1

@monsterrize najpierw zobacz jakiego meczu dotyczy ten komentarz.

1

W ciemno bralbym remis 2:2 I wtedy na camp nou Barca rozdaje karty.

0

Dzisiaj Sergio najgorszy zawodnik na boisku. Z wszystkich 22 zawodników busi najgorszy

1

Kto i czym się kierowal że wybrał Martina do Barcy. Ten gość jedyne co zrobił przez 45 minut to wywalczył wolnego.

0

Busi i Martin do zmiany. Barca gra w 9. No i znowu zamiast prowadzić to jest w plecy. Sergio co nie zrobi to każdy jego wybór jest zły

1

Już w drugim sezonie EV pisałem że Barca ma braki kondycyjne. Odstaje fizycznie od drużyny przeciwnej. Najlepiej można było to zobaczyć w spotkaniach na wyjeździe. Mecze były wygrane ale gra była tak tragiczna. Pamiętam że b. ciężko się to oglądało

2

@AxelF o czym ty piszesz? To co lepiej nie oddawać w ogóle strzałów na bramkę? Oglądałeś mecz? Granada broniła się 10 zawodnikami w pole karne nie było jak wjechać. Wszystkie wrzutki z lini końcowej blokowane albo wybite ma różny. Zostaje próba oddawania strzałów, to że leciały w bramkarza to inna sprawa. Pierwsza bramka dobrze że antek poszedł do końca i pomogło mu szczęście przy drugiej inteligentne zgral bo mógł wybrać inny wariant i strzelać. Gol na 3:2. Więc bardziej antek był w grze niż geniusz Messiego. zauważyłeś jak puiq wygląda w meczach od początku? Nie szło mu najlepiej, a zawsze wyglądał dobrze jak wchodził do zmęczonego przeciwnika. Pamiętaj że Ci młodzi głównie grają w Barca B która też walczy o cele.

0

@Freek_Tom w pierwszych 20 minutach mógł dwa razy podać to wybrał inny wariant i to Skończyło się jak się skończyło

3

Trzeba wspomnieć jeszcze o jednym. Barca przegrywa i budzą się prawdziwi kibice na tej stronie, a jak wygrywa to ich nie ma.

1

Zamiast prowadzić 2:0 To jest 1 w plecy. Messi zamiast podawać to sam próbował wykończyć. No i najlepsze błąd obrońcy i w plecy.

1

Co trzeba mieć w głowę żeby takie bzdury opowiadać. Jaka druga połowę byli lepsi. 10-15 drugiej połowy przycisneli. Wychodzi na to że gość w drugiej połowie patrzył tylko na bramkę Barcy a w druga stronę się nie obracał i dlatego twierdzi że byli lepsi

2

Więc jest tak jak myślałem. Na tej stronie mamy 3 typy kibiców. 1 typ - czekają tylko na potknięcie Barcy i zaraz jest hejt, a jak wygrywa Barca to nie ma nikogo z tych panów. 2 - typ kibiców to tylko są jak jest dobrze. 3 - typ to kibice którzy tutaj są czy Barca wygrywa czy przegrywa i szczerze się wypowiadają, a takich tutaj jest najmniej.

0

@Lucassito A czy Barca miała czas aby się przygotować do sezonu? Ten zespół dopiero jest w budowie i będzie jeszcze budowany w następnym sezonie. Czyli Barca nie musi wygrywać? Wystarczy że inni będą grać wielkie gó..... To Barca będzie w pierwszej 3?

0

@Cule007 ja nie napisałem o utrzymaniu w lidze. Sprawdź co napisałem i co ty napisałeś.

0

Gazety przedstawiły jakie składu mogą wystawić trenerzy obu drużyn a nie którzy piszą jakby to Koeman już wystawił ten skład. Najlepsze jest to jak ktoś wystawia Roberto w pierwszej 11 po 4 miesiącach przerwy. Gość nie jest w rytmie meczowym.

