3

Neto jak przychodził miał być konkurencja dla ter Stegena, zresztą jak Cillessen. To było wiadomo, że Stegen będzie zawsze bronił no chyba że będzie miał kontuzje. Dawno już pisałem, że Neto powinien być nr 1 dopóki Mats nie odbuduje formy. Z tego co pamiętam to Neto popełnił jeden z Alaves. Teraz już jest za późno bo Neto na pewno odchodzi. Dla mnie jeśli w drużynie kest dwóch dobrych bramkarzy to powinni bronić do błędu.

2

Według trenejro Barcy każdy piłkarz robi różnicy a jak przychodzi co do meczu tej różnicy nie widać. Powoli zaczyna być to nudne. Ten robi różnicę tamten też robi różnicę. Wszyscy robią różnicę a wyniki mówią co innego

0

Miałem nadzieję że jednak Lewandowski nie przyjdzie do Barcy. Miało być odmładzanie kadry bo to miała być kadrą na lata a budowana jest znowu na 2-3 lata. Lewandowski już nie ma tych cech co miał z 2-3 lata temu. Nie ta szybkość itd. Pożyjemy zobaczymy co Xavi pokaże od początku sezonu z taka kadra jaka chciał mieć

8

Jeszcze nie dawno de Jong wypowiadał się, że jeśli będzie możliwe to chciałby grać w Barcelonie kilka lat. Kilka spotkan wstecz pisali ze to najlepszy okres odkąd przybyl do barcy. A teraz według sportu de Jong myśli o odejsciu i ze nie podniósł się jeszcze po odejściu R. Koeman. Jak zawieje to tak piszemy a reszta łapie pisze brednie

0

@El dominatore spokojnie on taki jest. Ten przypadek tak ma. Trzeba tylko współczuć

0

@Rewolucja123 taka że matematycznie możliwość była i jeśli presja ze strony Barcy byłaby większą to real na pewno zgubilby punkty ale czy aż tyle by zgubił tego już się nie dowiesz.

5

W tym momencie mamy powtórkę zeszłego sezonu. R. Koeman walczył o mistrzostwo i pod koniec pękł. Teraz jest to samo była możliwość o walkę mistrzostwa i wygrana LE ale niestety Barca pękła i nie dała rady. Jeśli od kolejnego meczu nic się nie zmieni to 5 miejsce na koniec sezonu.

0

@Chlebek23391 tak jeden celny strzał bo strzał słupek w drugiej połowie to jest jako nie celny. Widzę na siłę próbujesz szukać wymówek na beznadziejną gra Barcy. Niestety ale trzeba być szczerym i pisać prawdę jak wygląda w tym momencie gry Barcy. Jeśli piszesz już o grze na czas to przypomnij sobie mecz wcześniej. Co Barca robiła w meczy z Sosiedad? Ten sezon był do uratowania ale ktoś ewidentnie dał ciała Xavi albo zawodnicy. Taka jest prawda. A co do VAR to jest tylko system a decyzję podejmuje człowiek a to od dawna każdy wie, że człowiek się myli. W sedziwaniu nie masz jasnych przepisów co do zagrania ręki jak i karnego to zależy od interpretacji sędziego. Pan sędzia miał zły dzień i tak sobie wczoraj gwizdał . Wystarczy popatrzeć na sędziowanie z meczu z Sosiedad, a z meczu Rayo. Różnica ogromna.

13

W tym momencie mamy powtórkę zeszłego sezonu. R. Koeman walczył o mistrzostwo i pod koniec pękł. Teraz jest to samo była możliwość o walkę mistrzostwa niestety Barca pękła, nie dała rady. Jeśli od kolejnego meczu nic się nie zmieni to 5 miejsce na koniec sezonu.

1

Super tłumaczenie. Mieliście ponad 90 minut na odwrócenie wyniku. Przecież lepiej dostać bramkę na samym początku niż w końcówce. Nawet jakby było 0:0 To przy takiej grze ciężko ciężko o gole. Dzisiaj podania Sergio były w punkt. Jak może zgrywac gość takie piłki który zarabia miliony. Na takie zagrywki może sobie pozwolić grajek z A-klasy

0

To co się dzieje w ostatnich spotkaniach to jest rzeźnia. Tego nie można nazwać gra. Barca leją drużyny które co sezon walczą o utrzymanie albo są w środku tabeli. Sergio kapitan drużyny i jego cudowne nie dokładne podania.

