1

@Danielos8 o czym ty piszesz ? Każdy widzi kto grą. Zawodnicy grają tak jak im każe trener. Trener wystawia skład widząc na treningach w jakiej formie jest poszczególny zawodnik. On dobiera sobie takich zawodników jakich potrzebuje. Przypomnij sobie jak wyglądała gra Barcy za czasów LE, tak że w styczniu chcieli go wyrzucić. Jak pisałem wcześniej dzięki trójce z przodu osiągnął co osiągnął. W drugim i 3 sezonie było już tylko gorzej. Nie porównuj LE do Klopp czy Pepa bo jeszcze dużo mu brakuje. Wszystko w temacie

4

Ten mecz pokazał jak slabym trenerem jest LE. Brakło z przodu Suareza, Messiego i neymara i ciężko było zaatakować. Niestety ala taka jest prawda. Jeśli Hiszpania chce coś osiągnąć musi zmienić trenera.

1

W skrócie. Pierwszej kartki dla Lewgo nie powinno być porównując to z faulami zawodników Osasuny. Po wyrzuceniu lewego zawodnicy drużyny przeciwnej mieli podobnego faule i nie dostali za to żółtej kartki. Druga kartka dla Lewego jak najbardziej zasłużona, przy tym zachował się jak amator wiedząc że już ma na koncie kartkę ładuje się w obrońcę i przy tym wali go z Łokera. Ogólnie bardzo dobry mecz rozegrali w 10. B. Dobre zachowanie Ferrana przy golu Pedriego, ciasteczko asysysta de Jonga. Oby więcej spotkań Barcy z takich zaangażowaniem.

1

Jeszcze dobrze się LE dla Barcy nie zaczęła a xavi już stęka. Czyli chciał dojść jak najdalej mając słabych przeciwniow I dopiero później odpaść? Zapewne jakby trafił w cwierfinale albo półfinale na Manchester, Juventus albo Arsenal i wtedy odpadł to tłumaczyłby że odpadł z topowa drużyna LM. Skład Barcy to jeden z najlepszych.

1

Tak wygląda mecz jak przewidywałem. Jak czytałem komentarze np. Xavi nie ma jaj powinien eksperymentować itd. Jak na razie jest 0:0. Almeria tez mogła prowadzić po pierwszej połowie. Sergio powinien zejść.

0

@Norbi2021 jeszcze chwile się łudziłem ale jednak to potwierdziłeś. Twoja wiedzą i ambicje zatrzymały się na poziomie B-klasy. Ten poziom ci odpowiada. To jest dramat. Powodzenia

2

Według statystyk obie drużyny oddały po 2 celne strzały na bramkę. Valencia 3 strzały, Barcą 12. Statystycznie Barcą była lepsza drużyna. Gra z kolei była tragiczna.

0

@Norbi2021 bzdury to mieć klapki na oczach takie jakie Ty masz. Widzę że ambicje twoje są nie mal zerowe. Obejrzyj jeszcze raz sobie mecz na spokojnie bez podniecania się i zauważ ile piłek stracił. Ten twój topowy napastnik już w Monachium miał dobrze dograne piłki. Nic nie muszę sobie wyobrazić bo jest jednym z najlepszych napastników. Uratował zwycięstwo? Sam sobie wrzucił i Strzelił. On w tym polu karnym jest od tego aby strzelać tak samo jak golkiper od obrony strzałów jak również inni zawodnicy na swoich pozycjach.

0

Cały mecz to tragedia od ter Stegena po Lewandowskiego. Zero gry zespołowej. Dużo podjętych dryblingów i straty.

1

Xavi kiedyś powiedział że każdy mecz to finał. Jeśli Barcą ma tak grać w prawdziwym finale to lepiej żeby w ogóle do niego nie dochodziła. Wczoraj cały zespół zagrał tragicznie. Od golkipera do Lewandowskiego. Lewy już poziomem zrównuje się poziomem z całą Barcą. Wczoraj chyba każdy grał dla siebie. Zero gry zespołowej. Nowy zespół, nowi zawodnicy miało to wyglądać lepiej to narazie wygląda to co raz gorzej.

3

Wychodzi na to ze R. Koeman mówił prawdę że tym składem ciężko coś wygrać i że potrzebuję transferów. Xavi przychodzi powtarza to samo, dostaje nowych zawodników a efektów w Europie brak.

0

Wczoraj 2 bramki wpadają po dwóch błędach indywidualnych PO. Wytłumaczenie trenera Xaviego o tym że z chłopaków zeszło powietrze bo wiedzieli ze juz odpadli to żadne wytłumaczenie. Mogli pokazać swojej 90 tys. Publiczności i całemu światu ze przegrana w Monachium to był wypadek przy pracy i wygrać z gebelsami udowadniając że zasługują na grę LM. Tekst brakuje intensywności. W jednym meczu ona jest w kolejnym jest gdzieś ale nikt nie wie gdzie.

