dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli prawdopodobnie Koeman odejdzie. Szkoda znaleźli kozła ofiarnego. Kto następca? Może Xavi? Co wszyscy go tak chcą od dawna
0
@KibicBarcy84 sytuacja wygląda w tym momencie tak że plotki już się zaczęły że Laporta chce zwolnić Koemana po ostatnich wynikach i grze. Bronilem Koemana aby został w Barcy na kolejny sezon i dać mu zawodników tych których chciał czyli: Depay Garcia wajnaldum, desta już dostał reszta młodzi i niech pokaże co potrafi i jeśli po tych wzmocnieniach nic nie ugra sorry trzeba szukać innego trenera.
0
Jeśli rzeczywiście Laporta myśli o zmianie trenera po tym sezonie to niech się dobrze zastanowi kim. Żeby znowu po roku albo pół nie musiał szukać kolejnego. Kolejny rok z frajerstwem na plecach kończy Barca ten sezon.
6
Jak on uważa mecz z Granada za dobry to niestety wyjazd do innego klubu. Gdyby był dobry mecz to Barca wygralaby. Ta obrona ani nie blokuje strzałów za 16 ani dosrodkowan. Gość potrzebuje konkurenta na swoją pozycję.
0
Na początku Koeman próbował robić konkurencję ale niestety wyszło jak wyszło. Tak się kończy jak zawodnik wychodzi w podstawowym i wie że jak zagra źle czy dobrze to i tak kolejnym ma pewną 11. Ter Stegen już dawno powinien siedzieć na ławce. Pique alba kolejni. Pewniaki. Środek pomocy bez konkurencji a napastnicy Messi pewny antek zmieniał się z Dembele. Zagrasz dobrze czy źle na koncie się zgadza. Drużyna która nie chciała wygrać mistrzostwa. Pisałem przed meczem że remis to Max to może być w tym meczu tylko żeby nie przegrać
6
Ter stegen zaskoczony że gość oddał strzał za 16. Pique zaskoczony że można bramki zdobywać za 16m. Celta nic nie gra a remisuje z Barca na camp nou. Dzisiaj w bramce powinien Neto stać
0
Oby były 3 punkty, ale po ostatnich spotkaniach jaka forma pokazują ci piłkarze to Max remis w dzisiejszym meczu. Oby nie przegrali
0
Gość powinien zostać na ten sezon, dostać tych zawodników co chciał i niech pokaże na co go stać. Ogólnie kadrą moim zdaniem powinna wyglądać tak na następnym sezon. Ter stegen i wychowanek. Garcia araujo lenglet pique Oscar umtiti? Dest junior gaya alba i balde. Sergio moriba jong wajnaldum puiq pedri coutinho i wychowankowie. Fati Depay Dembele Messi Griezmann trincao. Reszta na sprzedaż. Powoli wprowadzać młodych i rok 2 lata kadrą Barcy. A tak naprawdę czekamy na lipiec
0
@tom9001 Może tak zabrzmiał ale w tym okienku mogą przyjść Depay, Garcia, waijnaldum i dobrze jakby przyszedł aguero a najlepsza 9 Martin został sprzedany. Tych 4 jeśli przyjdzie mogą dać nowa energię pod warunkiem że będą grali a nie przyjdą a dalej będą grali ci sami
1
Panie Koeman tutaj niestety ale pique alba Sergio Roberto to tylko na zmianę. Trzeba wstawiać na młodych. W następnym sezonie muszę grać młodzi bo starzy już.nje mają tej pary
0
Sergio już naprawdę szkoda takie gadki od meczu z Granada szansę na mistrzostwo powoli zaczęły uciekać. Trzeba wygrać te dwa aby Sevilla nie była 3 a Barca skończył a na 4 miejscu
1
@Qaz123 idiota czy inny imbecy? W szkole opuściłes lekcje z czytaniem ze zrozumieniem.? Oglądasz mecze Barcy czy tylko skróty? Widzę janusz jak ta lala. Wczoraj nie dość że jego podania były nie dokładne (podobno gra rewelacyjnie nogami) to bramka 3 to jest na konto bramkarza. Gdybyś nie był Januszem i miał pojęcie o piłce to wiedzialbys że każda bramka w krótki róg to idzie na konto bramkarza. Ale nie lepiej pisać bzdury.
0
@tom9001 a kiedy przyjdą ci za darmo? Teraz ? Chyba w oknie transferowym.
