się tam odnajduję.
2
W Borussi jak grał to na prawej. Po sprzedaży Dembele miał zastąpić Neymara i na siłę ustawiano go na lewej gdzie Dembele nie grał. Zostawic go tam razem z Semedo i wszystko będzie wychodziło z meczu na mecz.
12
Jeśli patrząc na cały rok 2018 pod względem formy przez ten rok to messi powinien dostać ZP
10
Jeśli to jest dobrze przetłumaczone to jest znak że chłopak chce przejść do Barcy. Trzeba zrobić wszystko aby tutaj grał
0
A jeszcze pisałem że się okaże że jednak trzeba go operować.
0
Z ogrodnictwem ja nie mam nic wspólnego. Rakitic skoro gra we wszystkich spotkaniach to EV pewnie tutaj też go wystawi
1
Weź może się wyloguj z tej strony
0
Pewnie ty że swoim udzielaniem wystawilbys najmocniejszy skład. Po co dać odpocząć innym i po co dać rezerwa się ograć.
0
Ta 11 to tylko w przypadku przyjścia Neymara. Chciał go wpisać ale czy kasy by starczyło aby De Lighta ściągnąć
0
No nie zgodzę się z tym bo przy takim ataku zespół przeciwny raczej by myślał o obronie niż o atakowaniu
0
Ciężko to pogodzić ale fajnie by było jakby został.
6
Gdyby wrócił Neymar to Dembele zostawić i jedenastka powinna być taka i nikt by nie podskoczył. Stegen Semedo pique Umtiti Alba busquets arthur coutinho Neymar Messi Dembele. Messi jako fałszywą 9 a tamci na bokach. Dembele musi grać na prawej stronie bo na lewej to nie bardzo mu wychodzi. Współpraca z Semedo b.dobra
0
Skład na ten mecz będzie mocno mieszany. Stawiam na taki. Jeśli wszyscy będą zdrowi. Cillessen Semedo vermaelen umtiti./ lenglet. Rakitic denis alenia Malcolm munir/Messi Dembele.
0
Pewnie się okaże że jednak bez operacji się nie obejdzie
0
Rakitic do zmiany. Coutinho na jego miejsce i Malcolm do grania.
2
Kurczę ludzie co wy w ogóle piszecie. Pewny awans jest ale Barca gra o pierwsze miejsce. Dzisiaj wygrają to następny odpuszczą. W sensie będą mogli zagrać całkowicie innym składem
0
Gazety już nie mają o czym pisać i powtarzają cały czas to samo. Robi się to nudne. Może uda im się coś nowego wymyślić o Dembele.
0
Jeszcze się okaże trzeba będzie z 4 albo 5 zawodników operować.