2

Niestety ale mecz zremisowany przez wiel(błąd). Winnych mamy 3 ludzi. Xavi że wpuszcza Erica który wraca po długiej przerwie, sam Eric który doświadczenie jakies tam zdobyl
No i wspaniały Stegen który przy golu RDT stał jak widły w gnoju. Inaczej nie da się nazwać. W tym momencie to daleko mu do VV. Barda ogólnie nie wyglądała źle. Intesywnosc i presing był.

0

@KaammiilM1206 idealne rozumowanie. Tylko kiedyś taki błąd się skończy golem i wtedy ten błąd może np wyrzucić Barca z LE.

1

Najgorsze: ter Stegen dalej daleki od swojej wysokiej formy. Zdarzyły mu się nie celne podania do środka do Pedriego. Busi też w pierwszej połowie miał nie celne podania. Prawej obrony w pierwszej połowie nie było.

0

@Gopee jak narazie to ty się posrales. Niestety podstawówka się kłania

0

@Gopee proponuję czytać artykuły ze zrozumieniem

1

David Bernabéu Reverter: PSG zwróciło się o darmowe wypożyczenie Dembélé i nie chciało przejąć 100% pensji zawodnika. Bardzo fajny tekst. Jeśli to prawda to naprawdę trzeba być bezczelnym.

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Wczoraj co ter Stegen grał nogami. To jest golkiper który jest porównywany do neuer, Edersona? Sorry ale tamci dwaj to są dwa poziomy wyżej. Gość wie że ma 100% pierwszy skład i nie musi się zbytnio starać.

1

Wczoraj munianin w końcówce dogrywki pokazał całą nie moc Barcy. Biegał z piłką w kółko a ci nie potrafili zabrać mu piłki. Barca miała cały tydzień odpoczynku, athletic 3 dni więc powinni ich zniszczyć, a wczoraj to wyglądało jakby Barca grała w niedzielę finał.

4

Dzisiaj jest dzień alby. 3 bramki athletic i wszystkie na konto alby. Chyba zarząd Barcy nie musi mieć więc dowodów na to że na lewą stronę trzeba nowego LO.

2

Bramka na konto alby. Boków obrony nie ma. Alba się skończył. Niestety nie ma zmiennikow. Atlethic lepszy w 1-szej połowie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

W tym momencie zaczęła się przepychanka kto ma rację. Nie wróżę aby z tego wyszło coś dobrego. Raczej komar nie przedłuży kontraktu. Najlepiej jakby sprzedali go teraz za 20 mln. To jest drugi najlepszy scenariusz dla Barcy.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@FCBurnley teraz zniżamy się do poziomu @FCBurnley i napiszemy ...............

5

Jeśli od teraz Xavi będzie miał wszystkich dostępnych piłkarzy, zero kontuzji i żadnych koron to w tym momencie żadnego meczu nie przegra. Z realem na Santiago zdobywa 3 punkty.

3

@Yoshi94 gdyby miał pojęcie o piłce nożnej to ocenę wystawił by taka na jaka zasłużył piłkarz w tym meczu.

4

Bardzo słaby mecz Barcy. Dzisiaj nie było drużyny. Jeden celny strzał. Tak grając z realem będzie 3:0. Niemiec dzisiaj pokazał że nie potrafi grać nogami. Na tą chwilę neuer i Ederson są po za zasięgiem super golkipera Barcy.

0

Bardzo słaby mecz wykonaniu Barcy. Najlepszy na boisku Nico. Najsłabszy Sergio i Alves.

0

@(L)iBarca przeczytaj mój komentarz jeszcze raz. Obejrzy mecz z jego udziałem jak grał dla Liverpoolu i reprezentacji.

0

@Maker0 to w Liverpool był jednym z najlepszych, decydującym graczem przeszedł do Barcy i nagle zapomniał jak się gra. Trenerzy są odpowiedzialni za formę zawodników i ustawienie ich na tej pozycji na której czuje się najlepiej. Nie każdy piłkarz potrafi grać na wielu pozycjach. Nad tym trzeba było się zastanowić za nim się go kupowalo.

0

Najlepsze jest to że to nie jego wina że grał słabo w barcelonie wina jest trenera który nie potrafił znaleźć mu miejsca na boisku gdzie czuł się najlepiej. Wystarczylo go ustawic tam gdzoe czul sie najlepiej ale nke bylo to mozliwe bo tam byl messi, a ten musiał grać więc lepiej aby posadzić ponad 100 mln na ławce albo wypożyczyć.

3

W dzisiejszym meczu było 2-óch najsłabszych zawodników. Oscar i Puiq. Oscar jak na początku był w zespole jednym z najlepszych tak teraz popełnia błędy jak junior. Puiq udowodnił już to nie raz że nadaje się tylko jak wchodzi z ławki na 20-30 minut. Najlepszym zawodnikiem dzisiejszego meczu był Nico. Gość byl wszędzie.

0

Jest coś takiego jak karma. Coś takiego można powiedzieć istnieje. Dembele postanowił że na siłę odejdzie z Borussia i skutki swojego zachowania było widać w Barcelonie. Jeśli teraz tak pogrywa nie wróżę mu nic dobrego w innym klubie.

0

@normasubiektywna budowa zespołu odbywa się co rok. Nigdy nie masz gotowego zespołu który będzie wygrywał co rok. Musisz dokonywać transferów aby co roku być jeszcze lepszym. Od początku sezonu atak kuleje bo tam Barca nie ma kim straszyć nawet. Luuk czy sam Depay to za mało. Obrona to całkowita wymiana. Lewa i prawa strona, zero konkurencji na tych pozycjach.

0

@Lucassito jaka kadra to załatwiła i kto jest za to odpowiedzialny. Za nim napiszesz jakieś pierdoły bez sensu To zastanów się nad tym 2 razy. Piszesz o jakiś maskach i suarezach co w ogóle nie jest na temat.

0

@wyrek takiego podejścia nam trzeba na tej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?