dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ter Stegen to jak narazie najsłabszy punkt Barcy. Obrona nie potrafi bronić. Obrońca zamiast od razu ci doskoczyć i blokować dośrodkowanie albo strzał to biegnie metr od niego. Sergio groźne straty. Alba nie powinien już w ogóle grać podstawowym. Trener też zamiast wpuścić ofensywnego coutinho to wpuszcza obrońcę. Zmiany typu RK.
3
Sędziowanie bardzo słabe. W Barcelonie w tym momencie nie ma zespołu, nie ma jedności. Wygląda to tak jakby pierwszy raz grali ze sobą.
2
@MarioVeB! A co mają powiedzieć koledzy na legendę klubu.
9
Piłkarzem jest wybitnym takiego drugiego nie będzie. Kapitanem był kiepskim więc dyrektorem nie będzie lepszym. Niech zajmie się tym na czym zna sie najlepiej.
0
@robimen12345 a mnie bawi to że patrzysz na suche statystyki a alba od kilku lat irytuje swoją gra nie tylko mnie tylko wszystkich. Zaczęło się od tego jak co sezon szukał tylko Messiego w polu karnym a miał kilka innych lepszych wariantów. 2 lata temu sam przyznał że w obronie nie gra najlepiej ale ty dalej będziesz twierdził że to top. Co z tego że alba ma asystę jak np cały mecz gra tragicznie. Od początku może w dwóch meczach zagrał na poziomie ale to chyba za mało na LO top. Zastanów się za nim napiszesz coś bez sensu
0
@robimen12345 czyli tak jak myślałem tekst typu gimbus
0
@robimen12345 alba to był top a nie jest top. Jeśli nie widzisz jaki on gra w piach w obronie to nie znasz się na piłce. Zawsze gdy przeciwnik zakłada mu ostrzejszy pressing to traci piłkę albo wrzuca kolega na tzw konia.
0
Pique i Sergio to z nich można jeszcze coś wyciągnąć. Pique pokazał w tym sezonie że potrafi zagrać dobry mecz a Sergio pokazuje w reprezentacji że może grać na światowym poziomie. Na ławkę i na słabszych rywali to alba i Roberto.
0
@The_Man tak zapewne będzie albo znikną na jakiś czas i w ogóle nie będzie komentarzy z ich strony. A może być tak, że to będzie strzał w 10 i Xavi będzie drugim Guardiola
0
Wczoraj po meczu napisałem że czas ma zwolnienie. Teraz Kto? Każdy będzie czekał na info. Dzisiaj raczej tego się nie dowiemy. Mam nadzieję że w piątek już coś będzie wiadomo
0
No właśnie nico zagrał b.dobrze a siedzi na ławce. W tym momencie Barca nie na żadnej silnego zawodnika na pozycję. Zawodnicy zamiast iść w górę obniżyli loty.
3
Barca sięgnęła Dna. Niestety ale za kadencji RK w tym momencie nie zanosi się aby miałoby to się zmienić na lepsze. Trzeba podjąć męska decyzję i zatrudnić XH, gorzej już na pewno nie będzie. Najlepsze w tym meczu było to że Barca miała okazję bramkowe tylko wykończenie.
0
Po pierwszym sezonie bronilem RK ale w tym momencie wątpię aby ten trener w tym sezonie coś osiągnie. Najgorsze jak Barca zajmie w LL 7-8 miejsce. Jak dla mnie to bralbym XH. Gość ostatnio bardzo wyraźnie mówił że może w tym momencie przejąć Barca
1
Bardzo słaby mecz Barcy. Pomoc i atak minus. Jedyne to obrona na plus bo zero z tylu. Jak narazie nic nie zwiastuje aby gra za RK się poprawiła po odzyskaniu graczy ofensywnych.
1
Jedyne z czym mogę się zgodzić z najgorsze to to, że problem w przekazaniu krycia było to widać kilka razy, a raz szczęście pomogło że Soler trafił w słupek. Również Roberto nie do końca przekonuje
0
@stone80 w porównaniu z meczami wcześniejszymi to zagrał słabo. Dużo nie celnych podań
0
Najlepszy zawodnik Barcy to pique. Depay zagrał dzisiaj najsłabszy mecz. Alba walczył ale bramka na jego konto. Ansu bardzo ładny strzał. Za Roberto dzisiaj mógł zagrać od początku Oscar. Jeszcze w obronie dużo nieporozumienia zdarza się zawodnikom. Oby z meczu na mecz było już tylko lepiej
0
@Maker0 grałeś trochę w profesjonalną piłkę? Jeśli nie to ci wyjaśnię dlaczego niektórzy zawodnicy podczas rozgrzewki nie zwracają uwagi na kibiców. Próbują odciąć się od szumu i skupić na meczu. Jest coś takiego jak presja jeden sobie z tym radzi lepiej drugi gorzej. Haaland głównie utrzymuje kontakt z ludźmi swojego pokroju, nie rozmawia że zwykłymi ludźmi w ogóle.
