1

@endriuuu2 weź najpierw zobacz jak wygląda branża budowlana a później pisz o jakiś krach. Budowlanki nawet koronowirus nie zatrzymał

2

@pluszek warto trochę się zastanowić i później pisać. Ważniejsze od podpisania kontraktu z Barca było trofeum z reprezentacją Messi całkowicie się odciął aby coś osiągnąć z Argentyną. Po drugie pewnie przekazał swojemu agentowi(ojciec) że chce mieć spokój do końca turnieju i pewnie jeśli ktoś będzie dzwonił z innego klubu przekaż że zostaje w Barcelonie

0

@normasubiektywna widzę kolejny który ma klapki na oczach. W tym sezonie Koeman odbudował formę Antka i Barca ma go oddać za 30-40 mln? Skoro antek nie jest wart 100 mln to wart jest 70-80, Saul w takim badz razie Max 40 mln i nie na pewności że w tym sezonie uda się odbudować mu formę. Co jeśli nie odbuduje formy? Zapewne będziesz siedzial cicho i nie będziesz się udzielał. Wartość saula spadnie do 20 mln i zapewne zgłosi się ktoś oferując 15 mln. Barca nie może już sobie pozwolić na kupno zawodników bez formy mając nadzieję zawodnik się obudzi.

0

@JarekS jaka wymiana na naszą korzyść? Zastanawiasz się za nim coś napiszesz? Antek wart 100 mln tyle za niego Barca dała, Saul 60 mln prawie połowa. Antek grał w podstawowym i złapał formę, Saul nie lapal się do 11. Jeśli Laporta zgodzi się na wymianę 1 do 1 to Barca wróci do czasów Bartka. Wymiana tylko z dopłatą od Atletico

1

Zawiedli ci którzy mieli pociągnąć tą Holandię. Wajnaldum jak błyszczał w meczach grupowych a dzisiaj go nie było. Depay zero, de jong to samo. Po drugie od początku stawialem że de boer to kiepski trener i dziś ten mecz to potwierdził. Szkoda kibicowalem pomarańczowym. Zostaje Hiszpania

0

Nie liczyłem prób wszystkich dosrodkowan ale strzele że około 30 ich było z czego 2 lub 3 były celne które daly zagrożenie. Jóźwiak najgorszy na boisku, zero celnych dośrodkowan i dużo nie celnych podań. Szkoda że cały mecz nie grali jak drugie 45 minut. Glik powinien już nie wyjść w ogóle w pierwszej 11 to co zrobił przy 3 bramce to tragedia. Przy 2:2 miałem duże nadzieję że jednak się uda ale.....

0

@kaamil1910 najlepiej jakby były 3 punkty. Tylko nawet jak Polska czy Hiszpania wyjdą z grupy z taka slaba gra maja czego szukac w porownaniu z innymi druzynami ?

0

@cyron1 teraz można gdybac co by było gdy gdyby. Na początku meczu też zawodnik Polski się wywrócił w polu karnym i tam powinien być karny. Remis jest zasługa bo Hiszpania była b.slaba

0

@polcza A przeczytałeś że zrozumieniem mój komentarz.? Oglądasz mecze innych drużyn? Jak grają np Węgry? Szkocja, Anglia Francja jeszcze mam wymieniać? Hiszpania mocnym rywalem? Już dawno nie widziałem tak słabej Hiszpanii.

9

Bardzo słaby mecz wykonaniu obu drużyn. To nie jest ta sama Hiszpania co rozjechala Niemców. Z taka gra obie drużyny nie mają co szukać po wyjściu z grupy.

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1922 mam nadzieję że kiedyś trafisz na kogoś kto cie naprawdę dojedzie za ten tekst.

