dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 on mu tak powiedział aby gość się odpier......
0
Czytam nie nie wierzę. Po sezonie sprzedajemy zawodników Sergio pique alba lenglet pjanic coutinho Dembele Griezmann umtiti a zyskujemy Garcia Depay i Garcia. To trochę nie proporcjonalnie. W następnym sezonie stawiać tylko na młodzież to pucharów też nie będzie. Trzeba stopniowo przechodzić na młodzież. Kadrą na kolejny sezon powinna wyglądać tak. Stegen/pena. Alba balde gaya araujo Garcia umtiti lenglet i pique Dest Emerson Roberto wajnaldum Sergio pedri puiq de jong alenia coutinho moriba fati Dembele Messi Depay Konrad trincao i kupić jakąś 9 i jeszcze ogrywać młodzież. Sergio pique alba pełna rotacja.
4
Każdy kto zna się na footballu to widział że przegrywamy fizycznie z każdym lepszym przeciwnikiem. Barca od dwóch lat ma z tym problem. Pierwsze widoczne braki było widać w drugim sezonie LE i z sezonu na sezon było już tylko gorzej
0
Każdy by chciał aby Barca wygrała LM a przy okazji ograła PSG i Bayern ale nie oszukujmy się na ten moment nie jesteśmy wstanie konkurować z PSG. Chyba że do rewanżu Barca przygotuje się fizycznie i zabiega PSG.
0
@equwesta Na tym poziomie wszyscy mają mięśnie. W piłce nożnej najważniejsze to musisz mieć odpowiednią kondycję. Musisz mieć siłę biegać bez tego nie myślisz na boisku
1
@equwesta Tylko nie zapomnij że inne drużyny też się rozwijają więc i tak jesteśmy w plecy. Po drugie fizycznie nie jesteśmy na takim poziomie na jakim powinniśmy my być. Po trzecie 2011 roku Barca zdobyła LM z zawodnikami np Xavi, Sergio Iniesta alba villa Pedro Messi i ci zawodnicy nie byli zbyt zbudowani. Tutaj chodzi że wtedy oni byli tak przygotowani fizycznie że mieli siłę biegać całe 90 minut w ogóle się nie zatrzymując. Teraz tą drużyna ma takie braki że sił starcza na 45 minut i to jest Max
0
@Bulos11 według EV jego tiki taka wyglądała inaczej. Wymieniasz dużo podań między sobą w ogóle nie biegając. Coś takiego odpowiedział jednemu z dziennikarzy na konferencji jak mu zarzucali że jego drużyna mało biega
0
@swer2251 Tylko przypomnij sobie co na jednej z konferencji mówił EV. W skrócie że u niego nie trzeba dużo bieg najważniejsze aby być przy piłce i dużo wymieniać piłkę między sobą. Wtedy zarzucali mu że jego drużyna mało biega i to była jego odpowiedź
7
Jak pisałem w dwa lata temu że drużyna jest słaba fizycznie, nie mają siły biegać to pisali do mnie że się nie znam że tiki taka wszystko załatwi. To widać gołym okiem że ta drużyna w Europie odstaje fizycznie od innych. Wczoraj każdy zawodnik w porównaniu z zawodnikiem wyglądał jak mucha w smole. Niestety ale nowy prezydent który już będzie siedział na swoim stołku musi od razu zacząć planować transfery do i z klubu na kolejny sezon i na lata.
0
Psg lepiej przygotowane kondycyjnie. Bardzo dużo biegają i cały czas biegają. Jak Barca ma nie tracić bramek jak we własny polu karnym jest problem w kryciu. Psg wykorzystuje szybkość swojego Francuza a Barca nie potrafi swojego
0
Zawodnicy psg próbują cały czas nakładać presję na sędziego aby się zaczął gubić ale narazie nie daje się. Środka nie ma. Narazie psg prowadzi grę. Mają jeden wycwiczony schemat, grać na mbappe i później coś się wymyśli.