1

Dwie bramki na konto PO. Bramkarzyk Barcy ma pełne gacie jeśli ktoś go zaatakuje. Jakiś ulris ma więcej spokoju. Niestety znowu strata bramek po błędach indywidualnych

1

Eric to chyba dzisiaj z Bilbao gra. Słaby początek w jego wykonaniu. Balde bardzo dobrze sobie radzi. Dembele na swojej stronie i wygląda b. Dobrze. Ogólnie Xavi Dobrze ustawił zespół. Oby w drugiej połowie nie spuścili z tonu bo czasami barca tak lubi

0

Ter Stegen Balde Eric kounde bellerin de Jong Kessie pedri dembele Lewandowski fati.

14

Frankie najlepszy na boisku. Gość do momentu zejścia miał 3 nie celne podania i jedna piłkę stracił ale na szczęście nic groźnego pod bramka Barcy nie było. Dużo piłek odebrał jak i też czyścił przy bocznych liniach. Tak naprawdę zawodnicy zagrali na swoich pozycjach i od razu inny zawodnik. Dembele i Raphinha nie mogą grać razem. Ten drugi na prawej nic nie daje a dembele na lewej to nie ten sam gość co na prawej. Xavi popełnia ten sam błąd co EV i Koeman. Francuz w Borussii grał na prawej i tam chodził jak szuflada.

4

Najlepszy zawodnik meczu jak dla mnie. Do momentu opuszczenia boiska 3 razy podał nie celnie a raz stracił piłkę ale z żadnych tych akcji nie było zagrożenia pod bramka Barcy. Zaliczył dużo odbiorów, przeciął dużo akcji przeciwnika ogólnie b. dobrze asekurował środek jak i też boczne sektory boiska

1

Mam nadzieje ze po tym meczu widział kto powinien tak naprawdę grać w pierwszej 11 a kto powinien sobie trochę odpocząć na ławce. W kolejnym meczu musi coś się zmienić bo jeśli nic z tym nie zrobi to przeciwnicy sobie będą jeździć po Barcy jak po zwykłym zespole z dołu tabeli

22

Najlepszy zawodnik Barcy. A najlepsze że gość jest po kontuzji.

3

Może po tym meczu Xavi zobaczy w końcu że dembele nie może grać na lewej stronie. W ten sposób marnuje się zawodników. Niech dembele gra na prawej a na lewej Ferran albo Ansu. Sergio ława. Najlepszy zawodnik Barcy gość który wrócił po kontuzji Kounde. Po drugie masz na skrzydłach dwóch szybkich zawodników i w ogole tego nie wykorzystujesz. W tym meczu nie zawinili zawodnicy tylko trener który nie potrafi dobrać zawodników

0

Widać dzisiaj jak brakuje PO. Środek na początku nie dojechał na mecz. Roberto i sergio nie nadają się na tego typu mecze. Barca nie wykorzystuje potencjału nie których graczy.

0

Gość na wspólnie zawalił gola z Garcia. Niestety ale weterani już nie nadają się na grę co 3 dni. Max raz w tyg. Na już potrzeba defensywnego pomocnika

2

Zasługa strzelonych bramek przez inter był Pique, sergio i Eric. Teraz można gdybać. Ale gdyby zamiast pique był Araujo to prawdopodobnie 2-och bramek inter by nie Strzelił. Niestety trzeba się pogodzić że po mundialu Barcą zagra w LE i najlepiej jakby to wygrali. Trzeba wygrać te 2 ostatnie spotkania w LM dla siebie i ewentualnie liczyć na cud ze inter nie wygrać z Czechami

8

Pique to dramat. Miał szansę udowodnić żeby nie być 5 wyborem. Po tym meczu powinien długo nie podnieść się z ławki. To jest właśnie ten czas aby całkowicie odstawić sergio, pique i albę. Mogą ewentualnie zagrać ze słabym rywalem

3

Niestety ale bramki wpadły ewidentnie po błędach obrony. Pierwsza bramka na konto pique. Druga Sergio i Eric. Lewandowski w pierwszej połowie nie dojechał na mecz. A tak po za tym Borek to jest debil. To co on wygaduje

1

Ten się uczepił tego Alonso. Myślałem że balde wyjdzie w pierwszym składzie. Niby na tych konferencjach gada że trzeba coś zmienić a tutaj dalej to samo

1

Przed pierwszym meczem LM obstawiałem że barca jedyny jaki mecz przegra to będzie ten w Monachium a resztę będą wygrane. Stawiam że dzisiaj będzie 2:0 dla Barcy

1

Tylko w artykule nie jest wspomniana akcja gdzie podaję wprost pod nogi zawodnika celty. W tej sytuacji to szczęście miał duże.

2

Barca miała b.duzo szczęścia, że Celta dzisiaj nic nie strzeliła. Tak nie można grać. Druga połowa to jedna wielka porażka.

0

Teraz Barca wygląda jak ta z czasów Valverde. W lidze wszystkich leją a problem jest w Europie. Nie rozumiem tego, że zagrali w pierwszej połowie z inna intensywnością. Ktoś im zapomniał powiedzieć przed meczem ze od początku trzeba zapier.........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?