0

@Cule007 to jest dopiero połowa sezonu a ty piszesz o jakimś utrzymaniu. Jeszcze nie dawno ludzie tutaj pisali że Barca nawet do LE się nie zakwalifikuje bo skończy sezon na 8 miejscu

0

@caminero pisząc ten komentarz to się zastanowiles czy napisałeś w emocjach? Roberto w podstawowym po 4 miesiącach przerwy? Jak napisałeś wyżej z Atletic w gazie. Po drugie jeśli Barca dziś wygra mam nadziej że po meczu napiszesz że wcześniej napisałeś bzdury.

2

No to Barca jutro wygrywa i drugie miejsce. AAAA pamiętam komentarze że Barca do LE się nie zakwalifikuje w następnym sezonie.

0

As trzeba kogoś sprzedać aby odciążyć kasę i zapewne najlepiej do realu sprzedać.

0

@ferdas_rawa ja do Ciebie o jednym ty O drugim. W ogóle nie do rzeczy. Coś wiesz na temat homo? Żyjesz z tym. Już ci mówiłem chama szukaj w swoim odbiciu albo wśród osób cie otaczających. Nie kończ dawaj jeszcze jakieś swoje złote myśli

0

@ferdas_rawa ja pisze coś do Ciebie, ty to trochę zmienisz i mi odsyłasz. Bardzo umiejętnie. Żałosny to jesteś ty ile razy coś Ci udowodniłem to zmieniłeś temat. Więc nie gadaj kolejnych bzdur. Nie ja używam słów jak "gender". Haha. Nie dość że nie potrafisz czytać że zrozumieniem to nawet nie wiesz co piszesz. Weź naprawdę sprawdź co piszesz albo przed każdym wysłaniem przeczytaj co napisałeś. Kolejna teoria. Czyli puściły mi nerwy bo są wyzwiska? Ciekawe. Masz ciekawe teorie tylko szkoda że w życiu się nie sprawdzają.

0

@ferdas_rawa potrafisz czytać że zrozumieniem bo najwyraźniej nie. Haha solo za szkoła. Brawo. Jak czytam te twoje teksty normalnie nie mogę że śmiechu ale mam ubaw w pracy. Weź czytaj ze zrozumieniem i się nie kompromituj. Ooo chłop błysnął brawa się należą. Jak wpadłeś na to że mogę mieć tyle lat, zapewne popatrzyłes na mój login i plus/minus i wyszło równanie. Kto ci pomagał bo raczej sam na to nie wpadłeś. Jesteś tak słaby psychicznie nie radzisz sobie i wchodzisz na moja rodzine. To tylko pokazuje jaki jesteś słaby emocjonalnie. Może niech ktoś cię złapie za rękę, przytuli.

0

@ferdas_rawa No i trafił się geniusz. Jak się znasz na większości tematów to tylko oznacza że tak naprawdę na żadnym dobrze. Ty nawet nie wiesz jaki masz problem. Wiesz w ogóle co oznacza xd którego tak nadmiernie używasz. Zapomniałeś jeszcze dodać ZNAFCO bo jeszcze tak napisałem. Próbujesz być tutaj ponad wszystkimi ale niestety nie da rady. Kozak w necie pi..... W świecie. Tylko tak można to podsumować

0

@ferdas_rawa niestety nie ja pisze tekstami jak to nazwałeś gender hehe. Ooo prawdziwy kibic polskiej ekstraklasy. Widzę że jesteś znafca wszystkich piłkarskich lig, jeszcze się okaże że znasz się na wszystkim. Chcesz obejrzeć sobie drużynę crufa to sobie poszukaj. Masz dwie lewe ręce czy jak. Wszędzie tak wszystko za Ciebie robią

0

@ferdas_rawa haha. Kolejna teoria wielkiego znafcy. Ja beke to mam od samego początku jak widzę jak ktoś pisze takie bzdury jak ty. Próbujesz być mądry ale naprawdę nie wychodzi ci to. Naprawdę stary masz problem. Żal mi Ciebie że twoi znajomi koledzy ci tego nie powiedzieli. Chyba że nie masz nikogo kto być ci to powiedział. A powiedz mi jesteś jakiś ciepły?