1
@FerNiKloVe oglądasz mecze czy tylko patrzysz na skróty. Od dawna stegen nie ma formy i nie daje tego co dawał kiedyś. Masz pojęcie o piłce czy zwykły janusz ?
5
Dzisiejszy mecz pokazał poziom Barcelony. Od dawna na bramce stoi przeciętny bramkarz. Pique i alba dzisiaj tragedia. Roberto po kontuzji niestety nie potrafi dojść do formy. Ogólnie weszli tzw zmiennicy i pokazali swoją siłę. Taka ławkę mocna ma barcelona. Jeszcze ta 9 Barcelony. Ten sezon musi się skończyć i czekam na okno transferowe.
1
Jeśli Barcelonie uda się wygrać ten mecz to i tak wstyd pozostanie z przebiegu tego meczu. Dobrze że te Levante jest słabsze od Barcy bo w innym wypadku. Znowu zaczęło się na siłę szukanie Messiego i gra wygląda jak wygląda
0
Alba i pique najsłabsi na boisku.
0
@Herbert teraz trzeba patrzeć na innych nic innego nie pozostaje. Barca już miała wygrać ostatnie 6 spotkań i gdyby tak było nie byłoby tego gdybania
0
@Herbert lepiej aby real przegrał to wtedy Barca w stosunku do realu może sobie zremisować jeden mecz pod warunkiem przegrany Atletico
0
@Krzysiek872 To ma na celu żebyś właśnie pisał takie komentarze. A po drugie są czasami tutaj ludzie że nie rozumieją artykułu a rozumieją komentarze.
1
Barca musi wygrać wszystkie spotkania a Real i Atletico muszę przegrać min po jednym spotkaniu wtedy Barca zdobędzie mistrzostwo. Z obiema drużynami Barca w bezpośrednich pojedynkach jest gorsza
3
Końcówka sezonu i brakuje sił. Ogólnie mecz bardzo słaby. Obie drużyny zagrały bardzo wolno. Gdyby Barca zagrała szybciej pilka ten mecz byłby wygrany. Szansa na mistrzostwo jest pod warunkiem że jutro real.nie wygra.
2
Masakra Barca. Ruszają się jak mucha w smole. Wszystko za wolno. Fart że Atletico nie prowadzi.
0
Gol dla Valencii prawidłowo strzelony. Pełna wina za ten gol na konto lengleta. Ręki przy obrońcy Valencii nie było. Spróbujcie poruszać się i nie ruszać rękami. Tam karnego nie było. Karny na pedrim oczywiście powinien być. Najgorsze jest to że obrona Barcy mecz w mecz popełnia te same błędy. Ter Stegen od kilku spotkań nic nie daje Barcelonie. Nie jest bramkarzem z top 5, a chce zarabiać więcej
0
Najgorsze: w obronie są popełniane cały czas te same błędy. W tym momencie pique nie nadaje się aby być prowadzącym tą obronę. Drugie : ter Stegen niestety gość swoją formą nie nadaje się być podstawowym bramkarzem. W tym momencie jest wielu lepszych od niego bramkarzy
5
Zwycięstwo się należało bez dwóch zdań. Bramka na 1:0 na konto Lengleta. Następnie pique w tym momencie nie nadaje się na gra w podstawowym składzie. Ter Stegen nie jest bramkarzem który uratuje czasami Barce. Gość od kilku spotkań nie pokazuje że jest w pierwszej 5 top bramkarzy.
0
W tym meczu było widać walkę, zaangażowanie, chęci do gry, ambicje, szybkość, dynamikę wszystko co powinna posiadać drużyna która chce zdobyć mistrzostwo. Właśnie takim meczem przegrywa się mistrzostwo. Nawet jeśli już do końca Barca wygra wszystko i real też to mistrzostwa nie będzie.
1
Pique dzisiaj masakra a do tego dotrzymuje mu kroku Roberto. Messi zamiast podawać to wszystko sam i strata. Dzisiejsza gra to .... tragedia
1
Mbappe i Neymar nie przedłużają umowy że względu na to czy uda im się wygrać LM. Jeśli odpadna teraz to jeden i drugi odejdą, bo już raczej nie będą mieli nadziei na wygranie jej w PSG. Jeśli uda im się wygrać to jest szansa że we dwóch zostaną. Tak naprawdę oni sami wiedzą co zrobią po tym sezonie
1
Wczoraj Właśnie jak napisali wyżej brakło mu bramki aby spotkanie było dla niego kompletne