1

Bramka się zaczęła przy lini bocznej gdzie rayo sobie wymieniło kilka podań i dalej już każdy widział. Pressingu w ogóle nie ma. A tak wolno rozgrywający piłkę to się żadnej drużyny nie zaskoczy. W tym momencie nie ma pomysłu na grę

0

Tak naprawdę wszystko zaczęło się powoli psuć od meczu z Sevilla. Tam był początek nie dokładnych podań mniejsza Koncetracja a wczoraj podsumowanie ostatnich 3 spotkań. Przegrana musiała kiedyś nadejść i szkoda że właśnie teraz. Mam nadzieję że do końca sezonu będą już tylko wygrane spotkania.

1

Za bardzo uwierzyli że mogą wygrać z każdym. Niestety ale w Europie trzeba bardziej się wysilać niż w lidze. Najgorsze że na własnym podwórku dostają 3 bramki a nie potrafią zagrozić bramce przeciwnika. Europa znowu okazała się za silną na barce.

0

Przecież grając tak wolno pilka nikogo nie uda się zaskoczyć. Bardzo słaby mecz wykonaniu Barcy.

17

Mam nadzieję że jednak Lewandowski nie trafi do Barcy. Osobiście nie przepadam za nim. Trzeba skład odmładzać a nie kupować kolejnego ponad 30-letniego zawodnika, który w przyszłym sezonie może być bez formy typu.

0

Barca rozegrała b. Słaba pierwsza połowa. W drugiej zagrała lepiej ale nadal to nie był poziom który pokazywała wcześniej. Levante nie grało wybitnego meczu to Barca była tak słaba że pozwoliła tak grać przeciwnikowi.

0

W pierwszych 12 minutach Barca miała dużo szczęścia bo mogła przegrywać 2 golami. Ogólnie słaby występ obrony Barcelony. Dużo okazji sobie gebelsy stworzyli. Piłkarze Barcy mieli duże problemy z boiskiem. Po przeciwnikach nie było tego tak widać. Boisko dla obu drużyn było jednakowe ale Barca miała większe problemy. Oby na camp nou rozjechali ich bez problemu.

0

@Desperados21 urodziłeś się debilem i umrzesz debilem. Zadałem ci proste pytanie abyś mi określił czy drużyna po pierwszej połowie zagrała dobrze czy słabo a ty nie potrafisz odpowiedzieć na to proste pytanie. Imbecylu masz jeszcze raz "Nie graliśmy płynnie i nie podejmowaliśmy odpowiednich decyzji w ostatniej fazie" czyli nie grali tak jak chciał Xavi tzn że nie grali dobrze tylko słabo. Tumanie rozumiesz ? A już wiem dlaczego nie rozumiesz bo Xavi nie powiedział że grali np 3 w skali 1-10. Gdyby tak się wypowiedział to byś zrozumiał. Już zrozumiałem twoja tępote. Hahaha. Nauczyłaś się liczyć do 10 i chcesz się teraz pochwalić światu. Trzeba było tak od razu. Hahahaah

0

@Desperados21 obniżyłem poziom abyś zrozumiał proste rzeczy ale widzę że i tak za wysoko dla ciebie. Idź kumplom pod sklepem wytłumacz to zrozumieją twój niski poziom inteligencji. Piszemy o ocenie pierwszej połowy a ty wyskakujesz z ocenami. Oceny to masz w szkole. Jest proste pytanie imbecylu grali dobrze czy słabo a ty mi piszesz o skali. Zadam ci pytanie czy to jest czarne a ty mi odpisze zapewne zależy Bo czerń ma odcienie. I masz problem i nie potrafisz odpowiadać na proste pytania. Zagrali dobrze ale...... hahaha. Idiota. Kończ już bo już tyle razy konczyles

0

@Desperados21 co za zjeb genetyczny. Czyli jest dobrze źle i średnio. Wyjaśnij mi co to znaczy średnio. Cymbale zajebany. MEDUZO. Jak można być tak pierdolnietym. Jeszcze raz ci napiszę imbecylu że piszemy o wczorajszym meczu i o pierwszej połowie idiotow nie o całym meczu kretynie. Jeśli jesteś mało ambitny to schowaj to dla siebie. Nadajesz się jak całą tą reszta. Sam twój Nick mówi dużo o tobie. Więc bez komentarza.