7

No i gitara. Więc teraz czekamy na ogłoszenie wajnalduma i Depaya jak również transferów z .... ciekawe kto jeszcze przyjdzie.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Barca1922 A Ty jesteś ułomny? W dwóch komentarzach piszesz inaczej. Nie są na miarę Barcelony? A Ty co jesteś drugi Bartek? Kupować za min 50-70 mln i to wtedy będą transfery na.miare. jak czytam takie komentarze to potwierdzasz że nie masz zielonego pojęcia o piłce. Weź się następnym razem zastanów zanim coś napiszesz bo się kompromitujesz

3

@Barca1922 transfery które są już zrobione i będą to nie są wzmocnienia? Garcia => młody, wajnaldum => waleczny i dużo biega, Depay i aguero na zmianę na 9. Emerson samym przyjściem już daje dużo bo Dest ma konkurencję na swoją pozycję. Jeśli Laporta rzeczywiście będzie płacił za wyniki to ten kto siedzi na ławce dużo nie zarobi

7

Dobrze że zostaje, zobaczymy na co go tak naprawdę stać jakoś trenera. Chciał transferów, chciał mieć konkurencję na wszystkich pozycjach i będzie miał. Zostaje mu tylko zacząć wygrywać i na koniec wstawić puchary do gabloty. Jeśli ugra choćby puchar króla to podziękujemy panu i wtedy będzie można się zastanawiać nad kolejnym trenerem i myślę że z taka kadra chętnych będzie więcej.

1

@4Fabregas4 ty naprawdę taki jesteś albo specjalnie takiego udajesz. Czytam te twoje komentarze i tylko utwierdzaja mnie że nie masz zielonego pojęcia o profesjonalnej piłce.

2

Fajne marzenia. Tylko kto zapłaci Guardioli ponad 20 mln za rok? Chyba że Laporta że swoich wyciągnie. Gość miał plan przed wyborami i nagle te jego plany nie istnieją. Jak w polityce

1

@neeed A u Ciebie jest odporność na wiedzę?

0

@neeed gimbaza................

2

Laporta niech się cieszy, że Koeman zostaje bo dzięki swej osobie przychodzi 2 zawodników jak nie trzech. Jeśli przyjdzie teraz nowy trener to 90% dostanie tych samych zawodników co Koeman w zeszłym sezonie bo raczej na transfery nie ma co liczyć

64

Jeśli zostanie to będzie bardzo dobra decyzja. Dostanie tych zawodników których chciał i zobaczymy na co tak naprawdę go stać. Jak w przyszłym sezonie będzie miał takie wpadki jak w tym to już wytłumaczenia nie będzie żadnego.

0

Aha. Jak nie chce to ok. Niech zostanie. Może brać sobie pensje i siedzieć na ławce

0

No zobaczymy jakie ruchy wykona Laporta. Żeby nie okazało się że do klubu przyjdą ci zawodnicy którzy będą dostępny za darmo, odejdź od tylko 3-4 zawodników a reszta zostanie i to Laporta nazwie końcem cyklu. Trzeba pamiętać że kasy brak

4

Tutaj ma rację w 100% miał szczęście że mógł być trenerem tamtych zawodników. Takich już nie ma i nie będzie. Wydobył z nich to co najlepsze. Takiego drugiego zespołu już nie będzie.

14

Każdy od początku wiedział jak ten sezon będzie wyglądał. Koeman nie przepracował presezonu w pełnym składzie. Dostał zespół w rozsypce i tak naprawdę musiał na nowo wszystko układać mając stary wypalony skład i młody nie doświadczonych juniorów. Chcial zawodników gdzie żaden nie przekraczał 20 mln a nie jak jego poprzednicy brali gracza za min 50 mln. Dac mu teraz tych co chciał plus kogoś kupić z pieniędzy z transferów z klubu. Dużo ich nie będzie ale zawsze coś się uzbiera. Jeśli po tych wzmocnieniach gra jego zespołu będzie wyglądała tak samo i wyników nie będzie to po dziękować panu i brać innego lepszego trenera. Zapewne będzie to Xavi.

1

Gra bardzo porywająca. Oscar 2 błędy po których mogły paść bramki. De jong to samo. Po co Barcelonie szybkość Dembele skoro w ogóle nie jest wykorzystywana. Brakuje tej drużynie szybkości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?