0
@Mario96w nie rozumiesz chyba co napisałem. On w Dortmundzie wyrobił sobie markę buraka. Poszukaj sobie w necie artykuły o nim to może zrozumiesz o czym ja napisałem
0
Podobno haaland to prawdziwy burak. Znajomi z Dortmundu chcieli z nim sobie zrobić zdjęcie i wziąć autograf to nawet nie zwrócił na nich uwagi i na nikogo innego z kolei jego koledzy normalnie podeszli. Jako zawodnik markę ma ale jako człowiek to nie ma dobrego zdania.
0
Jak w ogóle można takie brednie pisać. Bayern może kupić Samuela i Lengleta, no i jeszcze mogą napastnika tanio kupić 20 mln i Martin jest ich.
0
Jeśli był już ruch zatrudnienia RK jak trenera to Xavi- ego trzeba było zrobić asystentem i teraz w razie nie powodzenia RK Xavi zostaje pierwszym trenerem
1
Najważniejsze w tym momencie to przedłużyć kontrakt z Ansu i z Gavim.
1
Tak jest jak gra za nazwisko a nie za formę. Za te jego wyjścia lub podania powinien siedzieć na lawie. Oblak nie jest wirtozem gry nogami ale wczoraj gdzie kopnął tam był zawodnik Atletico, a u ter Stegena odwrotnie. Najlepsze to jest jak przekłada z prawej na lewa i bum do przeciwnika .
0
@Scross gra Atletico to ma wygląd gry chaotycznej. Obejrzyj sobie mecz Milan-Atletico to momentu czerwonej kartki i też mecz z Alaves i też espanyol. Mecz z espanyol wygrali ale fartem i to dużym fartem, a to się kiedyś skończy. Wczoraj Barca w środku prawie b.dobrze wyglądała tylko gdyby nie Sergio. W Barcelonie brakowało 2-och skrzydłowych gdyby oni byli to nico gavi i de jong dobrze by to rozrzucili. Gavi był najlepszym zawodnikiem Barcy
0
@Scross oglądam czasami mecze Atletico i powiem że nie wiem jak oni w zeszłym sezonie zdobyli tego mistrza. Atletico to jest aktualny mistrz Hiszpanii i wczoraj grali u siebie jako poukladna drużyna z Barca która co mecz gra innym składem i innym ustawieniem. Atletico wczoraj przez cały mecz zrobiło 3 groźne akcje, 2 to bramki. Jeśli dla ciebie i kogoś jeszcze taka drużyna to szczyt marzeń no to sorry. Wczoraj w Barcelonie nie pasował Sergio i pique. Zamiast pique Umtiti/Lenglet i nico na pozycji Sergio do pomocy de jong i gavi. I z tymi zawodnikami tą pierwszą i drugą bramka by nie wpadła
0
Przecież po przerwie reprezetacyjnej wrócą Dembele i aguero i będzie ansu w pełni gotowy. Laporta w pełnym składzie da poprowadzić RK zespół i zobaczy czy coś z tego będzie. Jeśli ze wszystkimi zawodnikami nie wygra 4-5 spotakna Laporta go zwolni. Taki plan ma prezydent L.
0
@tomcias10 dla mnie bardzo źle gralo i każdy kto zna się trochę piłce to widział różnicę między oba drużynami. W ten sposób gra mistrz Hiszpanii? Na dodatek u siebie. Nie widzisz różnicę jak wyglądał mecz Barcy z Atletico a jak z Bayernem. Obejrzyj sobie jeszcze raz te dwa mecze.
0
Wynik końcowy każdy widział jak był, ale ten gość jest zadowolony z gry swojego zespołu. Jeśli takie granie go zadowala no to sorry w tym momencie słabo to przedstawia mistrza Hiszpanii. Jak ten sezon będzie wyglądał tak jak poprzedni, czyli słaba Barca i real Atletico zdobędzie mistrzostwo.
0
Pique, Sergio, Roberto i alba będę grali obniżyli swoje zarobki więc coś za to muszą dostać. Lsporta : obnizycie swoje zarobki a będzie grali, gwarantuje wam.