0

@Desperados21 są takimi samymi jak ty. Cymbale są dwa określenia dobrze lub źle. Jeśli trener pisze że nie grali tak jak tego oczekiwał tzn że nie grali dobrze tyle źle czyli słabo. Meduzo zrozum nie ma pośrodku. Jeśli ZNAFCY tacy jak ty twierdzą że wczoraj widzieli piękno futbolu po pierwszej połowie a Xavi że im źle szło. To szacun pisz do Laporty i dawaj na miejsce trenera. Jesteś mało ambitny skoro zadowala cię taka gra. Powodzenia w życiu. Meduzo

0

@Desperados21 IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MEDUZA!!!!!!!!!!!!! Wysłałem ci kopie tego co sam trener powiedział o grze swoich zawodnikach a ty dalej twierdzisz, że grali pięknie. Dalej sądzisz że z toba jest wszystko ok. udowadniasz że jesteś kretynem. Czytaj zakuty łbie teksty ze zrozumieniem

0

@Desperados21 tumanie o czym teraz piszemy odnosi się do wczorajszego meczu, a dokładnie pierwszej połowy. Naprawdę jesteś odporny na wiedzę. Co za idiota. Wroc do szkoły. Ty a może ty jesteś bez szkoły a to sorry. Jeśli masz ziomeczków na meczykach to super, mnie w to nie mieszaj cymbale. Jak można nie wiedzieć o czym się pisze. Haha. Meduza

0

@Desperados21 dobra panie z meczyków. Skoro komentujesz sobie tam z dziećmi z gimnazjum to sobie tam pozostań. Czytaj to co piszesz. Popatrz co napisałeś do mnie z 3 godziny temu. Że ty super ZNAFCA potrafisz dostrzec piękno futbolu. Haha. Gubisz się sam. Nara. Szkoda mi czasu na typa który nie widzi prostych rzeczy. Wracaj na.meczyki tam cie zrozumieją

0

@Desperados21 IMBECYL. Masz głupku tekst co wypowiedział się Xavi na konferencji. Uwaga kopiuje cymbale. "RTVE]: Myślałeś o tym, że mimo tylu okazji, piłka nie chce wpaść do siatki?
Nie graliśmy płynnie i nie podejmowaliśmy odpowiednich decyzji w ostatniej fazie." Widzę nie dość że ZNAFCA to jeszcze tuman bez szkoły który nie potrafi czytać tekstu bez zrozumienia. Polecam powrót do podstawówki. Dla jasności gimnazjum już nie ma. Haha. Zgłoś aby mnie zablokowali

0

@Desperados21 o ja jeb...... chłopie ile ty masz lat. Normalnie tym tekstem przeszedłeś samego siebie "ja widziałem, że grali mieszaną piłkę, usypiali usypiali i zaraz mocno przyspieszali" ZNAFCA jak ci co komentują te mecz. Dobra nara. Zero pojęcia o piłce.

0

@Desperados21 To sobie wypraszaj. Czytasz czasami co piszesz bo widzę, że nie za bardzo. Pomysl na grę był i jest ale ten pomysł nie wychodził tak jak tego oczekiwał Xavi. To że sobie Barca podawała do siebie nie oznacza piękno gry. Wczoraj grali zbyt wolno i nie mogli zaskoczyć przeciwnika. Za to Sevilla mogła barce zaskoczyć kontratakiem. Szczęście że 2-3 strzały nie wyszły tym zawodnikom np Lamela z 16m. Po drugie nie napisałem że nic nie grają tylko że b. Słabo. Jeśli mamy porównywać co było 3 miesiące temu albo dalej to się zgodzę tylko jak sam Xavi powtarza chce widzieć co mecz ten sam zespół. A co do trzezwego patrzenia to ja akurat patrzę i nie wymyślam że wszystko było ok tylko zawsze napiszę że nie dobrze to wygląda

0

@Uukasz_93 to nie chodzi o wynik. O gre. Jak ona wyglądała.

0

@Barcelonista94 jeśli 94 to jest to co myślę to zapraszam powtórzyć czytanie że zrozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?