0
@lukas10 Ty logiczny. A od początku jak prowadzi barce widziałeś aby od początku grali dwóch lewych albo prawych stoperow? Bo oglądam każdy mecz i w żadnym meczu na taka konfigurację się nie zdecydował. Po drugie logiczny przeczytaj jego wypowiedzi to może będziesz wiedział co napisałem
0
@Rompul raczej nie obejrzysz. Koeman nie raz mówił że nie wystawi dwóch lewych lub prawych środkowy obrońców. Dlatego de jong grał np z umtitim albo z lenglet. Chyba że Barca będzie prowadzić z 3:0 to wtedy podejmie decyzję czy próbować w takiej kombinacji
0
@Comentateiro z tego co wiem jest jeszcze rewanż. Tylko w zeszłym sezonie obrońcy też robili błędy ale nikt tego nie wiedział bo cały zespół robił babole. Według Ciebie na potrafi ustawić obrońców ale innych już potrafi? Bo Griezmann wygląda lepiej Dembele itd.
0
Ta druga bramka to tylko i wyłącznie szczęście. Ta co dostał sam na sam miał strzelić.
8
@Comentateiro A ja widzę problem u Ciebie. Co komentarz to narzekanie. Tylko na 3 mecze z Bilbao 2 Koeman wygrał czy krótką pamięć? Oglądałeś mecz z sevilla? Jak wpadły bramki? 90% straconych bramek to błędy indywidualne nie zespołowe. Obejrzyj na spokojnie wszystkie mecze i zobacz ile punktów straciła Barca przez błędy poszczególnych graczy.
0
@Qba2113 a widziałeś żeby napisał że zakładam z góry porażkę. Czytanie ze zrozumieniem. Zobacz do czego tyczy się ten komentarz
0
@Mati93 A może Ty się mylisz? Skoro nasi obrońcy popełniają juniorskie błędy z (Jak tutaj inni nazywają) ogórkami to zakładasz że z psg nie popełnia? Jak oglądałem Atletico z Granada. Ten mecz był tak słaby i Atletico tym bardziej i jakoś jest liderem. Wiem że bronisz barce i wierzysz wygrana. Każdy by chciał aby pykneli psg z 5 ale błędy indywidualne jakie popełniają zawodnicy to ciężko jest uniknąć
0
@Murazor tylko biorą ostatni mecz Barcy to jest z słabym Juve u siebie 3:0. Ja nie pisze że mecz jest przegrany tylko trzeba być przygotowanym na wszystko.
0
@Cule007 Tutaj chodzi o wszystkie spotkania a nie o jedno. Jeśli to byłby jeden mecz to nawet nie poruszalbym tego tematu.
1
@Mati93 A wiesz że liga a liga mistrzów to są dwie różne ligi i na te mecze drużyny bardziej się motywują. A po drugie Barca lubi w obronie robić prezenty. Po trzecie jak Barca nie wykorzystuje pierwsza 100 to później traci bramkę.(patrz Sevilla) już jarzysz
3
Tutaj raczej powinno być 8:1. Oby we wtorek nie było takich okazji nie wykorzystanych bo psg raczej setek nie będzie marnować. Najważniejsze psg niech się boi i martwi
0
Czy był spalony czy nie To już nie ważne taki piłki to muszą od razu wpadać.
0
Nikt się nie spodziewał takiego składu. Skoro zawodnicy z Barcy B dostają szansę to w przyszłym sezonie będą czystki seniorów.
0
Oglądam mecz Granada-Atletico. Atletico jest tak słabe że nie wiem jak to jest możliwe że prowadzi w tym meczu a tym bardziej jest liderem. Właśnie jest remis. Granada lepiej grała z Barca w pucharze niz teraz z Atletico.
1
Jak można coś takiego wymyślić. Lepsze to niż bajki J. Tuwima.
2
Jeśli ten 17 latek ma być jedynym zmiennikiem alby to trochę kiepski pomysł. Jeśli Valencia ma problemy finansowe to zrobić wymianę gaya za juniora a młodego w przyszłym sezonie ogrywać
3
Rakitic wczoraj to grał naprawdę ostro. Szkoda tylko że w Barcelonie tak nie grał ostatnie 2 lata.
0
Wczoraj niestety nie było zawodnika który by się wyróżnił. Niestety ale błędy indywidualne nie zostały wyeliminowane. Bramką Messiego odmieniła by całkowicie spotkanie. Bramką na 1:0 Sevilli zaczęła się że Messi odpuścił presing a czupryna już tylko popendzil na bramkę.
0
Najważniejsze żeby kasa się zgadzała. Nikt nie patrzy na zawodników tylko żeby zarobić jak najwięcej