0

@FCBurnley gimbaza haha.

1

W przyszłym sezonie tą era młodych nastolatków i 20 latka zrobi furorę w Europie. Już teraz młodzi pokazują swoje największe atuty a to dopiero dzieciaki.

0

Dwie różne połowy. Słabsza druga połowa. Dużo gry skrzydłami tylko szkoda że nikt nie wchodzi albo te wrzutki nie celne.

2

B. Dobre 45 minut. Sevilla dalej kontynuuje 100% skuteczności. Sergio jak za dawnych dobrych lat, super balans ciała. Oby w drugie połowie strzelić na 2:1 i z takim wynikiem można wyjeżdżać z Sevilli.

3

Na tą chwilę Barca nie potrafi grać 3 obrońcami. Araujo lenglet to są ŚO a są ustawieni jako LO i ŚO i tych dwóch panów sobie z tym nie radzi.

2

Powiem tak. Rzeczywiście dzisiaj było widać reset. To co dzisiaj ta drużyna grała to jakaś patologia. Drużyna z Pampeluny dzisiaj wyglądała pod względem fizycznym lepiej. Wygląda na to że RK nie był takim złym trenerem. To nie wina trenera tylko z zawodnikami coś jest nie tak.

0

Dla nie ktorych oceny zawyżone.

0

Nie tylko on tak gra. Cały zespół jest bez siły. Grają za wolno. Wczoraj było widać jakie braki mają zawodnicy Barcy.

0

Bayern gra szybko pilka i Barca ma z tym problem. Gdyby Barca tak grała na pewno Bayern tak by sobie nie pogral. Nawet pressingu nie ma wykonaniu Barcy.

0

Jeśli ter Stegen gra za nazwisko to niestety tak to będzie wyglądało na bramce. Drugi bramkarz miał być konkurencja. Dest jest zagubiony. Nie potrafi przerwać akcji. Bayern zdominował całkowicie barce. Fizycznie Barca jest słabsza. Brakuje siły

28

Najważniejsze że kasa w kieszenie jego agentów się zgadza.

1

@Barca1922 z tego co Xavi mówi to Barca ma wygrywać to jest drużyna która ma wygrywać nie remisować i przegrywać tylko wygrywać, każdy mecz to finał. Użytkownik @Barca1922 uwaza ze liga zmarnowana a trener Xavi twierdzi że walczy do końca. Masz rację

0

Xavi za szybko zrobił duże rotację. Podstawowi zawodnicy jeszcze dobrze się że sobą nie zgrali a ten już rotację robi. Wczoraj było to widać, dużo nie celnych podań.

0

@Joopiter weź popatrz jeszcze raz akcje gdzie stał Tello a gdzie był lenglet. Jeśli twierdzisz że stać około 2m od zawodnika jesteś wstanie zablokować strzał lub dośrodkowanie to brawo.

0

@Kinginiesta popatrz gdzie zaczęła się akacja. To można było przerwać dużo wcześniej. Z prawej strony zawodnik ma piłkę przy nim jest de Jong i lenglet w środku jest Tello który dostaje piłkę a bliżej do niego ma Lenglet który stoi i się patrzy, Dest do niego doskauje bo przy nim nikogo nie było zostawiając swojego zawodnika gdzie nie powinien tego robić.

0

Xavi popełnił błąd który popełniali jego poprzednicy. Wystawił za dużo zmiennikow w jednym momencie. Po drugie lenglet może sobie zapisać bramkę na swoje konto. Zamiast od razu doskoczyc to za niego idzie Dest który zostawia swojego zawodnika i skończyło się każdy widział

0

@burza1982 tutaj chyba masz źle informacje bo co roku jakby się przyjrzeć to decyduje co innego. Przykład: Iniesta 2010 roku zdobył z Messim to samo i dodatkowo mistrzostwo świata plus gol w finale, a złota piłkę zgarnia kto inny. Odkąd FIFA odłaczyła się od france football to już nie jest to samo.

4

Od jakiego czasu za takie zagranie jakie wczoraj miało miejsce w 2 minucie między parejo a Sergio to sędziowie dają czerwo. Villarral grający w 10 wątpliwe aby zrobił jakaś sytuację. Większość tutaj pisze o szczęściu Barcy dlaczego nikt nie napiszę że villarral również miał szczęście że np Depay nie wykorzystał 100.

1

Gdyby sędzia gwizdał wszystko w tym meczu i pokazywał kartki za faule jakie popeniali zawodnicy to parejo czerwona kartka później podobny faul był na pique. Najgorsze jest to że każdy sędzia interpretuje zagrania ręka na swój sposób.

1

Eric dzisiaj najsłabszy po pierwszej połowie. Jeśli pique za ten faul dostał żółtą kartkę to co powinien dostać parejo za faul na początku meczu. Barca powinna prowadzić ale jak każdy widział skuteczność pod bramka znowu kuleje

7

Lenglet najsłabsze ogniwo w pierwszej połowie. Reszta b.dobrze. jeśli będą tak grać mecz to już widać różnicę między Xavim a RK.

0

@Vintee obok alvesa. Jeszcze abidal albo mascherano i obrona kompletna

0

@MarcelNJ11 po tych wynikach na pewno

0

Będzie miał opier...... młodych. Dobrze jakby na ławce Puyol się znalazł. Ten gość co miał serce do walki. Na pewno pomógłby obrońca jak.maja się ustawiać

0

@GoodOldDay291110 ty chłopie nie jarzysz. Zero pojęcia. Czyli brak ansu i torresa to koniec ofensywy w Hiszpanii? Czyli kompromitacja kompletna. Po drugie ansu nie grał w reprezentacji rok więc w tym momencie i tak by.nie grał w 11. Jeśli chcesz opierać ofensywę Hiszpanii na tych dwóch zawodnikach to ZNAFCA wybitny. Haha

0

@MessiIniestaRonnie wczoraj nie z Polską na euro też nie. W tych eliminacjach też nie. To jest reprezentacja Hiszpanii. Ten zespół ma grać cały czas dobrze a nie raz dobrze raz źle. Daruj sobie z napisaniem że LE nie ma zawodników bo są kontuzjowani bo się tylko skompromitujesz.

0

@jutroIV O ZNAFCA . HAHA

1

Wiadome że najważniejsze 3 punkty i awans ma mundial ale wczorajszej Hiszpanii nie dało się oglądać. Nie jestem zwolennikiem LE i drużyna pod jego wodza nic nie osiągnie, chyba że uda mu się znaleźć zawodników typu Messi Neymar Suarez.

2

Ta blaga kontuzji mięśniowych ciągnie się jeszcze jak za sterem był EV. Już wtedy pisałem, że sztab medyczny i trenerzy odpowiedzialni za przygotowanie zawodnika są do wyrzucenia

4

Napisze to po raz kolejny. Jeśli ter Stegen broni za nazwisko, gość od 2-3 sezonow szuka formy. Alba irytuje swoimi zagraniami i tym co robi na boisku. 2 bramka jego konto. Tymczasowy zmiany zrobił typu RK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?