0

@jeykey1543 może jest spd ale wchodząc na boisko nie wiesz na jaka pozycje został wysłany. Skoro grał wysoko tzn jego pozycja była inna albo miał inne założenia taktyczne. Popełnił dwa błędy ale resztę spotkania rozegrał dobrze

0

@Filipfcb2000 Nie bronię go bo więcej spotkań gra padake niż lepszych ale dzisiaj po za tymi dwoma zagraniami miał dobry mecz w porównaniu do innych

0

@Barcelonista94 gra siadla? Okazji bramkowych nie było. Barca się cofnęla i broniła wyniku. Tak ?

0

@Filipfcb2000 to jutro włącz sobie jeszcze raz ten sam.mecz bo widzę dalej jesteś podniecony

0

@jeykey1543 patrz obiektywnie w dwie strony a nie tylko jedna

0

@ToJa79 zobacz ile ma lat bo pewnie za rok napiszesz że dalej ma 17 lat

0

@Barcelonista94 jakiś innym mecz oglądałeś?

0

@mikokarla bo na ten moment Barca innych skrzydeł nie ma.

4

Dest de jong najbardziej się wyróżniają. Pierwsza połowa wyglądała b.dobrze. aby to nie wyglądało jak tydzień temu. Gra wygląda dobrze więc prawdziwych kibiców tutaj nie widać.

0

Większość nie wie jakie jest naprawdę ustawienie a najbardziej się udziela. To jest właśnie znajomość Januszy futbolu. Wszystko najlepiej wiedzą przed tv.

3

Tutaj podawane są koszty budowy nowego stadionu, a czy ktoś liczył koszty wyburzenia do zera, zapłacenie za utylizacje wywóz tego wszystkiego i przygotowanie terenu pod budowę i budowy całej infrastruktury dookoła stadionu bo prawdopodobnie jak wjedzie ciężki sprzęt to wszystko zostanie zniszczone

0

@Divus Dla twojej wiadomości pep nie pozbył się ronaldinho tylko on sam odszedł bo nie chciał zaakceptować warunków jakie Guardiola postawił,

4

"Być może potem trzeba było jednak zrozumieć, że 2:1 było naszym maksimu" - moze to trzeba zrozumieć inaczej, że z tego co mam i to w jakiej formie fizycznej się znajdujemy to na więcej nas nie stać.

9

Naprawdę? Czy nikt tego nie widzi? Czy tylko ja to widzę? Piłkarze nie mają siły biegać. Oni nie są w ogóle przygotowani kondycyjnie. Gramy tak bo przygotowanie fizyczne jest na poziomie średniej drużyny z la liga. Powtórzę to jeszcze raz ale EV zaniedbał to i wygląda to tak jak wygląda.(może i wcześniej) Barca zagra jeden mecz na wysokiej intensywności lub jedno połowę i później już brak sił aż minie 3-4 spotkania i znowu dobry mecz. Koeman przychodząc tutaj nie wiedział że jest taka tragedia i teraz ciężko jest mówić i się tłumaczyć że poprzednik zostawił drużynę w takiej formie. Kiedyś dostałem b.madra i ważna informacje od trenera a kiedyś zawodnika polskiej ekstraklasy że jak nie masz siły biegac to na boisku nie myslisz. Tutaj naprawdę żaden trener nie pomoże tutaj trzeba czasu lub nowych piłkarzy na których nie ma pieniędzy.

0

Valencia nic nie gra. Zero
Nawet nie mogą się między sobą dogadać zawodnicy kto ma do piłki biec. Barca nie ma siły po środowym meczu?

0

Japier..... przecież meczu na stojąco się nie wygrywa. Jest 35 minut gry nie Barca nie oddała celnego strzału. Gdzie jest ta Barca z środy. To są jakieś żarty.

0

Jak narazie to jest parodia futbolu wykonaniu obu drużyn. 28 minuta i chyba zero celnego strzału.

2

@Bocheno1 na tej stronie jest co raz więcej podobnych komentarzy

0

Czyli po przerwie schodzi Sergio i wchodzi de jong. Podobno Depay wyceniony na styczeń za 5 mln.

0

@T^L chłopie Pie..... Jak dziecko z gimnazjum. Otóż w pół roku nie zbudujesz odpowiedniej kondycji w takich okolicznościach jakiej miał setien. EV miał czas i miał tego czasu b.duzo. Jak ty poruwnujesz jednego człowieka do całego zespołu to pokazuje tylko twoja nie wiedzą na temat przygotowania fizycznego. Ba jednej z konferencji EV sam przyznał że nie jest potrzebne przygotowanie fizyczne. Weź się doucz a później podejmij dyskusję

1

Napisał prawdę jak wyglądał mecz a nie jak ten z Levante. " piłkarze mi powiedzieli ", "tam był karny"

0

@T^L A widziałeś że ten trener nic z tym nie zrobił. Widzę że zero pojęcia o piłce. W pół roku nie zniszczysz kondycji jak przez ponad 2 lata. Tak dla wiadomości. O polityce widzę że też zero pojęcia

3

Tak jak pisałem wcześniej już kilka razy. Barca nie jest przygotowana fizycznie do grania na dużej intensywności przez 90 minut. Tak właśnie EV zostawił przygotowany zespół do walki z najlepszymi.

8

Pierwsza połowa genialna. Druga słaba, gdyby antek trafił na 3 to mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Trincao wszedł i najsłabszy. Nie tą koszulkę założył. Najlepsze jest to że gdy Barca gra słabo to nagle wychodzą prawdziwi kibice i wypisują swoje mądrości a gdy Barca już zagra b.dobre spotkanie to nie widać nikogo tacy o to są kibice ma tej stronie. Już dawno pisałem że strona się zrobiła niczym meczyki.pl same dzieci

2

Według mnie wcześniej powinien być karny dla Atletic za nim Garcia dostał druga żółtą. Chyba carvajal pchnął wiliamasa z tylu w plecy przy oddawaniu strzału co uniemożliwiło oddanie dobrego strzału.

0

@Azi w tym momencie to jedno z najważniejszych. Trzeba pozbyć się zawodników którzy nic nie daje i tutaj jest kolejny problem bo nikt nie chce wyłożyć kasy za kogoś kto nic nie wnosi do zespołu. Tutaj trzeba tzw świeżej krwi, trzeba min 18 zawodników. Takich że jak wpuscisz go z ławki i będzie widać różnicę na boisku. Trener musi mieć ból głowy z tym kto ma grać w pierwszej 11 bo wszystkim należy się gra w podstawowym

0

@Azi nawet teraz nikt nie będzie chciał. Kto podejmie się pracy w której nie możesz kupić zawodnika którego chcesz. Koeman dostał tylko desta a to tylko dlatego że udało się sprzedać Semedo za w miarę dobre pieniądze

0

@Azi Za nim znowu napiszesz że Xavi to lepszy wybór niż Koeman to się zastanów dwa razy. Xavi miał przedstawiana ofertę bycia trenerem Barcy chyba z 2 razy. Wiesz dlaczego nie jest w tym momencie? Bo nie chciał.

8

Griezmann był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem któremu zależało na zwycięstwu drużyny

4

Chłop na innym meczu był. Jak dla niego był to dobry mecz to powinien opuścić barce i przejść do drużyny której taka gra odpowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?