0

@ferdas_rawa no i widzisz w d... byłeś i gó...... widziałeś. Pajacu. Jeśli chcesz zobaczyć go.... wystarczy że obejrzysz się w lusterku. A jakbyś miał ochotę zobaczyć tak prawdziwa ale prawdziwa parowe to również zobaczysz ja w lusterku. ZNAFCO nie masz zielonego pojęcia wciskasz innym te bzdury a później reszta takich głąb....... Jak ty powtarza te same bzdury. Weź z kimś porozmawiaj bo widzę że masz problem ze sobą albo w życiu. Szukaj pomocy o ile nie jest jeszcze za późno

0

@ferdas_rawa Ty xd widzisz piszesz o logice o której też nie masz pojęcia. Nie wie czy jesteś z marsa możesz być z pierdziszewa. Już ci napisałem twój poziom jest taki jak tych na meczyki.pl. właśnie logicznie myśląc a ty masz z tym problem. Piszesz że Blanc w PSG wykręcil najlepsze statystyki a ja.ci napisałem dlaczego ale z kolei masz problem z czytaniem że zrozumieniem czyli potwierdzasz myślenie gimnazjalisty. Głupka to robisz z siebie przez większość postów podając suche statystyki. Co mnie obchodzi jakiś jarek, weź sobie go zaproś do domu i rób z nim co chcesz. Odpowiem ci na pytanie czy widziałem mecze crufa, tak widziałem. Dla twojej wiadomości żyjemy w 21 wieku, chyba że tego nie wiesz. Jest Internet, wiesz o tym. A co do nerwów to ja niestety nie przejmuje się byli kim albo nikim. Pozdro papa

0

@ferdas_rawa dobra kończę bo i tak za dużo straciłem czas dla kogoś takiego jak ty. Nie potrafię zejść do takiego poziomu jak ty. Idz dalej wciskaj komuś brednie typy że liga francuska jest na takim samym poziomie co hiszpańska.

0

Za dużo strat i nie dokładności. Junior b.slabo, puiq za bardzo chce i nie wychodzi. Trincao setka. Ogólnie rayo nie zagroziło.

0

@ferdas_rawa weź człowieku nie masz zielonego pojęcia o piłce i piszesz jakieś bzdury. Wróć do szkoły bo tej lockdown naprawdę w glowie ci namieszał. Weź zobacz jak grał zespół krojfa a jak Barca Guardioli. Bo ja widziałem. Na papierze i co ten papier dał? Nic tak jak twoje statystki i liczby którymi próbujesz mnie przekonać. Piszesz brednie i ciężko jest zrozumieć twoje wypociny. EV i setien potrafili wycisnac super wyniki z Roma, Liverpoolem i Bayernem. Max 100%. Weź sobie obejrzyj jeszcze raz mecze tych zespołów z Barca i popatrz jaka była różnica między tymi zespołami, bo widzę masz z tym problem aby dostrzec proste rzeczy. Gościu jak ty poruwnujesz ligę francuską i hiszpańska to naprawdę nie mamy o czym gadać. PSG podkupowalo zawodników innych druzyn aby sobie ułatwić drogę do mistrzostwa. Kolejna rzecz której nie widzisz. Najważniejsze że statystyki miał super. Musisz pojąć jedną rzecz teoria a praktyka to dwie różne rzeczy. Jak to zrozumiesz to może wtedy będziesz wiedział coś na temat piłki nożnej. Barca gra gorsza piłkę niż za EV? O czym ty piszesz. Jesteś zaslepiony i naprawdę nie widzisz. Dzieci z gimnazjum to nie jest żaden próg właśnie masz problem aby go przeskoczyć. Pomyliłeś strony zaloguj się na meczyki.pl i tam możesz komentować bo poziom twój i tamtych jest na tym samym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?