dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor czy ja napisałem wprost że jak Barca wywali 80 mln to zarobi 40mln? To są przykłady. Ty piszesz że Max 40 zarobi, jeśli go wystawi za 40 to dostanie 15 albo 20 bo każdy będzie się zastanawiał dlaczego tak mało itd. Jeśli Barca zawola więcej to uwierz mi to może więcej z tego ugrać. To są odpowiednie techniki negocjacyjne i gry psychologiczne. Po drugie już pisałem Dembele w tym momencie jest gotowym produktem i jak narazie statystyki idą na jego korzyść i Barcy. Zostało jeszcze 10 spotkań ligowych i finał wystarczy że w połowie będzie jednym z lepszych to cena pójdzie.jeszcze wyżej.
0
@Murazor nie no h... złoty. Haha imbecyl. napisałem że 8 latek jednak przedszkolak. 8 latek rozumie co się do niego mówi i też rozumie tekst czytany. Dalej nie rozumiesz co się do ciebie pisze/mówi. Przeczytaj co ty w ogóle do mnie piszesz bo chyba masz problem z pamięcią. Nie rozumiesz. Dembele w tym momencie jest produktem gotowym jest prawie w 100% przygotowany. Po drugie jeśli będzie problem z przedłużeniem kontraktu i postawnowi odejść bo Barca może zrobić tam samo co Bogusia z nim lub City z Garcia. Tyle ale zapewne dalej tego nie zrozumiesz tylko napiszesz jedno i to samo. Emocjonalnie 12 latek itd bo na więcej twój umysł ci nie pozwala.
0
@Murazor skoro ja mam 12 lat to ty swoją wiedzą i bezsensownym pisanie pokazujesz grubo 8 lat. Może traktuje emocjonalnie bo nie potrafię zrozumieć jak ktoś taki jest odporny na wiedzę. Widzisz kolejny raz nie potrafisz zrozumieć prostej rzeczy - metafory. Dałem Ci proste porównanie a ty dalej swoje. Napisze prościej jak dla dziecka. Napisałeś że dobrze jak Barca weźmie 40 mln. Wystawi go za 40 ktoś powie że nie za dużo damy 15 i wtedy pójdzie za 20. Drugi wariant Barca wystawi go np za 80 mln więc ktoś nie powie 20 tylko np 70 albo 60 nawet 50 to nie 40 czy 20mln. Widzisz różnicę? Teraz z autem jeśli masz b.dobry egzemplarz i wiesz że sprzedaż go i osoba kupująca nic w niego nie włoży i obroni się swoim wyglądem i masz kwity na niego to możesz zawolac za niego więcej niż za auto tego samego rocznika bo może się różnić od innych aut tej samej marki. Zrozumiałeś bo chyba już prościej nie da rady. To jak Barca kupuje tego haalanda za 75 od Borussii? Tylko w tym roku. Popatrz sobie na ile wycenili go teraz ? A Barca chce 9 już w tym sezonie a nie następnym. Może sancho od razu w pakiecie? Werner na początku w Chelsea to się gubil a po drugie ktoś kto się nie zna to będzie prownywal 9 do skrzydłowego. Właśnie pokazałeś jaki to jesteś ZNAFCA. Haha
0
@tom9001 zmusić tym że albo idzie na wypożyczenie albo zostaje sprzedany to są jedyne argumenty do przekonania go aby zgodził się na obniżenie.
0
@igimigi18 Tylko że w tym momencie żaden klub raczej nie będzie chciał dawać tak wysokiej pensji. Jest kilka opcji próbować sprzedać, kolejne wypożyczenie albo zawodnik musi się zgodzić na obniżenie
0
@QuentinTarantino kolejny gość który nie zna metafor. Przeczytaj komentarz wyżej. Jak narazie to ty się prezysz jak guma w majtkach. Jak wy nie potraficie zrozumieć jednej prostej podstawowej rzeczy to gdzie wam do pojęcia czegoś bardzie skomplikowanego
0
@Murazor jak narazie to ty pokazujesz jakim jesteś dzieciątkiem który nie potrafisz zrozumieć prostej metafory. Wróć do szkoły albo zobacz co to jest metafora. Widzę że napisałeś lekkie sprostowanie do swojej wypowiedzi. Piszemy o transferach teraz nie za rok. Gubisz się i próbujesz wyjść z twarzą
0
@Murazor czy ty potrafisz czytać że zrozumieniem? Bo z tego co piszesz wychodzi że masz z tym problem i proponuję powrót do podstawówki. To haalanda ma tą klauzulę czy prawdopodobnie ? Bo piszesz nie mając w ogóle wiedzy w tym temacie. Tekst że świnka to aktualnie pasuje do Ciebie. Sprzedając auto jaka się podaję cenę? Może Cię teraz oswiecilem czy dalej ciemność widzisz. Biznesy to ty zapewne robisz życiowe
0
@QuentinTarantino właśnie ty nie rozumiesz jednej prostej rzeczy i.niestety nigdy nie zrozumiesz. Biznesy w twoim wykonaniu zapewne wyglądają znakomicie
0
Komentarz usunięty
0
@QuentinTarantino Ty xd od razu wystaw Dembele za 20 mln. Trzeba puścić info że Barca chce za Dembele 20 mln i pójdzie. Po drugie skoro United i Juventus są zainteresowani to niech wykladaja gruby hajs. Ale po co jesteś jednym.z tych co wezmą to co dadzą.
