dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arni72 ZNAFCA !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Desperados21 wychodzi na to że albo dalej jesteś podniecony po meczu z realem że nie widzisz różnicy w grze. ZNAFCA
0
Bardzo słaby występ Barcy. Wygląda to tak jakby próbowali na nowo się że sobą zgrać. W drugiej połowie miejmy nadzieję że będzie to wyglądać dobrze. Najgorzej jak Sevilla strzeli jakiegoś babola i ustawi autobus.
1
Real wczoraj był tak słaby że ciężko było to oglądać. Nudny mecz. Jedyny karny jaki im się należał to ten którego Benzema nie strzelił.
2
Mam nadzieję że wytrzeźwieja i nie uda im się ściągnąć Lewandowskiego do Barcy.
7
Wystarczy popatrzeć jak Messi grał rewanżowy mecz z realem. Przeszedł ten mecz -dosłownie. Teraz za w Barcelonie całą 11 zakłada pressing nie ma gościa który sobie chodzi. Messi został bohaterem Barcy i takiego niech go zapamiętają.
2
Barca w pierwszej połowie miażdży real. Akcja Vini po błędzie Barcy która przekombinowala rzut rożny, a tak po za tym real nic nie zrobił. To wygląda tak jakby real grał w czwartek a Barca miała cały tydzień na odpoczynek
0
@vene07 jeśli w przyszłym sezonie dojdą ci o których się pisze to Xavi zrobi maszynę której może nikt nie zatrzymać.
0
Pisałem gdzieś na początku stycznia że jeśli Xavi będzie miał wszystkich zdrowych zawodników z których chce korzystać będzie wygrywał każdy mecz, to się śmiali. Pisałem również że będą 3 punkty z realem.
2
Barca w pierwszej połowie miażdży real. Akcja Vini po błędzie Barcy która przekombinowala rzut rożny, a tak po za tym real nic nie zrobił. To wygląda tak jakby real grał w czwartek a Barca miała cały tydzień na odpoczynek
0
Za bardzo pan komentator na eleven się podniecił. " kto nie ogląda ten ma śmietnik zamiast serca." Ten pan już nie komentować.
1
Przecież oni mają problem z przyjęciem piłki i podaniem celnie
2
Pedri narazie to slabiutko. Sędzia i jego pomocnicy popełniają błędy
0
Juventus wczoraj przegrał bo miał mniej szczęścia. Po pierwszej połowie Juve powinno wygrywać 3:0. Jak zawsze pilka nozna jest sprawiedliwa.
1
Wszystko pięknie ładnie ale pique i alba zrobili 2 babole i Barca mogła skoczyć ten mecz z bramka w plecy. 3:0 I nagle Koncetracja opada. A tak ogólnie powtórzyć wynik w czwartek i w niedzielę :P i czekać na kolejnych przeciwników
5
Messi spacerkiem wczoraj w meczu. PSG było lepszym zespołem do momentu błędy wspaniałego golkipera Francuzów. Po tym golu real poczuł, że już są w stanie odwrócić losy spotkania.
0
Był przed nim dobry trener to na siłę zmienili. Wszystko przez to że wytracilo go z rytmu - dobre. Coś podobnego do RK wszyscy i wszystko dookoła jest be tylko on jest cacy. On wszystko robi dobrze.
0
Na prawej Alves dzisiaj sobie nie radzi. Za wolny jest na lewa stronę Elche. Zamiast poradzić 2:0 jest 1 do tyłu. Zostaje 45 minut aby odrobić straty i wywieźć 3 punkty
2
De Jong dzisiaj gra pierwsze skrzypce. Najlepszy na boisku. Torres trochę schowany. Dest do 64 minut nie do przejścia.
0
Jeśli jego forma będziesz szła w górę to trzeba go zostawić ale nie zmienia to faktu, że i tak potrzeby jest drugi zawodnik na PO.
6
Wystarczy szybciej grać pilka i przeciwnik nie wie co się dzieje. Wymiennność pozycji i wszystko w pierwszej połowie wręcz perfekcyjnie. Zagrać tak samo w drugiej połowie.
0
Komentarz usunięty
0
@Mroziu zapomniałeś i już udowodniłes, że ty nie myślisz. Hahahahahaha.
0
@Mroziu hahahahahahahahahahahhahahaha
0
@Mroziu haha. No to źle przeczytałeś bo dalej nie rozumiesz. Tak jak myślałem. Nie potrzebnie napisałem ze zrozumieniem bo doskonale wiemy że ty tego słowa nie znasz. Haha.
0
@Mroziu przeczytaj ze zrozumieniem artykuł nie tylko nagłówek.
4
Jeśli ktoś ma trochę pojęcia o piłce nożnej to bez statystyk zauważy że ter Stegen jest daleki od swojej najlepszej formy. Już od dawna pisze o tym że gość nie ma konkurencji, a może ma tylko jest pewny że zawsze będzie grał nawet jak wpuści babola.
7
Gość jest oderwany od rzeczywistości. Po za akcjami z których padły bramki to mieli żadnych 100% okazji na strzelanie gola. Barca w pierwszej połowie powinna prowadzić 2:0.
0
@Marjando mało wiesz. Obejrzyj sobie na spokojnie co robi ter Stegen i co robi RDT. Gość nawet nie patrzy gdzieś stoi bramkarz. Obejrzyj później interwencję VV. Ter Stegen to nie jest sam bramkarz co kiedyś. Popatrz sobie też na jego interwencję jak miał konkurencję Bravo. Wtedy wiedział żeby grać to musi to udowodnić
1
@jeykey1543 oglądałem cały mecz i oglądam wszystkie spotkania Barcelony. Można było wszystko zrobić de Jonga przesunąć niżej. Już tam grał. Jak sam napisałeś Oscar został tylko więc gorzej na pewno by nie zagrał. Eric nie jest w rytmie meczowym a wypuszcza się go w drugiej dałeś połowie i jeszcze w takim spotkaniu