dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Magicc89PL Niestety moriba nie jest gotowy aby stanowić o sile zespołu. To że wchodzi z ławki i pokazuje się z dobrej strony nie znaczy że jest gotowy aby być decydujący w następnym sezonie w każdym meczu. Po drugie nie napisałem aby grał ogony tylko normalnie dostawał szansę. Raz w jednym meczu padła przez niego bramka i wystarczy że w następnym sezonie popełni podobne błędy to media go zjedzą i wtedy chłopak może sobie nie poradzić.
0
Za wcześnie aby moriba był kluczowym zawodnikiem pierwszego składu. To jest 50/50 albo mu się uda albo nie uda. Wystarczy że przydarza mu się dwa mecze z błędami i może być pi chłopaku. Ściągnąć za darmo wajnalduma i moriba niech odgrywa większą rolę niż w tym sezonie i za rok lub 2 lata zrobić podstawowego zawodnika.
0
@Kamilb1988 wraca i to widać bo każdy zawodnik się porusza a wcześniej jak stanęli z przodu to jak słup. Pisałem wcześniej że te wszystkie dogrywki wyjdą na dobre na pewno w następnym sezonie bo zespół będzie miał siłę biegać 120 minut i nie które zespoły Barca może fizycznie niszczyć
0
@zongo1 To powoli im wybija. Na jednej z konferencji jak jeszcze był to odpowiedział że ważniejsze od biegania jest utrzymywanie się przy piłce i wymianie między sobą. Jeśli chcesz to sobie poszukaj
0
Najważniejszym powodem jest brak przygotowania fizycznego. Barca odstawała pod tym względem. A to wszystko przez EV który powtarzał że nie trzeba biegać wystarczy tiki taka
0
Niestety ale wczoraj zagraliscie jak drużyna z polskiej b-KLASY. zabrać wam tego mpape i zero pomysłu na grę. Z taka gra LM to tylko sen
1
Ta strona to jakieś żart. Nie można wejść na stronę bo za dużo osób naraz wchodzi. Dzisiaj psg jak jak drużyna z b klasy. Piła do przodu i małpa coś wymyśli. Karny trochę dziwny gość nawet gdyby nie był faulowany to nie doszedł by do tej piłki. Raz gwiżdże raz nie.
0
@ELBARCAVISCA widziałeś co napisałem? Jeśli Barca wygra ten mecz 2 lub 3:0 To wtedy Bedzie można powiedzieć że to był wypadek przy pracy
3
Wygrać ten mecz 2:0 lub 3:0 I pokazać że ten pierwszy to był wypadek przy pracy i w następnym sezonie niech zaczną się bać Barcy
1
@Bogan dlatego że grają w kratkę nie pokazują nic rewelacyjnego. No i najważniejsze jeśli Barca dokona remontady to psg nie wygra. PL ma taki wpływ że United pokazało że można z City wygrać na ich terenie. City może odpaść jak i też może wygrać 50/50 jak każda drużyna
2
Ciężko będzie odrobić taka stratę ale wierzyć trzeba do końca. Niestety ale PSG w tym roku LM nie wygra. Na ten moment City jest na dobrej drodze ale po porażce w weekend to teraz kto wie.
0
Teraz te dogrywki bardzo mecza ale uwierzcie w następnym sezonie będzie efekt tych dogrywek. Jeszcze jak Koeman będzie mógł zrobić w miarę normalny presezon to zespół może naprawdę dobrze wyglądać w przyszłym sezonie
3
I tak każdy sędzia będzie interpretował zagranie ręka na swój sposób.
0
Sevilla tylko w jednym meczu zagrał dobry mecz. W pierwszym półfinale. W dwóch pozostałych nie było w ogóle zespołu na boisku. Jak można tego nie widzieć. Wygrał zespół który był lepszy
0
@Scross nie zrobił ruchu tylko popatrz on zabiegał że środka i był rozpedzony i stanął mu na drodze nie był w stanie uciec
0
@Boro79 tutaj nie chodzi o noge tylko o ciało.
1
Jak dla mnie karnego nie było. Gość ocampos puszcza piłkę obok Oskara piłkę i wpada wprost w niego. Przecież obrońca nie może się odsunąć i powiedzieć biegnij nie będę Ci stawał na drodze.
1
Gdzie są ci prawdziwi kibice typu Koeman out itd. Nie widzę aby się udzielali. Aaa Barca zagrał b.dobry mecz więc siedzą cicho
0
Bardzo mnie zaskoczył swoim spokojem. Wszedł i nie stracił głowy. Na spokojnie przyjmował i nie tracił piłki. Ogólnie wczoraj wszyscy zagrali b.dobry mecz. Nie było głupich strat i to też sukcesem
0
Rakitic jak burak się zachowuje.
1
62 min. De jong zatrzymuje piłkę na lini środkowej i patrzy się i patrzy się i patrzy się. Szczerze z taka gra wątpię aby coś udało się ugrać z sevilla. W nowym sezonie potrzeba 5 zawodników do podstawowej 11. Tylko skąd?
1
Ni hu.... nic z tego nie będzie. Nie ma nawet przyspieszenia. Pique wszystkie pojedynki przegrane. Umtiti próbuje wyprzedzać. Jeden zawodnik ma piłkę a reszta stoi i się patrzy co znajomy z boiska zrobi. Elche zaraz walnie bramkę i zawodnicy Barcy w szoku będą się zastanawiać jak to się stało
3
2 to jest najwyższą oceną na jaka mogą liczyć zawodnicy w tym meczu.
0
Wszedłem aby zobaczyć nsjlepsze i chciałem poprawić redakcję że w tym meczu nic nie było. Dzisiaj to był kabaret.
1
Jeśli ten cały brejtlat nie odejdzie w lecie to kolejny sezon będzie taki jak ten. Wtedy trzeba było nikogo nie kupować i mieć te 20 mln. Tutaj już zmiana trenera nie pomoże. Trzeba zmienić pół składu, te gorsze pół
1
To jest ku..... dno. Wydane tyle pieniędzy na transfery i nic z tego nie wyszło. Może dac im podwyżki to zaczną lepiej grać? Lengleta kolejny raz zrobił mecz. Cały mecz wszyscy zamiast do piłki to na nią czekali.
0
To wszystko jest za wolno. To jest odpowiedź dlaczego psg urgralo taki wynik. Tak grając z sevilla to raczej finału nie będzie. Alba 20 minut 5 nie celnych podań i kontra Sergio po za tym podaniem do Messiego to tragedia
0
No to zaskoczył. Jedyne wytłumaczenie jest takie że już 11 wybrał i chce aby ci zawodnicy się zgrali że sobą na resztę sezonu
2
Coś czuję że dzisiaj Koeman zaskoczy po tej porażce. Zobaczymy o 13
0
@Doniu814 W tym sensie gaya do Barca jeśli uparliby się że dla juniora czas się skończył wtedy wymiana gaya junior. Gaya do pierwszej 11 a alba zamiennik, balde przez roku wprowadzanie do pierwszego składu. Właśnie pjanic wypad a alenia ostatni raz dać szansę i na słabych przeciwników wystarczy i wtedy odpoczynek dla najważniejszych. Na prawej tylko Emerson i Dest Roberto do pomocy nawet za Sergio. Coutinho i Griezmanna bym zostawił jeszcze na przyszły sezon. Ja to tak widzę ale nie wiem co tam się dzieje w tym klubie i oni podejmą ostateczną decyzję jak kadra będzie wyglądać w przyszłym sezonie