0
@igimigi18 ja bym zostawił na rotację bo warunkiem zmniejszenia wszystkim płacy. Dac im podstawę a bonusy tylko jeśli coś pokażą na boisku
0
@QuentinTarantino Ty jesteś taki naprawdę czy tylko udajesz? Zero logiki. Ale coz takich kibiców ma.barca na tej stronie. Jak to napisałeś XD (gimbus)
0
Już raz pisałem napiszę jeszcze raz. Bramka ter Stegen i wychowankowie. Obrona pique, Garcia, umtiti, lenglet Oskar Dest Alba gaya i balde, pomoc Sergio moriba, de jong, Roberto, pedri, coutinho, wajnaldum puiq atak ansu fati Dembele Messi Griezmann Depay i jakaś 9. Można się zastanowić na alenia. Reszta sprzedać. Juniora wymienić się z Valencia za gaya. Kadra na kolejny sezon idealna
1
Przedłużyć umowę bez podwyżki. Nawet obniżyć i jeśli chce podwyżki to dać mu szansę w bonusach jakie sobie wypracuje na boisku. Jeśli tego nie zaakceptuje sprzedać za 100 mln i tyle w temacie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@AxelF Nie wiem o co Ci chodzi. Sie obudziłeś. Ogarnij się najpierw
0
@tom9001 Ty dalej nie rozumiesz prostej rzeczy. Ale nie ważne.
0
@tom9001 dla Ciebie naprawdę myślenie jest obce. Jesteś odporny na wiedzę.? Wcześniej napisałem że nie miał kiedy tego zrobić. Presezonie nie miał kiedy. Twój listopad / grudzień to mecze co 3 dni. I między spotkaniami jeszcze pełne obciążenie? Gratuluję myślenia. Zero pojęcia. Uwielbiam teksty typu ciąg przyczynowo skutkowy. Hehe. Ty w ogóle wiesz na czym polega trening wytrzymałościowy? Bo chyba nie. Aaa czytaj komentarze ze zrozumieniem
0
Może warto też przybliżyć kiedy została zagrana pilka.
0
@tom9001 widzę że logiczne myślenie to jest za trudne. Gdybyś się trochę zastanowił to byś wiedział że nie było czasu aby zrobić trening wytrzymałościowy i meczami można było to zrobić. Pomysł mecz masz co 3 dni i jeszcze trnenig fizyczny. Toż to geniusz
0
@tom9001 właśnie te dogrywki miały największy wpływ na to że drużyna teraz ma siłę biegać 120 minut a nie 90. A to że ciężkie treningi przeprowadzał to nie.jeden zawodnik o tym wspominał
2
Nie wiem czy wszyscy zwrócili na jeden ważny szczegół. Barca do ostatniej minuty miała ciąg na bramkę rywala. Cały mecz na takiej samej intensywności. Powoli widać że te dogrywki zrobiły dobra robotę. Jeśli nic złego się nie przytrafi to w przyszłym sezonie Barca będzie b.dobrze przygotowana fizycznie.
0
Czy sosiedad jest drużyna ogórków?
1
Ciekawe czy sosiedad to też ogórki?
1
@JarekS jak najbardziej są tacy. Ostatnio miałem tutaj dyskusję o tym co wymieniłeś. Najlepsze jest to że do tej pory się opierają że tak jest.
0
@czar007 haha setien grał ładniejsza piłkę? Kiedy w którym spotkaniu. Czekałem do końca aż jego Barca się obudzi. Allegri nie nadaje się do Barcy.
1
@FutbolToMagia ja wiem ciekawe czy ty wiesz. Skoro Dembele to weteran to coutinho trzeba uznać że przyszedł wtedy co pedri
1
@FutbolToMagia ile razy mam pisać jedno i to samo. Czytaj że zrozumieniem. Jest jeszcze Barca B. Wiesz o tym że jak zagra dużo minut w jednym zespole to drugim już nie może. Moriba oficjalnie jest zawodnikiem Barcy B tak samo jak Konrad itd. Tam zespół też musi trzymać jakiś poziom