dawid230188
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore czytaj ze zrozumieniem. Przed Messim był ronaldinho i też pisali że Barca po jego odejściu się nie podniesie. Pamiętam jak na Guardiola narzekali że sobie nie poradzi nie ma doświadczenia. I pierwsze mecze w jego wykonaniu nie były najlepsze. Akurat to dokładnie pamiętam. A Ty jak chcesz możesz dalej płakać za Messim i co dziennie wypisywać jak to jest bez niego.
0
@El dominatore a może jak nr 10 to Romario albo ronaldinho. A może Maradona? Też się mówiło że ten nr po ty zawodnikach powinien być zakazany.
0
@El dominatore Chyba Ty tekst typu z gimnazjum. Nikt nie zapomni o tym co Messi zrobił dla Barcelony a co Barca zrobiła dla Messiego tylko po co pisać prawie co dziennie o tym samym.?
2
Ciekawe jak długo będzie jeszcze wałkowany temat Messiego. Jego już nie ma w klubie i trzeba się z tym pogodzić. Numer nie gra tak samo jak i buty. Jeśli ma grać dobrze to będzie grał nie ważne z jakim nr na plecach. Jeśli rzeczywiście dostanie tą 10 i zagra słaby mecz to zacznie się hejt na niego. Dla mnie powinien zostać na ten sezon i jeśli zagra tak jak w Liverpoolu to zostawić jeśli nie to sprzedać. Pod warunkiem że jego przygoda z kontuzjami się skończyła
0
@bolinho89 można powiedzieć że to strzał życia. Pewnie będzie tak.jak piszesz.
0
@lj89 Jak oglądałem mecz to widziałem. A widziałeś pierwsza bramka? Głównie o to chodzi.
2
Wszystko pięknie ładnie ale obrona dalej dziurawa. To że wygrali super. Tylko przy stanie 3:0 Nie można dać sobie strzelić 2 bramek.
5
Emerson przy tej bramce to jest najmniej winny. Gość biegnie od lini bocznej a 3 gości z Barcy biegnie razem z nim i się patrzy. Najbardziej winny jest alba.
5
Gość w przyszłości jeśli będzie startował na prezydenta klubu to zwycięstwo ma w.kieszeni
0
@baden debila szukaj u siebie w domu dzieciaku. Nikt normalny i rozumny nie używa takich słów. To pokazuje tylko jak taki osobnik bo człowiekiem nie można cie nazwać nie potrafi używać mózgu, z kolei nawet nie wiesz co to jest mózg
0
Alba tragedia w obronie. Na gościa ciężko się patrzy
0
@slayer Koeman nie jest chyba głupi i wie co w tym momencie się dzieje. Pyta o napastnika i pomocnika gdzie klub jeszcze nie zarejestrował nowych nabytków. Dlaczego bo Barca ma duży dług czyli brak kasy a co za tym idzie nie może nikogo kupić. Artykuł typu kwestia godzin..... Barca się interesuje tym tamtym i jeszcze innym ale nie może go kupić bo nie ma kasy. I tak było przez kilka tyg.
0
Większość ludzi na tej stronie nie potrafi czytać artykułów że zrozumieniem. "zdaniem katalońskich mediów". Nie przeczyta dobrze powtórzy głupotę a reszta powtarza.
0
@totalcrack skąd masz takie informacje że oni nie są w liczeni w ten 95%. Jeśli bez Leo było 95% to już z podpisanymi kontraktami. Weź pod uwagę obniżone pensje i odejście zawodników. Ci zawodnicy co przyszli podpisali kontrakty. Czyli zakładając Barca teraz z wszystkimi zawodnikami ma wydatki 115%, zarejestruje zawodników na 100% po co podpisywać z kimś kontrakt nie mogąc go zarejestrować. Logicznie
0
@misiek4st naprawdę nie czytacie wszystkich artykułów? Przecież Laporta i Messi wyjaśnili dlaczego tak się stało. Z tymi wszystkimi zawodnikami bez Leo limit plac jest na poziomie 95% z kontraktem Messiego 115%. Laporta podawał że do końca myślał że Tebas dla Barcy podniesie limit do 115% I Messi przy obniżce swojej pensji 50% zmieści się w tych 115%
0
@Ryjewski A co było na początku z pjaniciem ? Juventus go chciał ale za darmo a Barca się nie zgodziła bo amortyzacja i jak zobaczyli że dług jest większy i jest problem z Messim to panie bierz go za darmo to Juve wymyśliło żeby dopłacać do pensji. Przecież pjanic chce odejść i nikt nie musi go zmuszać
0
@Arczinho7 oddać za darmo bo strata i tak jest b.duza. jedyny zysk to pensje na czym Barcelonie zależało najbardziej. Proste ?
3
Po co ten Duńczyk w składzie? Jego nie ma być w tej drużynie. Najlepsze jak na przyszły rok zostanie Martin, pjanic i umtiti a dla Leo nie było miejsca to Laporta po tym roku powinien sam zrezygnować z funkcji prezesa
1
Oby tą parowa Bartomeu nigdy nie miał nic wspólnego z Barca a tym bardziej jakimkolwiek biznesem, żeby już nikt nie chciał z nim współpracować- prywatnie i służbowo
1
Teraz tylko czekać że aguero odejdzie z klubu. Podobno ma wpisaną klauzulę że jak messi nie przyjdzie to może rozwiązać kontrakt.
7
Red Bull wygrał zasłużenie. Niestety był lepsza drużyna
0
Najsłabszy na boisku alba. Ronald A sobie za bardzo nie radzi z młodym 19 latkiekm. Obrona Barcy w tym meczu przypomina tą z zeszłego sezonu.
11
Ta kwestia godzin w tym roku jest najlepsza. Barca chce tego zawodnika ale go nie kupi bo nie ma.kasy i tak co chwilę. Po co pisać o takich transferach skoro i tak do nich nie dojdzie. Najważniejsze aby napisać artykuł
6
Obrona słabo. Za łatwo przeciwnik stwarza sobie zagrożenie pod bramka Barcy.
0
Jakby nie patrzeć Martin jest za słaby na barcelone. Mam nadzieję że odejdzie z Barcy w tym okienku
0
@endriuuu2 dobra nie ważne bo widzę że rozmawiam że ściana. Nara
0
@endriuuu2 wiesz co to jest rachunek powierniczy ? Jeśli tak to wiesz skąd deweloperzy biorą fundusze. Budowanie etapami. Dla mnie to jest proste
0
@endriuuu2 zamiast pisać kolejne złote myśli popatrz z jakich funduszy deweloperzy stawiają budynki. Jak to wszystko się odbywa. Pa
0
@endriuuu2 pracuje w jednym z największych zakładów w Polsce produkujących prefabrykaty i do dnia dzisiejszego firma musi nie które oferty odmawiać. Po drugie widzę co się dzieje na rynku. Nie zauważyłem aby żeby ktoś chociaż na chwilę stanął z budową
2
Jak można sprzedać zawodnika do innego klubu i jeszcze opłacać pensje? Bartek to.jest mistrz. Moim zdaniem klubu powinny się bić o niego aby to właśnie on był prezydentem.